W dniach 21-23.10.2019 r. we Władysławowie – Cetniewie odbył się drugi z turniejów w ramach Mistrzostw Reprezentacji WZPN – Trampkarek U-14, które są eliminacjami do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. W turnieju udział wzięły 4 związki wojewódzkie: Warmińsko – Mazurski ZPN, Kujawsko – Pomorski ZPN, Pomorski ZPN i Podlaski ZPN. Przy systemie gry „każdy z każdym” mecze rozgrywano równolegle na dwóch boiskach COS OPO Cetniewo.

 

Wyniki meczów Podlaskiego ZPN:

  1. K-P ZPN – Podl. ZPN – 2:0
  2. ZPN – Pomorski ZPN – 1:0
  3. W-M ZPN – Podl. ZPN – 1:0

 

Wszystkie mecze były zacięte i wyrównane, wszystkie dziewczęta zostawiły na boisku dużo zdrowia i serca. Podlasianki nie ustępowały żadnej z kadr, mimo tego że większość naszych zawodniczek jest młodsza od koleżanek z pozostałych drużyn. Podlasianki odniosły pierwsze historyczne zwycięstwo pokonując faworyzowane gospodynie 1:0. O ponownym pechu można mówić też w ostatnim meczu, kiedy to po raz drugi nasze zawodniczki uległy Warmińsko – Mazurskiemu ZPN 0:1 (taki sam wynik był w pierwszym turnieju). Obserwując progres gry podlaskich zawodniczek liczymy na kolejne punkty w rozgrywkach, które odbędą się już na wiosnę 2020 r. Najpierw gospodarzem będzie Warmińsko – Mazurski ZPN, a ostatni turniej zorganizuje Kujawsko – Pomorski ZPN. Trenerem drużyny jest p. Dariusz Narolewski.