Firma KEEZA w ramach współpracy z Podlaskim ZPN ufundowała podlaskim klubom piłki meczowe, oraz vouchery na zakup sprzętu sportowego.

Podlaski ZPN ufundował klubom po 20 piłek marki KEEZA, dodatkowo marka KEEZA, przekazuje klubom seniorskim po 3 piłki meczowe, a akademiom piłkarskim voucher wartości 780 zł na zakup sprzętu sportowego w swoim sklepie.

KEEZA – to polska profesjonalna marka odzieży i sprzętu sportowego.
W branży sportowej rozwija się skutecznie od blisko 10 lat. W tym czasie udało się jej uzyskać rozpoznawalność i miano solidnego brandu na polskim rynku.

Przez dekadę działalności z KEEZA współpracowało lub wciąż współpracuje blisko 1000 klubów z Polski i zagranicy.

KEEZA pod adresem www.sklep.keeza.pl, posiada własny sklep internetowy gdzie można zobaczyć i kupić produkty marki.

Marka posiada także własny park maszynowy w Polsce. Dzięki temu dysponuje możliwością stosowania bardzo zróżnicowanych technologii służących do produkcji, personalizacji oraz zdobień wykonywanych na swoich produktach.

Istotne jest także, że właścicielem marki KEEZA jest firma w całości z polskim kapitałem – Tomadex S.C., będąca największym w Unii Europejskiej producentem gadżetów dla kibiców. Od lat bez produktów Tomadex nie odbywa się żaden finał Ligi Mistrzów, Ligi Europy, Ligi Konferencji czy też finał rodzimego Pucharu Polski. Także amerykańska MLS jest kolejnym z piłkarskich rynków, na którym z sukcesami firma Tomadex S.C. podbija kibicowskie trendy.