OBSADA SĘDZIOWSKA_2019-20_Runda Jesienna_14

Start / Aktualności Sędziowie / OBSADA SĘDZIOWSKA_2019-20_Runda Jesienna_14
IV Liga – kolejka 11

 

L.p. Gospodarze Goście Data Godz. Miejsce Obsada

 

1 Warmia Grajewo Biebrza Goniądz 2019-10-19 15:00 Stadion Miejski imienia Witolda Terleckiego (Grajewo, marsz. Józefa Piłsudskiego 30A) Mariusz Chrzanowski (Białystok)
Maciej Nowacki (Uhowo)
Łukasz Żukowski (Białystok)
2 Promień Mońki Sparta 1951 Szepietowo 2019-10-19 15:00 Stadion Miejski (Mońki, Sportowa 1) Marcin Świerzbiński (Białystok)
Marek Frąckiel (Białystok)
Dariusz Organek (Białystok)
3 MOSP Białystok Sparta Augustów 2019-10-19 12:00 (Białystok, Świętokrzyska 1) Konrad Lewończuk (Białystok)
Adam Ignaczuk (Łapy)
Adrian Romaniuk (Białystok)
4 ŁKS 1926 Łomża Krypnianka Krypno 2019-10-19 15:00 Stadion Miejski (Łomża, Zjazd 18) Leszek Bielicki (Zambrów)
Łukasz Sikora (Kolno)
Marek Anuszkiewicz (Zambrów)
5 Wissa Szczuczyn SOKÓŁ 1946 SOKÓŁKA 2019-10-18 19:00 Łomża, Zjazd 18 Karol Kolenkiewicz (Suwałki)
Wojciech Raplis (Nowinka)
Michał Renkiewicz (Suwałki)
6 Tur Bielsk Podlaski KS Michałowo 2019-10-19 15:00 Stadion Miejski (Bielsk Podlaski, Elizy Orzeszkowej 19) Mateusz Skrzypko (Białystok)
Szymon Szymajda (Białystok)
Maciej Boruta (Wasilków)
7 Jagiellonia Białystok SSA II Cresovia Siemiatycze 2019-10-20 12:00 Ośrodek Szkoleniowy Jagiellonii Białystok (Białystok, Elewatorska 4) Bartosz Tomaszuk (Białystok)
Paweł Tokarewicz (Białystok)
Piotr Jankowski (Białystok)
8 Hetman Białystok Dąb Dąbrowa Białostocka 2019-10-19 11:00 Stadion Miejski (Białystok, Słoneczna 1) Marcin Jakubowski (Jakubowskie)
Mariusz Gałczyk (Białystok)
Michał Zinowczyk (Bielsk Podlaski)

 

Klasa okręgowa – kolejka 11

 

L.p. Gospodarze Goście Data Godz. Miejsce Obsada

 

1 Pomorzanka Sejny CZARNI CZARNA BIAŁOSTOCKA 2019-10-20 15:00 Stadion Miejski w Sejnach (Sejny, Konarskiego 1) Daniel Germaniuk (Bielsk Podlaski)
Kamil Niewinski (Bielsk Podlaski)
Dariusz Organek (Białystok)
2 Piast Białystok Puszcza Hajnówka 2019-11-23 18:30 Stadion Miejski (Białystok, Słoneczna 1) Grzegorz Kawałko (Augustów)
Mariusz Chrzanowski (Białystok)
Hubert Pianka (Kleosin)
3 Orzeł Kolno MKS Mielnik 2019-10-20 14:00 Stadion Miejski (Kolno, Wojska Polskiego 40) Radosław Zaremba (Gąsówka-Somachy)
Mariusz Matłoka (Łapy)
Adam Ignaczuk (Łapy)
4 UM Krynki UKS Konar Kora Korycin 2019-10-20 14:00 Ośrodek Sportu i Rekreacji (Krynki, Kościelna 24) Maciej Boruta (Wasilków)
Marcin Adamski (Białystok)
Wojciech Jakubczyk (Białystok)
5 Narew Choroszcz UNIA CIECHANOWIEC 2019-10-19 15:00 Stadion Miejski w Choroszczy (Choroszcz, Żółtkowska 1) Paweł Mackiewicz (Łomża)
Janusz Brokowski (Zambrów)
Tomasz Borawski (Jedwabne)
6 Rudnia Zabłudów Orlęta Czyżew 2019-10-19 15:00 Stadion KS Rudnia Zabłudów (Zabłudów, Adama Mickiewicza 16) Bartłomiej Rydzewski (Łapy)
Adam Perkowski (Łapy)
Jakub Perkowski (Łapy)
7 Magnat Juchnowiec Kościelny Hetman Tykocin 2019-10-17 19:30 STADION GMINNY (Juchnowiec Dolny ) Daniel Niemyjski (Bielsk Podlaski)
Dawid Kujawa (Ignatki)
Dawid Deptuła (Ignatki)
8 KS Śniadowo KS GRABÓWKA 2019-10-20 15:00 KLUB ŚNIADOWO (Śniadowo, Kolejowa 15B) Damian Tanajewski (Łomża)
Radosław Jemielity (Łomża)
Jakub Kaseja (Łomża)
 

