We wtorek w siedzibie Polskiego Związku Piłki Nożnej wiceprezes federacji ds. piłkarstwa amatorskiego Adam Kaźmierczak oraz dyrektor sportowy Marcin Dorna wylosowali grupy fazy finałowej Pucharu im. Kazimierza Górskiego, czyli corocznych zmagań kadr wojewódzkich chłopców w kategorii do lat 13. Mecze tego etapu odbędą się w dniach 22-29 czerwca w Jarocinie i Wrześni.

Wyniki osiągane w rundach jesiennej oraz wiosennej przekładały się na jedną zbiorczą tabelę, która decydowała o rozstawieniu przed wtorkowym losowaniem fazy finałowej. Na jej podstawie w pierwszym koszyku znalazły się reprezentacje województw mazowieckiego, wielkopolskiego, śląskiego i zachodniopomorskiego, w drugim dolnośląskiego, podlaskiego, świętokrzyskiego i warmińsko-mazurskiego, w trzecim łódzkiego, podkarpackiego, pomorskiego i małopolskiego, a w czwartym opolskiego, lubelskiego, kujawsko-pomorskiego oraz lubuskiego.

Losowanie turnieju finałowego zostało przeprowadzone we wtorkowe popołudnie w siedzibie PZPN. W jego wyniku reprezentacje utworzyły następujące grupy: