1 czerwca w Grajewie odbył się IV Turniej piłki nożnej dla dzieci „Łoś”. W turnieju w kat 2007 i młodsi oraz 2011 i młodsi wzięły udział dziewczynki i chłopcy z takich Klubów i Akademii jak Warmia Grajewo, MOSiR Grajewo, Akademia Młodego Piłkarza Grajewo, Orzeł Kolno, Olimpia Zambrów, Mamry Giżycko, KS Wasilków oraz Akademii Macieja Makuszewskiego Szczuczyn. Piłkarskim zmaganiom dzieci towarzyszyła świetna zabawa mieszkańców Grajewa i okolic na festynie z okazji Dnia Dziecka. Patronat nad Turniejem objął Burmistrz Miasta Grajewo, PZPN Grassroots „Piłka dla Wszystkich” oraz Prezes Podlaskiego ZPN Sławomir Kopczewski.

 

Wszystkich organizatorów inicjatyw piłkarskich, zainteresowanych uzyskaniem Patronatu PZPN Grassroots „Piłka dla Wszystkich”, zachęcamy do składania wniosków o taki Patronat pod linkiem:

 

https://www.pzpn.pl/federacja/patronaty

 

Również Podlaski Związek Piłki Nożnej zaprasza do składania wniosków o objęcie Patronatem Podlaskiego ZPN wydarzeń o charakterze piłkarskim, organizowanym w szczególności dla dzieci i młodzieży.