X Turniej Piłki Halowej Sędziów

Home / Aktualności Futsal / X Turniej Piłki Halowej Sędziów

4 lutego 2017 r. na gościnnej hali Publicznego Gimnazjum w Zambrowie odbył się X Turniej Piłki Halowej Sędziów o Puchar Przewodniczącego Kolegium Sędziów Podlaskiego Związku Piłki Nożnej.

W turnieju wzięło udział 5 zespołów. Drużyny rozgrywały mecze systemem każdy z każdym. Czas gry 1×15 minut bez przerwy i zmiany stron po pięciu zawodników. Turniej był wyrównany, rywalizacja  toczyła się do samego końca. Drużyna sędziów z Łap pomimo, że wygrała turniej zdobyła tyle samo punktów co Koledzy z Łomży. Jednak zgodnie z zasadami zapisanymi w regulaminie drużyna z Łap wyprzedziła drużynę z Łomży dzięki bezpośrednio wygranemu spotkaniu. Pikanterii turnieju dołożyła drużyna Bielska Podlaskiego II, w której składzie wystąpiły trzy Koleżanki: Anna Klimczuk, Magdalena Makarska oraz Karolina Sosna, które nie ustępowały „pola na parkiecie” zawodnikom z drużyn przeciwnych.

Nad prawidłowym przebiegiem rozgrywek czuwali sędziowie Podlaskiego Związku Piłki Nożnej Kol. Daniel Niemyjski i Kol. Marek Boratyński.

Końcowa klasyfikacja:logo_pzpn

1. Łapy
  2. Łomża
  3. Bielsk Podlaski I
  4. Białystok
  5. Bielsk Podlaski II

Najlepszy zawodnik – Magdalena Makarska(Bielsk Podlaski II)

Najlepszy strzelec – Adam Perkowski(Łapy)

Najlepszy bramkarz – Radosław Buryło(Bielsk Podlaski II)

Wszystkie drużyny dostały puchary oraz wyróżnione osoby otrzymały statuetki z rąk Przewodniczącego Kolegium Sędziów Podlaskiego ZPN Antoniego Plony.