OBSADA SĘDZIOWSKA_2023-24_Runda Wiosenna_14
IV Liga – kolejka 12
 L.p.GospodarzeGościeDataGodz.MiejsceObsada 
1KS MichałowoMKS CRESOVIA Siemiatycze2023-10-0814:00KS Michałowo (Michałowo 21 A)Marcin Czech (Wasilków)
Marcin Świerzbiński (Białystok)
Tomasz Borawski (Białystok)
2LUKS CZARNI Czarna BiałostockaMLKS WISSA Szczuczyn2023-09-2816:30Stadion Miejski (Czarna Białostocka, Konopnickiej 7)Daniel Niemyjski (Bielsk Podlaski)
Łucja Majewska (Mikicin-Kolonia)
Monika Słowikowska (Goniądz)
3WIGRY Suwałki S.A.MKS RUCH Wysokie Mazowieckie2023-10-0812:00Stadion Miejski w Suwałkach (Suwałki, Zarzecze 26)Dominik Bućko (Klepacze)
Jarosław Rogoza (Bielsk Podlaski)
Marcin Jakubowski (Jakubowskie)
4KS SPARTA 1951 SzepietowoLKS DĄB Dąbrowa Białostocka2023-10-0816:00Stadion miejski w Szepietowie im. Józefa Kowalskiego (Szepietowo, Sportowa 5)Błażej Kujawa (Ignatki)
Paweł Kostko (Białystok)
Maciej Boruta (Dąbrówki)
5MOSP BiałystokKS Wasilków2023-10-0711:00MOSP Białystok (Białystok, Świętokrzyska )Maciej Nowacki (Uhowo)
Mariusz Matłoka (Łapy)
Bartłomiej Ignaczuk (Uhowo)
6KS GrabówkaLKS PROMIEŃ Mońki2023-10-0714:00KS GRABÓWKA (Grabówka, Jodłowa 32)Dawid Deptuła (Ignatki)
Marek Frąckiel (Białystok)
Piotr Rybiński (Białystok)
7KS ORLĘTA CzyżewKS Śniadowo2023-10-0814:00Stadion Miejski (Czyżew, Zarzecze 15)Robert Dąbrowski (Łomża)
Jakub Kaseja (Łomża)
Radosław Jemielity (Łomża)
8BKS TUR Bielsk PodlaskiUKS KRYPNIANKA Krypno2023-10-0715:00Stadion Miejski (Bielsk Podlaski, Elizy Orzeszkowej 19)Adrian Bazylewski (Bodaczki)
Radosław Zaremba (Gąsówka-Somachy)
Adam Perkowski (Łapy)
9KS HETMAN Skłodowscy TykocinKS WARMIA Grajewo2023-10-0716:00Stadion Miejski (Tykocin, Jana Kochanowskiego 1)Jakub Kaseja (Łomża)
Radosław Jemielity (Łomża)
Mateusz Jemielity ()
   Klasa okręgowa – kolejka 10 
L.p.GospodarzeGościeDataGodz.MiejsceObsada
1UKS KONAR-KORA KorycinKKS ORZEŁ Kolno2023-10-0715:00Kora Arena (Korycin, Knyszyńska 2A)Marcin Świerzbiński (Białystok)
Błażej Kujawa (Ignatki)
Jakub Kempisty (Białystok)
2GKS GródekKS PIAST Białystok2023-10-0715:00Stadion (Zarzeczany )Damian Wysocki (Białystok)
Mateusz Nakielski (Białystok)
Arkadiusz Soćko (Porosły)
3LZS KrynkiSKS POMORZANKA Sejny2023-10-0814:00Ośrodek Sportu i Rekreacji (Krynki, Kościelna 24)Damian Tanajewski (Łomża)
Paweł Mackiewicz (Łomża)
Bartosz Obrycki ()
4UKS PIONIER BrańskKS SOKÓŁ 1946 Sokółka2023-10-0715:00Stadion ZS im. Armii Krajowej (Brańsk, Armii Krajowej 7)Mateusz Kownacki ()
Janusz Brokowski (Zambrów)
Marek Anuszkiewicz (Zambrów)
5KS TUROŚNIANKA Turośń KościelnaKS RUDNIA Zabłudów2023-10-0815:00Stadion Turośń Kościelna (Turośń Kościelna, Białostocka )Damian Wielogórski (Białystok)
Adam Perkowski (Łapy)
Dariusz Organek (Białystok)
6KS BIEBRZA GoniądzMKS Mielnik2023-10-0815:00Stadion Miejski (Goniądz, Konstytucji 3 Maja 18)Marek Frąckiel (Białystok)
Jakub Rutkowski (Ignatki)
Adam Baranowski (Białystok)
7MKS POGOŃ ŁapyAKS SPARTA Augustów2023-10-0715:15Stadion Miejski w Łapach (Łapy, Leśnikowska 18a)Maciej Boruta (Dąbrówki)
Dominik Bućko (Klepacze)
Arkadiusz Brysiewicz (Jurowce)
8KS PUSZCZA HajnówkaGKS STAWISKI2023-10-0715:00Stadion Miejski (Hajnówka, ks. Antoniego Dziewiatowskiego 2)Marcin Nowak (Filipów)
