OBSADA SĘDZIOWSKA_2018-19_Runda Wiosenna_34

Start / Komunikaty / OBSADA SĘDZIOWSKA_2018-19_Runda Wiosenna_34
IV Liga – kolejka 33

 

L.p. Gospodarze Goście Data Godz. Miejsce Obsada

 

1 Biebrza Goniądz pauzuje w kolejce

2 Cresovia Siemiatycze Wissa Szczuczyn 2019-06-15 17:00 Stadion Miejski (Siemiatycze, Nadrzeczna 29) Marcin Łebkowski (Łomża)
Piotr Karwowski (Białystok)
Tomasz Borawski (Jedwabne)
3 Dąb Dąbrowa Białostocka KS Śniadowo 2019-06-16 16:00 Stadion Miejski w Dąbrowie Białostockiej (Dąbrowa Białostocka, gen. Nikodema Sulika 2) Mariusz Chrzanowski (Białystok)
Jakub Rutkowski (Białystok)
Tomasz Jan Kempisty (Białystok)
4 Hetman Białystok Warmia Grajewo 2019-06-16 11:00 Stadion Miejski (Białystok, Słoneczna 1) Paweł Tokarewicz (Białystok)
Piotr Rybiński (Białystok)
Monika Czudzinowicz (Białystok)
5 KS Michałowo Tur Bielsk Podlaski 2019-06-15 16:00 KS Michałowo (Michałowo 21 A) Marcin Piotrowski (Łomża)
Andrzej Mścichowski (Grajewo)
Janusz Brokowski (Zambrów)
6 Wigry II Suwałki Sparta Augustów 2019-06-15 15:00 Stadion Miejski w Suwałkach (Suwałki, Zarzecze 26) Radosław Jemielity (Łomża)
Robert Dąbrowski (Łomża)
Paweł Mackiewicz (Łomża)
7 KS Wasilków Sparta 1951 Szepietowo 2019-06-15 17:00 Stadion Miejski (Wasilków, Supraślska 21) Daniel Niemyjski (Bielsk Podlaski)
Dawid Deptuła (Ignatki)
Michał Renkiewicz (Suwałki)
8 Magnat Juchnowiec Kościelny Promień Mońki 2019-06-15 18:00 STADION GMINNY (Juchnowiec Dolny ) Kamil Niewinski (Bielsk Podlaski)
Marcin Adamski (Białystok)
Agnieszka Dobrzyńska (Białystok)
9 MKS Mielnik MOSP Białystok 2019-06-15 15:00 Stadion MKS MIELNIK (Mielnik, Zamkowa ) Adam Ignaczuk (Łapy)
Mariusz Matłoka (Łapy)
Adam Perkowski (Łapy)

 

Klasa okręgowa – kolejka 29

 

L.p. Gospodarze Goście Data Godz. Miejsce Obsada

 

1 Hetman Tykocin Rudnia Zabłudów 2019-06-16 18:00 Stadion Miejski (Tykocin, Jana Kochanowskiego 1) Łukasz Kuźma (Białystok)
Wojciech Jakubczyk (Białystok)
Maciej Boruta (Wasilków)
2 JASION JASIONÓWKA Urząd Miejski Krynki 2019-06-15 16:00 Jasion Jasionówka (Jasionówka, Grodzieńska ) Bartosz Tomaszuk (Białystok)
Mateusz Nakielski (Białystok)
Marek Derlukiewicz (Białystok)
3 Kolejarz Czeremcha Uczniowski Klub Sportowy Konar Kora Korycin 2019-06-16 14:00 ŚKS Kolejarz Czeremcha (Czeremcha, Długa ) Radosław Zaremba (Gąsówka-Somachy)
Michał Zinowczyk (Bielsk Podlaski)
Janusz Klimczuk (Bielsk Podlaski)
4 Korona Dobrzyniewo Duże SOKÓŁ 1946 SOKÓŁKA 2019-06-16 17:00 Stadion Gminny w Dobrzyniewie Dużym (Dobrzyniewo Duże, Ełcka ) Grzegorz Kawałko (Augustów)
Krzysztof Jabłonowski (Białystok)
Mateusz Chowański (Krypno Kościelne)
5 Krypnianka Krypno CZARNI CZARNA BIAŁOSTOCKA 2019-06-16 17:00 UKS Krypnianka Krypno (Krypno Kościelne 48) Marcin Świerzbiński (Białystok)
Maciej Nowacki (Uhowo)
Łukasz Żukowski (Białystok)
6 PAUZA: LZS Narewka Puszcza Hajnówka

