08 grudnia 2018 r. na gościnnej hali Zespołu Szkół Mechanicznych w Łapach odbył się XI Turniej Piłki Halowej o Puchar Prezesa Stowarzyszenia „PETRUS”

– Młodzi piłkarze z identycznym zapałem jak wielkie gwiazdy sportu podeszli do turnieju – komentuje Barbara Dzierżek, prezes Stowarzyszenia PETRUS. Bacznie przyglądałam się emocjonującym rozgrywkom i widzę, że zawodnicy wkładają całe serce w ten sport.

Serce i zapał było widać, nie zabrakło również łez – tych ze szczęścia i z bólu. Na boisku pojawiło się parę fauli, jednak mali sportowcy wiedzą co to gra fair play. Szybko podali sobie dłonie i dokończyli rozgrywki.

Najlepsi zawodnicy wytypowani przez sędziów Podlaskiego Związku Piłki Nożnej otrzymali nagrody rzeczowe ufundowane przez Marszałka Województwa Podlaskiego.

Końcowa klasyfikacja przedstawia się następująco:

I miejsce – Akademia Młodego Piłkarza I Białystok

II miejsce – Brylant Bielsk-Podlaski

III miejsce – PETRUS I Łapy

IV miejsce – MOSiR Bielsk-Podlaski

V miejsce – Akademia Młodego Piłkarza II Białystok

VI miejsce – PETRUS II Łapy

VII miejsce – HETMAN Białystok

VIII miejsce – APN Hattrick Białystok

Najlepszy strzelec – Kamil Zagrobski – Brylant Bielsk-Podlaski

Najlepszy bramkarz – Franciszek Zduńczyk – PETRUS Łapy

Najlepszy zawodnik – Jakub Kiszkiel – Akademia Młodego Piłkarza Białystok

Serdecznie dziękuję za udział zawodnikom, rodzicom, trenerom, sędziom i opiekunom oraz kibicom. Podziękowania kieruję w stronę Dyrekcji Zespołu Szkół Mechanicznych w Łapach. Emocje jakie towarzyszyły temu wydarzeniu zostaną na długo w pamięci wielu uczestników.

Barbara Dzierżek

Prezes PETRUS Łapy