W piątek 21 grudnia halowy zespół MOSiR Grajewo na własnym parkiecie podejmować będzie drużynę lidera tabeli i faworyta rozgrywek Narew Choroszcz. W składzie gości wystąpi kilku 3-ligowców i kilku 4-ligowców boisk trawiastych, m.in dobrze znany w Grajewie, zawodnik Warmii Grajewo Tomasz Dzierzgowski. Mecz zasługuje na miano starcia kolejki. O punkty będzie bardzo ciężko lecz ciężką pracą na treningach i zaangażowaniem jesteśmy w stanie “coś” ugrać. Zapraszamy serdecznie wszystkich kibiców, sponsorów, partnerów naszej drużyny do wspierania naszej drużyny. Zapełnijmy całą hale! 21.12.2018 godz. 17.30. Wszyscy na mecz!
Sponsorami i partnerami drużyny MOSiR Grajewo są: Miasto Grajewo, MOSiR Grajewo, firma SAJP, siłownia i crossfit V.I.P GYM, firma posadzkarska PAZBET, szkółka pływania AQUA SPORT, szkółka piłkarska AMP, sklep piłkarski SOCCER Białystok, sklep INTERMARCHE. Serdecznie dziękujemy i polecamy współpracujące z nami firm