„Imopeksis – wsparcie rozwoju uczniów w sporcie, edukacji i życiu społecznym”

Akademia Piłkarska Lider we współpracy z Centrum Edukacji Nauczycieli oraz Liceum Mistrzostwa Sportowego w Łomży serdecznie zapraszają nauczycieli wychowania fizycznego szkół podstawowych i ponadpodstawowych oraz trenerów sportowych do udziału w konferencji metodycznej „Imopeksis – wsparcie rozwoju uczniów w sporcie, edukacji i życiu społecznym”. Celem szkolenia jest zapoznanie nauczycieli ze współczesnym modelem szkolenia sportowego połączonym ze wsparciem psychologicznym, który zwiększa szanse osiągania najwyższych celów.

Szkolenie odbędzie się w Akademii Łomżyńskiej 16 lutego 2024 r. o godz. 16.00, a poprowadzi je Tomasz Wilczewski – pedagog, doktor nauk o zdrowiu, specjalista w dziedzinie nauk o kulturze fizycznej, wykładowca Wyższej Szkoły Bankowej w Dąbrowie Górniczej na kierunku pedagogika trenera sportu. Doświadczenie zawodowe zdobywał, będąc wieloletnim współpracownikiem prof. Tadeusza Hucińskiego, z którym wspólnie prowadził badania i realizował projekty naukowe w dziedzinie kultury fizycznej oraz pedagogiki sportu.

W konferencji można wziąć udział w formie stacjonarnej lub on-line.

Udział w wydarzeniu jest odpłatny. Koszt udziału w konferencji stacjonarnej lub on-line wynosi 30zł.

Wpłaty należy dokonać do 10.02.2024 r. na nr konta: 10 2490 0005 0000 4500 4013 7828 Odbiorca: Akademia Piłkarska Lider, w tytule proszę wpisać: IMOPEKSIS_Imię_Nazwisko

Formularz zgłoszeniowy:

https://forms.gle/qYHGE7hfjiRq4jEy8

Zgłoszenia przyjmowane są do 10.02.2024 r.

Zaświadczenia zostaną przesłane uczestnikom drogą mailową w ciągu 20 dni od zakończenia konferencji.

Serdecznie zapraszamy do udziału.