Podlaski Związek Piłki Nożnej oraz Wydział Piłkarstwa Kobiecego zapraszają na turniej selekcyjny dziewcząt z roczników 2008-2009 – „Perły Podlasia 2020” 13 grudnia 2020 r. (niedziela) w hali sportowej Zespołu Szkół Mechanicznych ul. Broniewskiego 14 w Białymstoku, początek godz. 10.00. Odprawa kierowników drużyn godz. 9.30.

W turnieju wezmą udział najlepsze zawodniczki z w/w roczników, oraz wyróżniające się w rozgrywkach z rocznika 2010.

Zgłaszać się do zawodów mogą Kluby, Szkoły, Gminy, Powiaty a nawet pojedyncze zawodniczki, które zostaną dodane do innych zespołów. Zgłoszenia zostaną zweryfikowane. Lista powołanych zawodniczek na turnieje zostanie podana 8 grudnia2020. Turniej traktowany jest jako kolejna konsultacja kadry U-13, która od sezonu piłkarskiego 2021-2022 przystąpi do regularnych rozgrywek mistrzowskich.

Turniej ma na celu wyselekcjonowanie najlepszych z najlepszych z poszczególnych roczników. Zgłoszenia do turnieju przyjmuje Trener Łukasz Studniarek tel. 509775329 lub lukaszeks10@o2.pl..

Czas gry dostosowany będzie do ilości zgłoszonych drużyn. Ilość zawodniczek na boisku: 4 + bramkarz. Max 7 zawodniczek. Min 5 przy zgłoszeniu zespołu. Jeśli mamy nie kompletny zespół zgłaszamy indywidualnie zawodniczkę. Celem turnieju jest to, żeby jak najwięcej dziewczyn w nim zagrało i miało możliwość pokazać się z jak najlepszej strony. Wszystkie zawodniczki otrzymają pamiątkowe medale.

Tak jak w poprzednim roku, zgłoszone zawodniczki zostaną podzielone na kilka zespołów, zagrają systemem każdy z każdym. Obecni na turnieju trenerzy pomogą w sprawnym funkcjonowaniu zespołów. Na koniec zostanie wybrana najlepsza 10-siątka turnieju i zagra mecz pokazowy.

Prosimy o potraktowanie zgłoszeń jako wyróżnienie z danych roczników, nie zgłaszamy całych zespołów, tylko wyróżniające się zawodniczki, aspirujące do gry w kadrze województwa.

Każda zawodniczki będzie musiała posiadać oświadczenie covidowskie (z załącznika)