OBSADA SĘDZIOWSKA_2019-20_Runda Jesienna_7

Start / Aktualności Sędziowie / OBSADA SĘDZIOWSKA_2019-20_Runda Jesienna_7
IV Liga – kolejka 6

 

L.p. Gospodarze Goście Data Godz. Miejsce Obsada

 

1 Biebrza Goniądz Tur Bielsk Podlaski 2019-09-15 16:00 Stadion Miejski (Goniądz, Konstytucji 3 Maja 18) Marcin Świerzbiński (Białystok)
Krzysztof Jabłonowski (Białystok)
Adrian Romaniuk (Białystok)
2 Jagiellonia Białystok SSA II Wissa Szczuczyn 2019-09-14 17:00 Ośrodek Szkoleniowy Jagiellonii Białystok (Białystok, Elewatorska 4) Piotr Karwowski (Białystok)
Łukasz Sikora (Kolno)
Daniel Niemyjski (Bielsk Podlaski)
3 ŁKS 1926 Łomża Hetman Białystok 2019-09-14 16:00 Stadion Miejski (Łomża, Zjazd 18) Leszek Bielicki (Zambrów)
Dariusz Leśniewski (Wysokie Mazowieckie)
Tomasz Borawski (Jedwabne)
4 Dąb Dąbrowa Białostocka MOSP Białystok 2019-09-15 16:00 Stadion Miejski w Dąbrowie Białostockiej (Dąbrowa Białostocka, gen. Nikodema Sulika 2) Jarosław Rogoza (Bielsk Podlaski)
Marcin Jakubowski (Jakubowskie)
Daniel Germaniuk (Bielsk Podlaski)
5 Cresovia Siemiatycze Promień Mońki 2019-09-15 14:00 Stadion Miejski (Siemiatycze, Nadrzeczna 29) Marcin Piotrowski (Łomża)
Leszek Bielicki (Zambrów)
Damian Tanajewski (Łomża)
6 KS Michałowo Warmia Grajewo 2019-09-15 16:00 KS Michałowo (Michałowo 21 A) Jakub Rutkowski (Białystok)
Tomasz Jan Kempisty (Białystok)
Mariusz Chrzanowski (Białystok)
7 SOKÓŁ 1946 SOKÓŁKA Sparta 1951 Szepietowo 2019-09-14 16:00 Stadion Miejski w Sokółce (Sokółka, Mariańska 31) Andrzej Mścichowski (Grajewo)
Paweł Mackiewicz (Łomża)
Jakub Kaseja (Łomża)
8 Krypnianka Krypno Sparta Augustów 2019-09-14 15:00 UKS Krypnianka Krypno (Krypno Kościelne 48) Kamil Niewinski (Bielsk Podlaski)
Maciej Klepacki (Białystok)
Maciej Boruta (Wasilków)

 

Klasa okręgowa – kolejka 6

 

L.p. Gospodarze Goście Data Godz. Miejsce Obsada

 

1 CZARNI CZARNA BIAŁOSTOCKA Rudnia Zabłudów 2019-09-14 16:00 Miejski (Czarna Białostocka, Konopnickiej 7) Piotr Ukalski (Białystok)
Agnieszka Dobrzyńska (Białystok)
Małgorzata Jezierska (Nurzec-Stacja)
2 Magnat Juchnowiec Kościelny Narew Choroszcz 2019-09-14 17:00 STADION GMINNY (Juchnowiec Dolny ) Maciej Nowacki (Uhowo)
Adam Perkowski (Łapy)
Mariusz Matłoka (Łapy)
3 KS Śniadowo UM Krynki 2019-09-15 15:00 KLUB ŚNIADOWO (Śniadowo, Kolejowa 15B) Bartłomiej Rydzewski (Łapy)
Adam Ignaczuk (Łapy)
Radosław Zaremba (Gąsówka-Somachy)
4 KS GRABÓWKA Orzeł Kolno 2019-09-14 16:00 KS GRABÓWKA (Grabówka, Jodłowa 32) Tomasz Jan Kempisty (Białystok)
Łukasz Samosiuk (Hajnówka)
Karol Jakubowski (Bielsk Podlaski)
5 Hetman Tykocin Piast Białystok 2019-09-15 17:00 Stadion Miejski (Tykocin, Jana Kochanowskiego 1) Ewelina Fiodorczuk-Sipko (Białystok)
Łukasz Kuźma (Białystok)
Bartosz Tomaszuk (Białystok)
6 Orlęta Czyżew Pomorzanka Sejny 2019-09-15 15:00 Stadion Miejski (Czyżew, Zarzecze 15) Robert Dąbrowski (Łomża)
Radosław Jemielity (Łomża)
Jakub Kaseja (Łomża)
7 UNIA CIECHANOWIEC Puszcza Hajnówka 2019-09-14 16:00 Stadion Miejski w Ciechanowcu (Ciechanowiec, Stadion 1) Piotr Jankowski (Białystok)
Paweł Kaliszewski (Białystok)
Adrian Romaniuk (Białystok)
8 UKS Konar Kora Korycin MKS Mielnik 2019-09-14 16:30 Kora Arena (Korycin, Knyszyńska 2A) Magdalena Makarska (Widźgowo)
Marcin Jakubowski (Jakubowskie)
Karolina Sosna (Szernie)
 

