OBSADA SĘDZIOWSKA_2019-20_Runda Jesienna_6

Start / Komunikaty / OBSADA SĘDZIOWSKA_2019-20_Runda Jesienna_6
IV Liga – kolejka 5

 

L.p. Gospodarze Goście Data Godz. Miejsce Obsada

 

1 Krypnianka Krypno Biebrza Goniądz 2019-09-08 16:00 UKS Krypnianka Krypno (Krypno Kościelne 48) Mariusz Chrzanowski (Białystok)
Piotr Rybiński (Białystok)
Maciej Boruta (Wasilków)
2 Sparta Augustów SOKÓŁ 1946 SOKÓŁKA 2019-09-07 11:00 Augustów (Augustów, Tytoniowa 1) Szymon Szymajda (Białystok)
Maciej Klepacki (Białystok)
Arkadiusz Brysiewicz (Jurowce)
3 Sparta 1951 Szepietowo KS Michałowo 2019-09-07 16:00 Stadion Miejski w Szepietowie (Szepietowo, Sportowa 5) Radosław Jemielity (Łomża)
Damian Tanajewski (Łomża)
Marcin Piotrowski (Łomża)
4 Warmia Grajewo Cresovia Siemiatycze 2019-09-07 16:00 Stadion Miejski imienia Witolda Terleckiego (Grajewo, marsz. Józefa Piłsudskiego 30A) Paweł Kostko (Białystok)
Bartosz Tomaszuk (Białystok)
Agnieszka Dobrzyńska (Białystok)
5 Promień Mońki Dąb Dąbrowa Białostocka 2019-09-07 16:00 Stadion Miejski (Mońki, Sportowa 1) Karol Kolenkiewicz (Suwałki)
Marcin Nowak (Filipów)
Wojciech Raplis (Nowinka)
6 MOSP Białystok Hetman Białystok 2019-09-07 12:00 (Białystok, Świętokrzyska 1) Marcin Świerzbiński (Białystok)
Łukasz Kuźma (Białystok)
Monika Czudzinowicz (Białystok)
7 ŁKS 1926 Łomża Jagiellonia Białystok SSA II 2019-09-07 16:00 Stadion Miejski (Łomża, Zjazd 18) Grzegorz Kawałko (Augustów)
Piotr Podbielski (Białystok)
Kamil Niewinski (Bielsk Podlaski)
8 Wissa Szczuczyn Tur Bielsk Podlaski 2019-09-08 17:00 Łomża, Zjazd 18 Dawid Deptuła (Ignatki)
Michał Renkiewicz (Suwałki)
Dawid Kujawa (Ignatki)

 

Klasa okręgowa – kolejka 5

 

L.p. Gospodarze Goście Data Godz. Miejsce Obsada

 

1 UKS Konar Kora Korycin CZARNI CZARNA BIAŁOSTOCKA 2019-09-08 14:00 Kora Arena (Korycin, Knyszyńska 2A) Adrian Romaniuk (Białystok)
Jarosław Rogoza (Bielsk Podlaski)
Tomasz Siemieniuk (Bielsk Podlaski)
2 MKS Mielnik UNIA CIECHANOWIEC 2019-09-08 14:00 Stadion MKS MIELNIK (Mielnik, Zamkowa ) Adam Ignaczuk (Łapy)
Radosław Zaremba (Gąsówka-Somachy)
Bartłomiej Rydzewski (Łapy)
3 Puszcza Hajnówka Orlęta Czyżew 2019-09-08 16:00 Gminny stadion w Narewce (Narewka, Adama Mickiewicza ) Marek Frąckiel (Białystok)
Adrian Bazylewski (Bodaczki)
Piotr Ukalski (Białystok)
4 Pomorzanka Sejny Hetman Tykocin 2019-09-07 16:00 Stadion Miejski w Sejnach (Sejny, Konarskiego 1) Paweł Mackiewicz (Łomża)
Marcin Łebkowski (Łomża)
Krzysztof Boguski ()
5 Piast Białystok KS GRABÓWKA 2019-09-08 17:00 Stadion Miejski (Białystok, Słoneczna 1) Maciej Nowacki (Uhowo)
Krzysztof Matuszewski (Białystok)
Adam Baranowski (Białystok)
6 Orzeł Kolno KS Śniadowo 2019-09-08 16:00 Stadion Miejski (Kolno, Wojska Polskiego 40) Marcin Piotrowski (Łomża)
Piotr Karwowski (Białystok)
Radosław Jemielity (Łomża)
7 UM Krynki Magnat Juchnowiec Kościelny 2019-09-07 16:00 Ośrodek Sportu i Rekreacji (Krynki, Kościelna 24) Jakub Rutkowski (Białystok)
Dariusz Organek (Białystok)
Hubert Pianka (Kleosin)
8 Narew Choroszcz Rudnia Zabłudów 2019-09-07 11:00 Stadion Miejski w Choroszczy (Choroszcz, Żółtkowska 1) Michał Zinowczyk (Bielsk Podlaski)
Marcin Jakubowski (Jakubowskie)
Daniel Germaniuk (Bielsk Podlaski)
 

