W sobotę 12 stycznia już po raz XIII w hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Grajewie odbyły się Mistrzostwa pracowników oświaty województwa podlaskiego w futsalu. Zawodnicy rywalizowali o puchary Zarządu Oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego w Grajewie, a turniej odbył się pod honorowym patronatem burmistrza miasta.

Po raz kolejny najlepsi okazali się zawodnicy Teachers Białystok (od lat ta ekipa grała pod nazwą Zabłudów), którzy wystąpili w następującym składzie: Jarosław Leończuk, Grzegorz Pieczywek, Marek Jamiołkowski, Artur Sacharczuk, Radosław Klepacki, Marcin Zawadzki, Krzysztof Kiercul, Jakub Leończuk. Drugie miejsce po bardzo ambitnej grze zajęła drużyna Politechniki Białostockiej. Trzecie miejsce przypadło gospodarzom Oświacie Grajewo, a czwarte zajęła Fabryka Rafała Białystok (IV LO), która po kilkuletniej przerwie wróciła do rozgrywek.

Mecze społecznie sędziował Pan Łomotowski, a organizatorzy dziękują też za pomoc p. Jackowi Szeszko i p. Krzysztofowi Piekarskiemu i Prezes Zarządu Oddziału ZNP w Grajewie p. Bogumile Kierznowskiej oraz Klubowi Sportowemu Warmia Grajewo.

Najlepsze zespoły uhonorowane zostały pucharami, a dla wszystkich uczestników przygotowano okolicznościowe medale.

Organizatorzy: Zarząd Oddziału ZNP w Grajewie i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Kolejne Mistrzostwa odbędą się 11 stycznia 2020 roku jak zwykle w gościnnej hali sportowej MOSiR w Grajewie.