OBSADA SĘDZIOWSKA_2022-23_Runda Jesienna_10
IV Liga – kolejka 9
 L.p.GospodarzeGościeDataGodz.MiejsceObsada 
1Orzeł KolnoSparta 1951 Szepietowo2022-09-2416:00Boisko Sztuczne – Stadion Miejski (Kolno, Wojska Polskiego 40)Daniel Niemyjski (Bielsk Podlaski)
Monika Słowikowska (Goniądz)
Norbert Doroszkiewicz (Białystok)
2CZARNI CZARNA BIAŁOSTOCKATur Bielsk Podlaski2022-09-2415:00Miejski (Czarna Białostocka, Torowa 30)Szymon Szymajda (Białystok)
Wojciech Jakubczyk (Białystok)
Mariusz Chrzanowski (Białystok)
3KS WasilkówKS GRABÓWKA2022-09-2415:00Stadion Miejski (Wasilków, Supraślska 21)Błażej Kujawa (Ignatki)
Dawid Deptuła (Ignatki)
Dawid Kujawa (Ignatki)
4Promień MońkiRUCH WYSOKIE MAZOWIECKIE2022-09-2515:00STADION MIEJSKI W MOŃKACH (Mońki, Sportowa 1)Radosław Jemielity (Łomża)
Damian Tanajewski (Łomża)
Bartosz Tyszka (Lachowo)
5WIGRY SUWAŁKI S.A.ŁKS 1926 Łomża2022-09-2415:00Stadion Miejski w Suwałkach (Suwałki, Zarzecze 26)Paweł Kostko (Białystok)
Krzysztof Jabłonowski ()
Maciej Nowacki (Uhowo)
6MOSP BiałystokKS Śniadowo2022-09-2216:15MOSP Białystok (Białystok, Świętokrzyska )Marcin Jakubowski (Jakubowskie)
Daniel Niemyjski (Bielsk Podlaski)
Mariusz Matłoka (Łapy)
7Cresovia SiemiatyczeWarmia Grajewo2022-09-2416:00Stadion Miejski (Siemiatycze, Nadrzeczna 29)Bartosz Tyszka (Lachowo)
Janusz Brokowski (Zambrów)
Marek Anuszkiewicz (Zambrów)
8Krypnianka KrypnoWissa Szczuczyn2022-09-2515:00UKS Krypnianka Krypno (Krypno Kościelne 48)Jakub Kaseja (Łomża)
Marcin Świerzbiński (Białystok)
Arkadiusz Brysiewicz (Jurowce)
9Dąb Dąbrowa BiałostockaKS Michałowo2022-09-2515:00Stadion Miejski w Dąbrowie Białostockiej (Dąbrowa Białostocka, gen. Nikodema Sulika 2)Paweł Mackiewicz (Łomża)
Mateusz Dzwonkowski (Łomża)
Tomasz Borawski (Białystok)
   Klasa okręgowa – kolejka 7 
L.p.GospodarzeGościeDataGodz.MiejsceObsada
1BOCIAN BOĆKIPiast Białystok2022-09-2514:00Bocianie Gniazdo (Boćki, Dubieńska 70)Mateusz Wilczko (Porosły)
Maciej Roszkowski ()
Sławomir Kuć (Krypno Wielkie)
2MKS MielnikUczniowski Klub Sportowy Konar Kora Korycin2022-09-2416:00Stadion MKS MIELNIK (Mielnik, Zamkowa )Bartłomiej Ignaczuk (Uhowo)
Mariusz Matłoka (Łapy)
Adam Perkowski (Łapy)
3Orlęta CzyżewLZS Krynki2022-09-2516:00Stadion Miejski (Czyżew, Zarzecze 15)Dominik Bućko (Klepacze)
Dawid Deptuła (Ignatki)
Jakub Rutkowski (Ignatki)
4Pomorzanka SejnyRudnia Zabłudów2022-09-2514:00Stadion Miejski w Sejnach (Sejny, Konarskiego 1)Łukasz Olszewski ()
Karol Kolenkiewicz (Suwałki)
Michał Renkiewicz (Suwałki)
5Hetman TykocinHetman Białystok2022-09-2416:00Stadion Miejski (Tykocin, Jana Kochanowskiego 1)Tomasz Borawski (Białystok)
Piotr Karwowski (Białystok)
Krzysztof Boguski (Białystok)
6GKS GRÓDEKSparta Augustów2022-09-2415:00Stadion (Zarzeczany )Mateusz Skrzypko (Białystok)
Kamil Niewinski (Bielsk Podlaski)
Konrad Lewończuk (Białystok)
7GKS StawiskiMKS POGOŃ ŁAPY2022-09-2516:00GKS Stawiski (Stawiski, Cedrowska 17)Robert Dąbrowski (Łomża)
Adam Dąbrowski (Łomża)
Urszula Talipska (Dobrzyniewo Duże)
8Puszcza HajnówkaSOKÓŁ 1946 SOKÓŁKA2022-09-2416:00Stadion Miejski (Hajnówka, ks. Antoniego Dziewiatowskiego 2)Marcin Sokół (Zaścianki)
Karol Sokół (Białystok)
Mateusz Nakielski (Białystok)
  Klasa A Grupa 1 – kolejka 4
L.p.GospodarzeGościeDataGodz.MiejsceObsada
