Już w najbliższą niedzielę 30 maja na stadionie MOSIR w Bielsku Podlaskim rozegrany zostanie Festiwal Piłki Nożnej dzieci. Organizatorem jest Podlaski ZPN, a współorganizatorem wspomniany MOSiR Bielsk Podlaski. Do udziału w imprezie zgłosiły się 24 drużyny z 17 klubów. W turnieju wezmą dzieci z r.2014 ( skrzaty ). Organizator przewidział atrakcyjne nagrody i atrakcje, natomiast nie będzie prowadzona klasyfikacja drużyn w myśl zasady ” piłka nożna dzieci to dobra zabawa”

Poniżej kilka ważnych informacji dla uczestników turnieju:

Przypominamy, iż zgodnie z obowiązującymi przepisami obecnie na obiektach sportowych podczas wydarzeń organizowanych przez Podlaski ZPN, Kibice będą mogli zająć 25% pojemności trybun – przy zachowaniu odległości 1,5 m pomiędzy widzami.

Podczas Turnieju odbywać się będą gry i zabawy, prowadzone przez profesjonalnych Animatorów, którzy przygotowali wiele atrakcji dla naszych Uczestników. Bardzo prosimy o sprawowanie opieki nad zawodnikami w trakcie zabaw w Strefie Rozrywki

Prosimy o punktualne realizowanie  harmonogramu rozgrywek

O godz. 12.00 rozpocznie się wydawanie prowiantu uczestnikom Turnieju – Prosimy Trenerów o zgłaszanie się do namiotu organizatorów celem jego odbioru

W trakcie rozgrywania Turnieju na murawie mogą przebywać jedynie zawodnicy oraz trenerzy aktualnie rozgrywający swoje mecze.

Kibice – Rodzice wyłącznie na Trybunach.