Szymon Szymajda (Białystok)
Magdalena Łotysz (Gródek)
  Klasa A Grupa 1 – kolejka 6
L.p.GospodarzeGościeDataGodz.MiejsceObsada
1UKS GRAB JanówkaKS WARMIA II Grajewo2023-10-0715:00Boisko Gminne (Biernatki )Marcin Szmajda (Jeleniewo)
Mariusz Zalewski (Kurianki Pierwsze)
Ryszard Żyliński (Sejny)
2KS POLONIA RaczkiMLKS WISSA II Szczuczyn2023-10-0717:00Stadion Sportowy (Raczki, Sportowa 1)Łukasz Olszewski (Suwałki)
Leszek Sudnik (Wieliczki)
Jakub Bokuniewicz ()
3JASION JasionówkaŁKS 1926 II Łomża2023-10-0715:00Jasion Jasionówka (Jasionówka, Grodzieńska 0)Jakub Warpechowski (Bielsk Podlaski)
Jakub Rutkowski (Ignatki)
Mateusz Sienkiewicz (Niewodnica Korycka)
4M-GKS NAREW ChoroszczKS VERTA Suwałki2023-10-0717:00Stadion Miejski w Choroszczy (Choroszcz, Żółtkowska 1)Łukasz Bochenek (Białystok)
Bartłomiej Ignaczuk (Uhowo)
Mariusz Matłoka (Łapy)
5KKS ORZEŁ II KolnoUKS JASTRZĄB Knyszyn2023-10-0815:00Boisko Sztuczne – Stadion Miejski (Kolno, Wojska Polskiego 40)Adam Dąbrowski (Łomża)
Sebastian Dąbrowski ()
Urszula Talipska (Dobrzyniewo Duże)
     Klasa A Grupa 2 – kolejka 6 
L.p.GospodarzeGościeDataGodz.MiejsceObsada
1KS II Wasilkówpauzuje w kolejce   


2LZS MAGNAT Juchnowiec KościelnySKY Białystok2023-10-0719:00STADION GMINNY (Juchnowiec Dolny )Marcin Cieciorko (Białystok)
Piotr Ukalski (Białystok)
Jarosław Rogoza (Bielsk Podlaski)
3KS PASJA KleosinAPN HATTRICK Białystok2023-10-0816:30STADION W JUCHNOWCU (Juchnowiec Dolny )Arkadiusz Soćko (Porosły)
Piotr Karwowski (Białystok)
Damian Wysocki (Białystok)
4KS PIŁKAWKA BiałystokGKS 1984 RUTKI2023-10-0818:00Boisko przy zespole szkół mechanicznych (Białystok, Władysława Broniewskiego 14)Magdalena Łotysz (Gródek)
Monika Czudzinowicz (Białystok)
Ewelina Fiodorczuk-Sipko (Białystok)
5PAUZABKS HETMAN Białystok  


6MKS SUPRAŚLANKA SupraślLZS KORONA Dobrzyniewo Duże2023-10-0814:00Stadion Miejski (Supraśl, Stanisława Konarskiego 2)Marcin Malinowski (Białystok)
Łukasz Samosiuk (Hajnówka)
Kacper Bajkowski (Białystok)
   Klasa A Grupa 3 – kolejka 6 
L.p.GospodarzeGościeDataGodz.MiejsceObsada
1ZKS OLIMPIA II ZambrówKS KP BOCIAN Boćki2023-10-0717:30Stadion Miejski (Zambrów, Prymasa Stefana Wyszyńskiego 8)Urszula Talipska (Dobrzyniewo Duże)
Damian Tanajewski (Łomża)
Paweł Mackiewicz (Łomża)
2BKS TUR II Bielski PodlaskiCSP UNIA 1976 Ciechanowiec2023-10-0814:00stadion rezerw BKS Tur (Piliki 9)Hubert Pianka (Kleosin)
Arkadiusz Brysiewicz (Jurowce)
Marcin Cieciorko (Białystok)
3ŻUBR DrohiczynNKS ISKRA Narew2023-10-0815:00Biosko Szkolne przy Zespole Szkół w Drohiczynie (Drohiczyn, Warszawska 51)Bartosz Nos (Białystok)
Jakub Warpechowski (Bielsk Podlaski)
Marek Derlukiewicz (Białystok)
4KS WŁÓKNIARZ BiałystokMKS CRESOVIA II Siemiatycze2023-10-0717:30STADION MIEJSKI W BIAŁYMSTOKU-BOISKO BOCZNE (Białystok, Słoneczna 1)Szymon Garbowski (Choroszcz)
Krzysztof Matuszewski (Białystok)
Piotr Karwowski (Białystok)
5LZS HUSAR NurzecUKS ISKRA Wyszki2023-10-0814:00 Mateusz Wilczko (Porosły)
Adrian Bazylewski (Bodaczki)
Krzysztof Grodzki (Bielsk Podlaski)
6KS NarewkaŚKS KOLEJARZ Czeremcha2023-10-0716:00Stadion w Narewce (Narewka, Adama Mickiewicza 48)Filip Tworkowski (Białystok)
Marcin Czech (Wasilków)
Dominik Sobocin ()