Klasa A Grupa 1 – kolejka 9

 

L.p. Gospodarze Goście Data Godz. Miejsce Obsada

 

1 MKS POGOŃ ŁAPY pauzuje w kolejce

2 Kolejarz Czeremcha Pionier Brańsk 2019-10-20 14:00 ŚKS Kolejarz Czeremcha (Czeremcha, Długa ) Błażej Kujawa (Ignatki)
Piotr Ukalski (Białystok)
Dawid Deptuła (Ignatki)
3 ISKRA WYSZKI Tur II Bielsk Podlaski 2019-10-20 14:00 Stadion Wyszki (Wyszki, Szkolna 17) Paweł Kaliszewski (Białystok)
Tomasz Jan Kempisty (Białystok)
Jakub Boguszewski (Białystok)
4 Iskra Narew Znicz Suraż 2019-10-20 15:00 Narew, Adama Mickiewicza 83 Karol Wydra (Sokółka)
Adam Baranowski (Białystok)
Mariusz Łukianiuk (Czeremcha)
5 Husar Nurzec ŻUBR DROHICZYN 2019-10-20 15:00 Stadion Sportowy (Nurzec-Stacja, Sportowa 10) Arkadiusz Brysiewicz (Jurowce)
Jakub Rutkowski (Białystok)
Piotr Rybiński (Białystok)
6 Gryf-Czarni Gródek BOCIAN BOĆKI 2019-10-19 15:00 Stadion Gminny (Gródek, Zarzeczańska ) Mateusz Chowański (Krypno Kościelne)
Magdalena Makarska (Widźgowo)
Karolina Sosna (Szernie)
7 GKP Orla Cresovia II Siemiatycze 2019-10-20 14:00 MOSiR (Koszele ) Karol Jakubowski (Bielsk Podlaski)
Adrian Bazylewski (Bodaczki)
Tomasz Siemieniuk (Bielsk Podlaski)

 

 

Klasa A Grupa 2 – kolejka 9

 

L.p. Gospodarze Goście Data Godz. Miejsce Obsada

 

1 Pogranicze Kuźnica pauzuje w kolejce

2 PASJA KLEOSIN Polonia Raczki 2019-10-20 17:00 STADION W JUCHNOWCU (Juchnowiec Dolny ) Krzysztof Matuszewski (Białystok)
Mariusz Gałczyk (Białystok)
Małgorzata Jezierska (Nurzec-Stacja)
3 Narew II Choroszcz Sudovia Szudziałowo 2019-10-20 15:00 Stadion Miejski w Choroszczy (Choroszcz, Żółtkowska 1) Jakub Perkowski (Łapy)
Adam Perkowski (Łapy)
Bartłomiej Ignaczuk (Uhowo)
4 KS Sokoły Supraślanka Supraśl 2019-10-20 15:00 KS Sokoły (Sokoły, Nowy Świat 33) Robert Dąbrowski (Łomża)
Adam Dąbrowski (Łomża)
Tomasz Borawski (Jedwabne)
5 Korona Dobrzyniewo Duże Włókniarz Białystok 2019-10-20 13:00 Stadion Gminny w Dobrzyniewie Dużym (Dobrzyniewo Duże, Ełcka ) Mateusz Nakielski (Białystok)
Monika Czudzinowicz (Białystok)
Bartosz Nos (Białystok)
6 JASTRZĄB KNYSZYN GKS Stawiski 2019-10-20 15:00 Stadion Miejski (Knyszyn, Białostocka ) Krzysztof Jabłonowski (Białystok)
Piotr Sokólski (Białystok)
Karolina Trzeciak (Goniądz)
7 JASION JASIONÓWKA GRAB JANÓWKA 2019-10-20 14:00 Jasion Jasionówka (Jasionówka, Grodzieńska ) Łukasz Żukowski (Białystok)
Sławomir Kuć (Krypno Wielkie)
Monika Słowikowska (Goniądz)