Klasa A Grupa 1 – kolejka 4

 

L.p. Gospodarze Goście Data Godz. Miejsce Obsada

 

1 Husar Nurzec pauzuje w kolejce

2 Gryf-Czarni Gródek Iskra Narew 2019-09-14 17:00 Stadion Gminny (Gródek, Zarzeczańska ) Jakub Perkowski (Łapy)
Adam Ignaczuk (Łapy)
Bartłomiej Ignaczuk (Uhowo)
3 GKP Orla ISKRA WYSZKI 2019-09-15 14:00 MOSiR (Koszele ) Adam Baranowski (Białystok)
Damian Wielogórski (Nurzec-Stacja)
Tomasz Siemieniuk (Bielsk Podlaski)
4 Kolejarz Czeremcha Cresovia II Siemiatycze 2019-09-14 15:30 ŚKS Kolejarz Czeremcha (Czeremcha, Długa ) Błażej Kujawa (Ignatki)
Dawid Kujawa (Ignatki)
Dawid Deptuła (Ignatki)
5 BOCIAN BOĆKI MKS POGOŃ ŁAPY 2019-09-15 14:00 Bocianie Gniazdo (Boćki, Dubieńska 70) Mariusz Gałczyk (Białystok)
Piotr Rybiński (Białystok)
Krzysztof Matuszewski (Białystok)
6 ŻUBR DROHICZYN Pionier Brańsk 2019-09-15 14:00 Biosko Szkolne przy Zespole Szkół w Drohiczynie (Drohiczyn, Warszawska 51) Arkadiusz Brysiewicz (Jurowce)
Marek Frąckiel (Białystok)
Marcin Czech (Wasilków)
 

Klasa A Grupa 2 – kolejka 4

 

L.p. Gospodarze Goście Data Godz. Miejsce Obsada

 

1 Korona Dobrzyniewo Duże pauzuje w kolejce

2 JASTRZĄB KNYSZYN KS Sokoły 2019-09-15 16:00 Stadion Miejski (Knyszyn, Białostocka ) Hubert Pianka (Kleosin)
Paweł Kaliszewski (Białystok)
Karolina Trzeciak (Goniądz)
3 JASION JASIONÓWKA Narew II Choroszcz 2019-09-15 15:00 Jasion Jasionówka (Jasionówka, Grodzieńska ) Łukasz Żukowski (Białystok)
Kamil Łupiński (Franki-Dąbrowa)
Karol Murach (Białystok)
4 GRAB JANÓWKA PASJA KLEOSIN 2019-09-15 15:30 Boisko Gminne (Biernatki ) Marcin Nowak (Filipów)
Wojciech Raplis (Nowinka)
Piotr Nowak (Filipów)
5 GKS Stawiski Pogranicze Kuźnica 2019-09-15 15:00 GKS Stawiski (Stawiski, Cedrowska 17) Maciej Roszkowski ()
Mateusz Chowański (Krypno Kościelne)
Mateusz Wilczko (Mońki)
6 Włókniarz Białystok Polonia Raczki 2019-09-15 15:00 KS Włókniarz (Białystok, Sokólska 1) Jakub Boguszewski (Białystok)
Kamil Niewinski (Bielsk Podlaski)
Bartosz Nos (Białystok)