W sobotę 15 lutego już po raz XIV w hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Grajewie odbyły się Mistrzostwa pracowników oświaty województwa podlaskiego w futsalu z udziałem zespołów z woj. podlaskiego i po raz pierwszy mazowieckiego. Zawodnicy rywalizowali o puchary Zarządu Oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego w Grajewie, a turniej odbył się pod honorowym patronatem burmistrza miasta.

W turnieju zwyciężyła drużyna Sukces Białystok, która po przerwie wróciła do gry. Występowali oni w składzie: Paweł Łucyk, Dawid Gulc, Jakub Gołowczyc, Wojciech Barcewicz, Rafał Miezio, Wojciech Wiszowaty. Drugie miejsce po bardzo ambitnej grze zajęła drużyna gości z Mazowsza Sternik Pruszków. Trzecie przypadło gospodarzom Oświacie Grajewo, a czwarte zajęła Politechnika Białostocka.

Mecze sędziował Krzysztof Staniszewski z Kolegium Sędziów Podlaskiego ZPN, a organizatorzy dziękują też za pomoc p. Jackowi Szeszko i p. Wojciechowi Kozikowskiemu oraz Prezes Zarządu Oddziału ZNP w Grajewie p. Bogumile Kierznowskiej i Klubowi Sportowemu Warmia Grajewo.

Najlepsze zespoły uhonorowane zostały pucharami, a dla wszystkich uczestników przygotowano okolicznościowe medale, które wręczała p. Bogumiła Kiersznowska.

Organizatorzy: Zarząd Oddziału ZNP w Grajewie i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Kolejne Mistrzostwa odbędą się 9 stycznia 2021 roku jak zwykle w gościnnej hali sportowej MOSiR w Grajewie.