1Biebrza Goniądzpauzuje w kolejce   


2Wissa II SzczuczynPromień II Mońki2022-09-2416:00Boisko szkolne (Szczuczyn, Grunwaldzka 2)Kacper Bajkowski (Białystok)
Arkadiusz Brysiewicz (Jurowce)
Marcin Świerzbiński (Białystok)
3Pogranicze KuźnicaKS VERTA SUWAŁKI2022-09-2514:00Stadion w Kuźnicy (Kuźnica, Tadeusza Kościuszki )Ewelina Fiodorczuk-Sipko (Białystok)
Krzysztof Matuszewski (Białystok)
Marcin Malinowski (Białystok)
4Sudovia SzudziałowoGRAB JANÓWKA2022-09-2515:00Stadion (Szudziałowo, Sportowa 14)Mateusz Nakielski (Białystok)
Marcin Adamski (Zaścianki)
Marcin Cieciorko (Białystok)
5Warmia II GrajewoJASTRZĄB KNYSZYN2022-09-2514:00Stadion Miejski imienia Witolda Terleckiego (Grajewo, marsz. Józefa Piłsudskiego 30A)Mateusz Kownacki ()
Sebastian Dąbrowski ()
Wiktoria Łuba (Czaplice)
6JASION JASIONÓWKAPolonia Raczki2022-09-2515:00Jasion Jasionówka (Jasionówka, Grodzieńska )Kamil Łupiński (Franki-Dąbrowa)
Damian Wielogórski (Białystok)
Radosław Zaremba (Gąsówka-Somachy)
   Klasa A Grupa 2 – kolejka 4 
L.p.GospodarzeGościeDataGodz.MiejsceObsada
1Narew Choroszczpauzuje w kolejce   


2Supraślanka SupraślPASJA KLEOSIN2022-09-2519:00STADION GMINNY (Juchnowiec Dolny )Piotr Ukalski (Białystok)
Marek Frąckiel (Białystok)
Błażej Kujawa (Ignatki)
3GKS 1984 RUTKIMagnat Juchnowiec Kościelny2022-09-2514:00Boisko boczne przy Stadionie Miejskim w Zambrowie (Zambrów, Prymasa Stefana Wyszyńskiego 8)Mariusz Matłoka (Łapy)
Bartłomiej Ignaczuk (Uhowo)
Adam Perkowski (Łapy)
4KS SokołyWłókniarz Białystok2022-09-2512:00KS Sokoły (Sokoły, Nowy Świat 33)Adam Dąbrowski (Łomża)
Robert Dąbrowski (Łomża)
Urszula Talipska (Dobrzyniewo Duże)
5KS Wasilków IIKorona Dobrzyniewo Duże2022-09-2415:30Stadion w Dobrzyniewie Dużym (Dobrzyniewo Duże, Ełcka 34)Magdalena Ostrowska (Widźgowo)
Jarosław Rogoza (Bielsk Podlaski)
Dariusz Organek (Białystok)
6KS TUROŚNIANKAKS PIŁKAWKA BIAŁYSTOK2022-09-2514:00Stadion Turośń Kościelna (Turośń Kościelna, Białostocka )Kamil Baranowski ()
Jakub Kolesiński ()
Tomasz Siemieniuk (Bielsk Podlaski)
   Klasa A Grupa 3 – kolejka 4 
L.p.GospodarzeGościeDataGodz.MiejsceObsada
1Husar NurzecTur II Bielsk Podlaski2022-09-2515:00Stadion Sportowy (Nurzec-Stacja, Sportowa 10)Damian Wysocki (Białystok)
Piotr Karwowski (Białystok)
Jakub Kempisty (Białystok)
2Iskra NarewRUCH II WYSOKIE MAZOWIECKIE2022-09-2515:00Iskra Narew (Narew, Adama Mickiewicza 81A)Mateusz Sienkiewicz (Niewodnica Korycka)
Adam Baranowski (Białystok)
Bartosz Nos (Białystok)
3Kolejarz CzeremchaPionier Brańsk2022-09-2514:00ŚKS Kolejarz Czeremcha (Czeremcha, Długa )Łukasz Samosiuk (Hajnówka)
Marek Derlukiewicz (Białystok)
Karolina Markiewicz (Szernie)
4ISKRA WYSZKIŻUBR DROHICZYN2022-09-2514:00Stadion Wyszki (Wyszki, Szkolna 17)Norbert Doroszkiewicz (Białystok)
Daniel Niemyjski (Bielsk Podlaski)
Łucja Majewska (Mikicin-Kolonia)
5Olimpia II ZambrówCresovia II Siemiatycze2022-09-2416:30Stadion Miejski (Zambrów, Prymasa Stefana Wyszyńskiego 8)Arkadiusz Soćko (Porosły)
Filip Tworkowski (Białystok)
Łukasz Postołowicz (Białystok)
6CSP UNIA 1976 CIECHANOWIECPerspektywa Łomża2022-09-2515:00Stadion Miejski w Ciechanowcu (Ciechanowiec, Stadion 1)Adrian Bazylewski (Bodaczki)
Marcin Jakubowski (Jakubowskie)
Mariusz Łukianiuk (Czeremcha)