Na zaproszenie Zarządu APD EKOSPORT Białystok wczoraj na boisku bocznym Stadionu Miejskiego rozegrano mecz sparingowy GKS Górnik Łęczna – APD EKOSPORT Białystok i Przyjaciele.

Po fatalnej pierwszej połowie w drugiej było zdecydowanie lepiej, podlasianki straciły tylko dwie bramki kilka razy wychodząc szybką kontrą ze swojej polowy. Wynik 0:13 nie jest tu najważniejszy. Nasze zawodniczki mogły zmierzyć się z najlepszymi w Polsce i to jest ta wartość dodana. Nie wiadomo kiedy następnym razem będziemy mogli gościć aktualnego Mistrza Polski Kobiet w piłce nożnej.

Sławomir Kopczewski / Prezes Podlaskiego ZPN wręczający puchar zawodniczce EKOSPORT

Serdeczne podziękowania dla Górnika za przyjazd pomimo bardzo napiętego kalendarza rozgrywek, oraz Podlaskiego Związku Piłki Nożnej, Prezesa Sławomira Kopczewskiego za pomoc w organizacji tak unikatowego piłkarskiego wydarzenia. Podziękowania dla organizatorów, trenerów APD (Łukasza Studniarka, Oli Zubrzyckiej i Małgosi Jezierskiej), oraz dziewcząt, które nas dzielnie wspierały z Włókniarza, Heliosa i Fortów Piątnica, oczywiście wielkie podziękowania zawodniczkom EKOSPORT-u.

autor: Prezes APD EKOSPORT – Arkadiusz Studniarek

Zdjęcia; fot. Maciej Gilewski. Agencja Fotograficzna 058sport.pl jest częścią Agencji 400mm.pl

[envira-gallery id=”8619″]