Klasa A Grupa 1 – kolejka 3

 

L.p. Gospodarze Goście Data Godz. Miejsce Obsada

 

1 Znicz Suraż pauzuje w kolejce

2 Tur II Bielsk Podlaski ŻUBR DROHICZYN 2019-09-07 17:00 Piliki 9 Bartłomiej Rydzewski (Łapy)
Adam Ignaczuk (Łapy)
Bartłomiej Ignaczuk (Uhowo)
3 Pionier Brańsk BOCIAN BOĆKI 2019-09-08 16:00 Stadion ZS im. Armii Krajowej (Brańsk, Armii Krajowej 7) Damian Wysocki (Białystok)
Błażej Kujawa (Ignatki)
Daniel Niemyjski (Bielsk Podlaski)
4 MKS POGOŃ ŁAPY Cresovia II Siemiatycze 2019-09-08 17:00 Stadion Miejski w Łapach (Łapy, Leśnikowska 18a) Kamil Niewinski (Bielsk Podlaski)
Damian Wielogórski (Nurzec-Stacja)
Kamil Łupiński (Franki-Dąbrowa)
5 Kolejarz Czeremcha GKP Orla 2019-09-08 11:30 ŚKS Kolejarz Czeremcha (Czeremcha, Długa ) Dariusz Organek (Białystok)
Jakub Boguszewski (Białystok)
Karol Murach (Białystok)
6 ISKRA WYSZKI Gryf-Czarni Gródek 2019-09-08 15:00 Stadion Wyszki (Wyszki, Szkolna 17) Jakub Perkowski (Łapy)
Adam Perkowski (Łapy)
Mariusz Matłoka (Łapy)
 

Klasa A Grupa 2 – kolejka 3

 

L.p. Gospodarze Goście Data Godz. Miejsce Obsada

 

1 Supraślanka Supraśl pauzuje w kolejce

2 Sudovia Szudziałowo Włókniarz Białystok 2019-09-07 17:00 Stadion (Szudziałowo, Sportowa 14) Krzysztof Matuszewski (Białystok)
Mariusz Gałczyk (Białystok)
Karolina Sosna (Szernie)
3 Polonia Raczki GKS Stawiski 2019-09-07 15:00 Stadion Sportowy (Raczki, Sportowa 1) Andrzej Mścichowski (Grajewo)
Łukasz Sikora (Kolno)
Krzysztof Staniszewski (Grajewo)
4 Pogranicze Kuźnica GRAB JANÓWKA 2019-09-07 16:00 Sokółka, Mariańska 31 Mariusz Matłoka (Łapy)
Maciej Boruta (Wasilków)
Karol Jakubowski (Bielsk Podlaski)
5 PASJA KLEOSIN JASION JASIONÓWKA 2019-09-07 18:00 STADION W JUCHNOWCU (Juchnowiec Dolny ) Piotr Jankowski (Białystok)
Piotr Rybiński (Białystok)
Marek Frąckiel (Białystok)
6 Narew II Choroszcz JASTRZĄB KNYSZYN 2019-09-07 15:00 Stadion Miejski w Choroszczy (Choroszcz, Żółtkowska 1) Daniel Germaniuk (Bielsk Podlaski)
Marcin Jakubowski (Jakubowskie)
Michał Zinowczyk (Bielsk Podlaski)