Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku -komplet wyników

Start / Bez kategorii / Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku -komplet wyników
KATEGORIA GRUPA DRUŻYNA 1 DRUŻYNA 2
U12 CH A SP Raczki 2 0 SP 2 Hajnówka
U12 CH A Aktywna Wizna 4 6 SP Płaska
U12 CH B SP Kuźnica Jastrzebie 1 3 SP Wysokie Mazowieckie
U12 CH B SP 1 Siemiatycze 14 0 SP Jaświły
U12 CH C Trójka Bielsk Podlaski 0 5 SP 4 Zambrów
U12 CH C SP Gródek 0 6 ZSP 2 Czerwoni
U12 CH D
U12 CH D SP 4 Grajewo 6 1 SP 11 Suwałki
U12 DZ E SP 4 Zambrów 0 7 MOSIR Łomża
U12 DZ E SP Piątnica 2 1 AS Falcon Sokółka
U12 DZ F SP Rosochate Kościelne 0 4 SP 2 Grajewo
U12 DZ F SP Topczewo 4 0 SP Jaświły
U12 DZ G
U12 DZ G Akademia 2012 Suwałki 1 4 AP Dziewcząt Ekosport
U12 CH A SP Raczki 4 0 Aktywna Wizna
U12 CH A SP 2 Hajnówka 3 3 SP Płaska
U12 CH B SP Kuźnica Jastrzebie 0 6 SP 1 Siemiatycze
U12 CH B SP Wysokie Mazowieckie 7 2 SP Jaświły
U12 CH C Trójka Bielsk Podlaski 1 7 SP Gródek
U12 CH C SP 4 Zambrów 2 3 ZSP 2 Czerwoni
U12 CH D SP 10 Łomża 3 4 SP 4 Grajewo
U12 CH D
U12 DZ E SP 4 Zambrów 1 4 SP Piątnica
U12 DZ E MOSIR Łomża 7 0 AS Falcon Sokółka
U12 DZ F SP Rosochate Kościelne 0 1 SP Topczewo
U12 DZ F SP 2 Grajewo 11 0 SP Jaświły
U12 DZ G SP Poświętne 3 2 Akademia 2012 Suwałki
U12 DZ G
U12 CH A SP Raczki 4 0 SP Płaska
U12 CH A SP 2 Hajnówka 9 0 Aktywna Wizna
U12 CH B SP Kuźnica Jastrzebie 5 3 SP Jaświły
U12 CH B SP Wysokie Mazowieckie 1 2 SP 1 Siemiatycze
U12 CH C Trójka Bielsk Podlaski 1 9 ZSP 2 Czerwoni
U12 CH C SP 4 Zambrów 6 1 SP Gródek
U12 CH D SP 10 Łomża 4 0 SP 11 Suwałki
U12 CH D
U12 DZ E SP 4 Zambrów 6 5 AS Falcon Sokółka
U12 DZ E MOSIR Łomża 6 0 SP Piątnica
U12 DZ F SP Rosochate Kościelne 3 4 SP Jaświły
U12 DZ F SP 2 Grajewo 1 1 SP Topczewo
U12 DZ G SP Poświętne 2 0 AP Dziewcząt Ekosport
U12 DZ G
U12 CH SP Raczki 5 6 SP Wysokie Mazowieckie
U12 CH SP 1 Siematyczne 3 1 SP 2 Hajnówka
U12 CH SP 2 Czerwoni 3 0 SP 10 Łomża
U12 CH SP 4 Grajewo 3 4 SP 4 Zambrów
U12 DZ MOSIR Łomża 0 1 AP Dziewcząt Ekosport
U12 DZ SP 2 Grajewo 3 1 SP Piątnica
U12 DZ SP Topczewo 2 1 Akademia 2012 Suwałki
U12 DZ SP Poświętne 13 0 SP 4 Zambrów
U12 CH SP Wysokie Mazowieckie 0 6 ZSP 2 Czerwoni
U12 CH SP 1 Siemiatycze 0 4 SP 4 Zambrów
U12 DZ AP Dziewcząt Ekosport 3 1 SP 2 Grajewo
U12 DZ SP Topczewo 0 4 SP Poświętne
 
U12 CH FINAŁ ZSP 2 Czerwoni 5 2 SP 4 Zambrów
U12 DZ FINAŁ AP EKOSPORT 0 0 SP Poświętne (k. 1:2)
U 12 DZ mecz o 3 SP Topczewo 1 2 SP 2 Grajewo
U12 CH mecz o 3 SP 1 Wysokie Mazowieckie 0 8 SP 1 Siemiatycze