OBSADA SĘDZIOWSKA IV LIGA, KOS

Start / Aktualności Sędziowie / OBSADA SĘDZIOWSKA IV LIGA, KOS
OBSADA SĘDZIOWSKA_2019-20_Runda Jesienna_1

 

IV Liga – kolejka 1

 

L.p. Gospodarze Goście Data Godz. Miejsce Obsada

 

1 KS Michałowo Biebrza Goniądz 2019-08-28 17:00 KS Michałowo (Michałowo 21 A)

Przełożony

2 SOKÓŁ 1946 SOKÓŁKA Cresovia Siemiatycze 2019-08-11 17:00 Stadion Miejski w Sokółce (Sokółka, Mariańska 31) Krzysztof Jabłonowski (Białystok)
Bartosz Tomaszuk (Białystok)
Radosław Zaremba (Gąsówka-Somachy)
3 Krypnianka Krypno Dąb Dąbrowa Białostocka 2019-09-04 17:00 UKS Krypnianka Krypno (Krypno Kościelne 48)

Przełożony

4 Sparta Augustów Hetman Białystok 2019-08-10 11:00 Augustów (Augustów, Tytoniowa 1) Karol Kolenkiewicz (Suwałki)
Michał Renkiewicz (Suwałki)
Daniel Niemyjski (Bielsk Podlaski)
5 Sparta 1951 Szepietowo Jagiellonia Białystok SSA II 2019-08-11 17:00 Stadion Miejski w Szepietowie (Szepietowo, Sportowa 5) Piotr Karwowski (Białystok)
Jakub Kaseja (Łomża)
Tomasz Borawski (Jedwabne)
6 Warmia Grajewo Tur Bielsk Podlaski 2019-08-10 17:00 Stadion Miejski imienia Witolda Terleckiego (Grajewo, marsz. Józefa Piłsudskiego 30A) Grzegorz Kawałko (Augustów)
Marcin Adamski (Białystok)
Paweł Tokarewicz (Białystok)
7 Promień Mońki Wissa Szczuczyn 2019-08-11 17:00 Stadion Miejski (Mońki, Sportowa 1) Konrad Lewończuk (Białystok)
Piotr Ukalski (Białystok)
Marcin Jakubowski (Jakubowskie)
8 MOSP Białystok ŁKS 1926 Łomża 2019-08-10 12:00 (Białystok, Świętokrzyska 1) Dawid Deptuła (Ignatki)
Dawid Kujawa (Ignatki)
Błażej Kujawa (Ignatki)

 

Klasa okręgowa – kolejka 1

 

L.p. Gospodarze Goście Data Godz. Miejsce Obsada

 

1 Orlęta Czyżew CZARNI CZARNA BIAŁOSTOCKA 2019-08-11 16:00 Stadion Miejski (Czyżew, Zarzecze 15) Daniel Niemyjski (Bielsk Podlaski)
Magdalena Makarska (Widźgowo)
Karolina Sosna (Szernie)
2 UNIA CIECHANOWIEC Hetman Tykocin 2019-08-10 17:00 Stadion Miejski w Ciechanowcu (Ciechanowiec, Stadion 1) Mariusz Matłoka (Łapy)
Adam Ignaczuk (Łapy)
Adam Perkowski (Łapy)
3 UKS Konar Kora Korycin KS GRABÓWKA 2019-08-11 17:30 Kora Arena (Korycin, Knyszyńska 2A) Maciej Roszkowski ()
Sławomir Kuć (Krypno Wielkie)
Mateusz Chowański (Krypno Kościelne)
4 MKS Mielnik KS Śniadowo 2019-08-11 17:00 Stadion MKS MIELNIK (Mielnik, Zamkowa ) Maciej Boruta (Wasilków)
Marek Frąckiel (Białystok)
Karol Murach (Białystok)
5 Puszcza Hajnówka Magnat Juchnowiec Kościelny 2019-08-11 16:00 Gminny stadion w Narewce (Narewka, Adama Mickiewicza ) Mariusz Gałczyk (Białystok)
Kamil Niewinski (Bielsk Podlaski)
Paweł Kaliszewski (Białystok)
6 Pomorzanka Sejny Rudnia Zabłudów 2019-08-10 16:00 Stadion Miejski w Sejnach (Sejny, Konarskiego 1) Paweł Kostko (Białystok)
Arkadiusz Brysiewicz (Jurowce)
Piotr Jankowski (Białystok)
7 Piast Białystok Narew Choroszcz 2019-09-18 18:00 Stadion Miejski (Białystok, Słoneczna 1)

Przełożony

8 Orzeł Kolno UM Krynki 2019-08-11 17:00 Stadion Miejski (Kolno, Wojska Polskiego 40) Paweł Mackiewicz (Łomża)
Andrzej Mścichowski (Grajewo)
Janusz Brokowski (Zambrów)