W sobotę 13 stycznia rozegrany został Halowy Turniej Piłki Nożnej Młodziczek o Puchar Prezydenta Miasta Łomży, którego organizatorem był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży!

Już od godzin porannych w Hali im. Olimpijczyków Polskich przy ul. Księżnej Anny 18 w Łomży gromadziły się zawodniczki biorące udział w turnieju. W rozgrywkach udział brało sześć drużyn żeńskiej piłki nożnej: MOSiR Łomża I, MOSiR Łomża II, Forty Piątnica I, Forty Piątnica II, Eko Sport Białystok oraz Fuks Brix Pułtusk. Był to dzień pełen emocji sportowych!

 

Rozegranych zostało 15 meczów systemem każdy z każdym. W tym dniu najlepszy okazał się zespół Forty Piątnica I zdobywając 15 punktów i 25 bramek. Na II miejscu uplasował się MOSiR Łomża I z wynikiem 6 punktów i 6 bramek. Fuks Brix Pułtusk osiągnął 6 punktów i zdobył 3 bramki zajmując ostatecznie III miejsce w Turnieju. Tytuł Najlepszego Bramkarza Turnieju otrzymała Ola Wyrzykowska z zespołu MOSiR Łomża, Najlepszą Zawodniczką była Aleksandra Łoniewska z Fuks Brix Pułtusk, natomiast Najlepszą Strzelczynią została Oliwia Bałdyga z Forty Piątnica. Puchary wręczyli: Andrzej Modzelewski- Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łomży oraz Piotr Pawłowski- Kierownik Działu Gospodarki Zasobami Mieszkaniowymi Łomżyńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej.

 

Dziękujemy wszystkim zawodniczkom za widowiskową grę oraz kibicom za rozgrzewanie do walki!

źródło, galeria zdjęć : mosir.lomza.pl