ZWYCIĘSTWA REPREZENTACJI PODLASKIEGO ZPN U-14 I U-13 W MECZACH Z WARMIŃSKO-MAZURSKIM ZPN

Start / Aktualności Młodzieżowe / ZWYCIĘSTWA REPREZENTACJI PODLASKIEGO ZPN U-14 I U-13 W MECZACH Z WARMIŃSKO-MAZURSKIM ZPN

Dwa zwycięstwa odniosły reprezentacje Podlaskiego ZPN w meczach wyjazdowych w Iławie z Warmińsko-Mazurskim ZPN.

Warmińsko-Mazurski ZPN U-13 – Podlaski ZPN U-13         0:5

Warmińsko-Mazurski ZPN U-14 – Podlaski ZPN U-14         0:1

Trenerami reprezentacji U-14 są: Sławomir Stanisławski, Norbert Beśka i Michał Tochwin

Reprezentacja U-14 r. 2005 wystąpiła w składzie:

L.p NAZWISKO i IMIĘ NAZWA KLUBU
1 SIENKIEWICZ RADOSŁAW AP JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
2 BERNATOWICZ BARTOSZ AP JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
3 JAROSZUK MACIEJ AP JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
4 WOJCIECHOWSKI OLIWIER AP JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
5  WOJDAKOWSKI DAMIAN  AP JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
6 BAJKO DAWID AP JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
7 SKOWRONEK MIŁOSZ AP JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
8 KOC DAWID MOSP BIAŁYSTOK
9 WILCZEWSKI MATEUSZ MOSP BIAŁYSTOK
10 LEWICKI JAKUB MOSP BIAŁYSTOK
11 MAGNUSZEWSKI KONRAD MOSP BIAŁYSTOK
12 KRAJEWSKI DAWID MOSP BIAŁYSTOK
13 PAWŁOWSKI ŁUKASZ MOSP BIAŁYSTOK
14 WITKOWSKI JAKUB MOSP BIAŁYSTOK
15 MANTUR KRYSTIAN ORZEŁ SIEMIATYCZE
16 JAŚKIEWICZ OLIWIER AP TALENT BIAŁYSTOK
17 WASILEWSKI KORNEL AP WIGRY SUWAŁKI
18 KOSAKOWSKI OSKAR ORZEŁ KOLNO

Trenerami reprezentacji U-13 są: Rafał Grzyb, Dariusz Koncewicz i Krzysztof Zalewski

Reprezentacja U-13 r.2006 wystąpiła w składzie:

L.p. NAZWISKO I IMIĘ KLUB
1 JAKUB PASZKOWSKI AP WIGRY SUWAŁKI
2 KACPER REJTERADA AP WIGRY SUWAŁKI
3 KACPER BABKOWSKI AP WIGRY SUWAŁKI
4 KRZYSZTOF RYBAK AP WIGRY SUWAŁKI
5 SZYMON STYPUŁKOWSKI ORZEŁ SIEMIATYCZE
6 CEZARY MARCINIAK ORZEŁ SIEMIATYCZE
7 WIKTOR CYCHOL MŁKS ŁOMŻA
8 MARCEL ADAMCZYK MŁKS ŁOMŻA
9 BARTOSZ MAZUREK WARMIA GRAJEWO
10 KONRAD RAKUS KONAR KORA KORYCIN
11 PATRYK DRYGIEL MOSP BIAŁYSTOK
12 MIŁOSZ PIEKUTOWSKI AP JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
13 KAROL CHILMON AP JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
14 BŁAŻEJ RUSIŁOWICZ AP JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
15 IWO CZAJKOWSKI AP JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
16 ERYK KOZŁOWSKI AP JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
17 MAKSYMILIAN CHOLEWA AP JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
18 BARTOSZ NIECIECKI AP JAGIELLONIA BIAŁYSTOK