W sobotę w hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Grajewie odbyły się XII Mistrzostwa pracowników oświaty woj. podlaskiego w futsalu pod Honorowym Patronatem burmistrza miasta. Uczestnicy rywalizowali o puchary Prezesa Zarządu Oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego w Grajewie.

ZNP Grajewo

Po raz pierwszy w historii najlepsi okazali się gospodarze. Drużyna ZNP Grajewo wystąpiła w składzie: Mateusz Purwin, Wiesław Jerulank, Marcin Karwowski, Paweł Górski, Paweł Obrycki, Wojciech Kowzon, Daniel Tuzinowski i Kamil Chorosz. Drugie miejsce zajęła Politechnika Białostocka, a trzecie Augustów. Najlepsze drużyny otrzymały pamiątkowe statuetki, a wszyscy uczestnicy okolicznościowe medale.

Mecze społecznie prowadził Krzysztof Staniszewski z Kolegium Sędziów

Podlaskiego Związku Piłki Nożnej, a opiekę medyczną zapewnił p. Krzysztof Piekarski. Drużyna gospodarzy dziękuje też Klubowi Sportowemu Warmia za wsparcie sprzętowe w tych zawodach i w turnieju z okazji 26 Finału WOŚP w którym zajęła trzecie miejsce.

Organizatorzy: Zarząd Oddziału ZNP i MOSiR zapraszają na XII Mistrzostwa, które odbędą się 12 stycznia 2019 roku w Grajewie.