7 Orzeł Kolno Pomorzanka Sejny 2019-06-16 16:00 Stadion Miejski (Kolno, Wojska Polskiego 40) Leszek Bielicki (Zambrów)
Damian Tanajewski (Łomża)
Marek Anuszkiewicz (Zambrów)
8 Piast Białystok Polonia Raczki 2019-06-15 20:00 ZSM Białystok (Białystok, Władysława Broniewskiego 14) Marek Frąckiel (Białystok)
Adrian Romaniuk (Białystok)
Sławomir Kuć (Krypno Wielkie)
 

Klasa A Grupa 1 (RW) – kolejka 10-21

 

L.p. Gospodarze Goście Data Godz. Miejsce Obsada

 

1 Cresovia II Siemiatycze BOCIAN BOĆKI 2019-06-16 16:00 Stadion Miejski (Siemiatycze, Nadrzeczna 29) Bartłomiej Rydzewski (Łapy)
Łukasz Małaszewski (Łapy)
Bartłomiej Ignaczuk (Uhowo)
2 GKP Orla ŻUBR DROHICZYN 2019-06-16 14:00 MOSiR (Koszele ) Arkadiusz Brysiewicz (Jurowce)
Leszek Naumowicz (Białystok)
Jakub Boguszewski (Białystok)
3 Gryf-Czarni Gródek UNIA CIECHANOWIEC 2019-06-16 17:00 Stadion Gminny (Gródek, Zarzeczańska ) Marcin Nowak (Filipów)
Piotr Nowak (Filipów)
Wojciech Raplis (Nowinka)
4 Husar Nurzec Tur II Bielsk Podlaski 2019-06-15 16:00 Stadion Sportowy (Nurzec-Stacja, Sportowa 10) Krzysztof Matuszewski (Białystok)
Błażej Kujawa (Ignatki)
Mariusz Gałczyk (Białystok)
5 PAUZA: Orzeł Kleszczele Iskra Narew

6 ISKRA WYSZKI Orlęta Czyżew 2019-06-16 14:00 Stadion Wyszki (Wyszki, Szkolna 17) Dariusz Organek (Białystok)
Karol Murach (Białystok)
Piotr Bondarenko (Białystok)
 

Klasa A Grupa 2 – kolejka 21

 

L.p. Gospodarze Goście Data Godz. Miejsce Obsada

 

1 GRAB JANÓWKA GKS Stawiski 2019-06-16 18:00 Boisko Gminne (Biernatki ) Paweł Mackiewicz (Łomża)
Marcin Łebkowski (Łomża)
Tomasz Borawski (Jedwabne)
2 JASTRZĄB KNYSZYN Znicz Suraż 2019-06-15 17:00 Stadion Miejski (Knyszyn, Białostocka ) Piotr Jankowski (Białystok)
Adam Baranowski (Białystok)
Sebastian Żebrowski (Białystok)
3 KS GRABÓWKA Supraślanka Supraśl 2019-06-16 17:00 KS GRABÓWKA (Grabówka, Jodłowa 32) Jakub Perkowski (Łapy)
Jarosław Rogoza (Bielsk Podlaski)
Adam Ignaczuk (Łapy)
4 KS Sokoły Sudovia Szudziałowo 2019-06-15 17:30 KS Sokoły (Sokoły, Nowy Świat 33) Damian Tanajewski (Łomża)
Leszek Bielicki (Zambrów)
Marek Anuszkiewicz (Zambrów)
5 Narew Choroszcz Pogranicze Kuźnica 2019-06-15 17:00 Stadion Miejski w Choroszczy (Choroszcz, Żółtkowska 1) Łukasz Żukowski (Białystok)
Konrad Lewończuk (Białystok)
Bartosz Nos (Białystok)
6 ORZEŁ TYKOCIN PASJA KLEOSIN 2019-06-15 17:00 Stadion Miejski w Tykocinie (Tykocin, Jana Kochanowskiego 1) Magdalena Makarska (Widźgowo)
Marcin Jakubowski (Jakubowskie)
Karolina Sosna (Szernie)