Zapisy trwają do 6 października!!! XVIII edycjia Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”

Start / Aktualności Młodzieżowe / Zapisy trwają do 6 października!!! XVIII edycjia Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”

Polski Związek Piłki Nożnej ma przyjemność poinformować, że wystartowały zapisy do XVIII edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” rozgrywanej w sezonie 2017/2018. W tym roku, po raz w pierwszy w historii Turnieju, do rywalizacji zapraszamy również kluby sportowe. Kluby mogą wystawić drużyny, w których wystąpią zawodnicy nieposiadający dotąd historii w Extranecie, czyli nigdy nie zostali potwierdzeni ligowo w żadnym klubie.

 

Otworzyliśmy Turniej dla klubów, bo chcieliśmy stworzyć szansę gry dla zawodników, którzy nie biorą udziału w rozgrywkach ligowych. Udział w Turnieju na każdym jego etapie jest bezpłatny.

 

UWAGA: Uczniowskie Kluby Sportowe biorą udział w Turnieju na dotychczasowych zasadach.

 

Drużyny można zgłaszać wypełniając formularz, który dostępny jest na oficjalnej stronie Turnieju (http://zpodworkanastadion.pl) po kliknięciu na przycisk ‘Zgłoś drużynę’ lub bezpośrednio pod linkiem: https://www.laczynaspilka.pl/logowanie.html po zalogowaniu się na swój profil. Jeżeli trener nie ma jeszcze założonego konta w portalu Łączy nas piłka, to musi się zarejestrować. Trenerzy, którzy takie konto posiadają, nie muszą zakładać nowego konta.

Każdy trener może zgłosić dowolną liczbę drużyn, w każdej kategorii. Za udział każdej drużyny w Turnieju trenerzy i nauczyciele otrzymają piłkarski upominek – oryginalną koszulkę treningową. ZESPOŁY MOŻNA ZGŁASZAĆ DO 6 PAŹDZIERNIKA, ale już teraz zachęcamy do rejestracji swojej drużyny. Aby drużyna mogła zagrać w Turnieju, trener musi wykonać 2 kroki rejestracji:

  1. Zgłosić drużyny (do 30 września).
  2. Zgłosić listy zawodników do każdej drużyny (od 1 września).

 

Instrukcja zgłaszania drużyn znajduje się w tym miejscu:

http://zpodworkanastadion.pl/aktualnosci/edycja-xvii/zglos-druzyne-do-xviii-edycji-turnieju/583

 

Regulamin turnieju:

Prosimy o uważne zapoznanie się z regulaminem Turnieju, który wraz z innymi dokumentami turniejowymi  dostępny jest na stronie Turnieju pod adresem:

http://zpodworkanastadion.pl/rozgrywki

Kto może brać udział w turnieju:

W rozgrywkach uczestniczyć mogą: szkoły podstawowe, uczniowskie kluby sportowe, kluby sportowe, Akademie Młodych Orłów, a także inne organizacje prowadzące działalność sportowo-edukacyjną. Szkoły z jednej gminy mają możliwość wystawienia jednej wspólnej drużyny w poszczególnych kategoriach wiekowych, pod warunkiem że wszystkie te podmioty (szkoły) mają łącznie nie więcej niż 300 uczniów.

 

Aktualne kategorie wiekowe to:

U-8 – 2010 i 2011 – minimum 5 zawodników/zawodniczek w drużynie, max. 10

U-10 – 2008 i 2009 – minimum 6 zawodników/zawodniczek w drużynie, max. 10

U-12 – 2006 i 2007 – minimum 6 zawodników/zawodniczek w drużynie, max. 10

 

Zespoły chłopięce można uzupełnić o 2 zawodniczki – w przypadku kategorii U-8 – 2 dziewczynki, w przypadku kategorii U-10 i U-12 – 3 dziewczynki.

 

Harmonogram XVIII edycji Turnieju

  • Rejestracja drużyn:  od 7 sierpnia 2017
  • Rozpoczęcie rejestracji zawodników:  od 1 września 2017
  • Zamknięcie zapisów drużyn: 30 września 2017

 

  • Rozpoczęcie rozgrywek:  od 5 października 2017
  • Zakończenie etapu powiatowego: 9 marca 2018

 

  • Etap finałów wojewódzkich 19 marca – 20 kwietnia 2018
  • Wielki Finał – 2 maja 2018, Stadion PGE Narodowy w Warszawie

 

Jak co roku nowa edycja Turnieju będzie zarówno dla dzieci, jak i trenerów niezapomnianą piłkarską przygodą pełną sportowych wrażeń i pozytywnych emocji.

 

 

Zapraszamy do udziału w XVIII edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”!