Na mocy umowy z dnia 06.09.2018, firma ProTrainUp została oficjalnym partnerem technicznym Podlaskiego ZPN. Zawarta umowa dotyczy dostarczenia narzędzi IT związanych z wieloma aspektami działalności sędziów, kursantów, trenerów i klubów związanych z piłką nożną w województwie podlaskim.

Sędziowie

Firma ProTrainUp przekaże sędziom zrzeszonym w Podlaskim ZPN 200 licencji wieczystych na system wideo-analizy sportowej SportLiveTag. Wartość przekazanych licencji to 72 000 zł. Ponadto wszyscy sędziowie w Podlaskim ZPN, otrzymają zniżkę 60% na zakup programu do wideo-analizy SportLiveTag.

Kursanci

Trenerzy na kursie UEFA A otrzymają bezpłatny dostęp do najnowszej wersji systemu ProTrainUp 3.0 w licencji Coach Elite na 9 miesięcy. Natomiast wszyscy pozostali kursanci otrzymają dostęp do ProTrainUp 3.0 Coach Elite na okres 6 miesięcy. System ProTrainUp to narzędzie wspomagające pracę trenerów w zakresie tworzenia bazy ćwiczeń, planowania treningów oraz tworzenia konspektów. Ważnym elementem systemu jest również możliwość tworzenia swoich własnych rysunków oraz animacji przy pomocy wbudowanego kreatora Tactic Board.

Trenerzy

Wszyscy trenerzy w Podlaskim ZPN, otrzymają zniżkę 60% na zakup pierwszego polskiego programu do wideo-analizy SportLiveTag. Cena wyjściowa programu to 360 zł, trenerzy będą mogli zakupić licencję za 150 zł.

Kluby

Wszystkie kluby zrzeszone w Podlaskim Związku Piłki Nożnej otrzymają możliwość zakupu i wdrożenia Systemu Zarządzania Klubem ProTrainUp 3.0 Dedicated z 50% zniżką. ProTrainUp 3.0 Dedicated, to rozwiązanie SportIT, wdrożone już w ponad 120 klubach w Europie. W Polsce z tego narzędzia korzystają między innymi: Jagiellonia Białystok, Lechia Gdańsk, Zagłębie Lubin, Pogoń Szczecin czy też Śląsk Wrocław. Z klubów zagranicznych jest to między innymi Slovan Liberec czy Nika Kiev.

 

Województwo podlaskie jest pierwszym województwem w Polsce, z którym firma ProTrainUp postanowiła nawiązać tak szeroką współpracę w obszarze nowych technologii informatycznych w sporcie. W dobie powszechnego dostępu do nowych mediów i internetu koniecznym jest podążanie za trendami wyznaczanymi przez najlepsze akademie i kluby w Polsce. Dzięki współpracy z firmą ProTrainUp wszyscy ludzie związani z Podlaską piłką nożną otrzymają szansę na pracę na narzędziach docenionych przez najlepszych.