Serdecznie zapraszamy do udziału w Mistrzostwach Województwa Podlaskiego w piłce nożnej plażowej w ramach Letniej Grand Prix „0% alkoholu = 100% zabawy”. Impreza odbędzie się w dniach 7-8 lipca na Plaży Dojlidy w Białymstoku, a jej organizatorem jest Białostocki Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Stowarzyszenie na rzecz rozwoju „Hektor”. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody i przepustka do wielkiej imprezy jaką będą, rozgrywane po raz pierwszy – Otwarte Mistrzostwa Wschodniej Polski. Wspomniane zmagania najlepszych ekip z województwa podlaskiego, lubelskiego i mazowieckiego zaplanowano w dniach 21-22 lipca.

W Mistrzostwach Województwa może wystąpić maksymalnie 12 zespołów. Drużyny do dnia 27.06.2018 zgłaszają się e-mailowo na adres lgp@bosir.bialystok.pl. Po potwierdzeniu przyjęcia zgłoszenia ze strony Organizatora należy wpłacić wpisowe w wysokości 200 zł na konto Stowarzyszenia na rzecz rozwoju „Hektor”, PKO BP 24 1020 1332 0000 1702 0308 9646 tytułem: „Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w piłce nożnej plażowej – wpisowe”. Kartę zgłoszenia z podpisami wszystkich zawodników, należy dostarczyć przed pierwszym meczem zespołu w Turnieju. Zespoły, które wypełnią błędnie kartę zgłoszenia (nie w kolejności alfabetycznej, brak wszystkich podpisów itp.) nie zostaną dopuszczone do zawodów, bez możliwości zwrotu wpisowego.

Turniej rozegrany zostanie systemem grupowo-pucharowym. Przed jego rozpoczęciem Organizator przeprowadzi losowanie trzyzespołowych składów grup A, B, C i D. Rozgrywki grupowe (I dzień) odbywać się będą systemem „każdy z każdym” bez rewanżu. Do ćwierćfinałów (II dzień) awansują dwie najlepsze drużyny z każdej grupy.

Regulamin rozgrywek znajdą Państwo pod linkiem http://www.miejskoaktywni.pl/index.php#/pilka-nozna-plazowa-1378. Dodatkowe informacje można uzyskać od poniedziałku do piątku, w godzinach 8-15, pod numerem tel. (85) 652 69 88.