W dniach 20-22.09.2019 r. w Łomży odbył się pierwszy z turniejów w ramach Mistrzostw Reprezentacji WZPN – Trampkarek U-14, które są eliminacjami do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. W turnieju udział wzięły 4 związki wojewódzkie: Warmińsko – Mazurski ZPN, Kujawsko – Pomorski ZPN, Pomorski ZPN i Podlaski ZPN. Przy systemie gry „każdy z każdym” mecze rozgrywano równolegle na dwóch trawiastych dobrze przygotowanych boiskach MOSiR-u Łomża.

 

Wyniki poszczególnych meczów:

  1. K-P ZPN – Podl. ZPN – 0:0
  2. W-MZPN – Pomorski ZPN – 0:0
  3. ZPN – Pomorski ZPN – 0:2
  4. K-P ZPN – W-M ZPN – 0:2
  5. W-M ZPN – Podl. ZPN – 1:0
  6. Pomorski ZPN – K-P ZPN – 3:1

 

Wszystkie mecze były bardzo zacięte, dziewczęta zostawiły na boisku dużo zdrowia i serca. Podlasianki nie ustępowały żadnej z kadr, mimo tego że większość naszych zawodniczek jest młodsza od koleżanek z innych drużyn. O pechu można mówić w ostatnim meczu, w którym to nasze zawodniczki nie zasłużyły na porażkę. Kolejny, drugi turniej za miesiąc we Władysławowie.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA