W dniu 3 lutego 2018r.w Nowym Dworze Mazowieckim

rozegrano IX halowy turniej piłkarski sędziów oldbojów

im. Henryka Rumniaka

W turnieju wzięło udział 8 zespołów:

  1. WS Warszawa
  2. WS Radom
  3. WS Płock
  4. KS Podlaskiego ZPN
  5. WS Siedlce
  6. WS Ciechanów – Ostrołęka
  7. KS Warmińsko-Mazurskiego ZPN
  8. KS Łódzkiego ZPN

Mariusz Gałczyk

KS Podlaskiego ZPN w grupie rozegrało trzy mecze z WS Ciechanów – Ostrołęka wygrywając 2:3, następnie remisując 4:4 z WS Radom oraz przypieczętowując I miejsce w grupie zwycięstwem z WS Warszawa 4:1. W półfinale spotkaliśmy się z KS Warmińsko – Mazurskim ZPN, z którym stoczyliśmy wyrównane spotkanie i w regulaminowym czasie wynik był 2:2. W karnych okazaliśmy się skuteczniejsi wygrywając ostatecznie 2:0.

Finał rozegraliśmy z WS Płock, który był zwycięzcą poprzedniej edycji turnieju w 2017 roku. Na początku meczu przewagę mieli gości i to oni dwukrotnie wychodzili na prowadzenie a KS Podlaskiego ZPN musiało gonić wynik. Gdy wszyscy myśleli, że o zwycięscy turnieju będą decydowały rzuty karne zwycięską bramkę dla drużyny KS Podlaskiego ZPN zdobył Kol. Adam Perkowski strzelając w tym spotkaniu hattricka.

Najlepszy zawodnik w KS Podlaskiego ZPN:

Adam Perkowski

Najlepszy zawodnikiem i jednocześnie królem strzelców turnieju: wybrano przedstawiciela z KS Podlaskiego ZPN Daniela Niemyjskiego

 

Skład drużyny: Tomasz Okurowski, Leszek Bielicki, Daniel Niemyjski, Adam Perkowski, Piotr Bondarenko, Andrzej Kaliszewski, Mariusz Gałczyk, Mariusz Matłoka, Dawid Kujawa i kierownik drużyny – Adam Ignaczuk.

Galeria Zdjęć

Gratulujemy dobrego wyniku i sportowej rywalizacji!!!