Women’s football day – seminarium dla trenerów piłki kobiecej

Start / Aktualności Piłka Kobieca / Women’s football day – seminarium dla trenerów piłki kobiecej

6 marca w Warszawie odbędzie się Women’s Football Day – seminarium dla trenerów pracujących z kobietami. Organizatorem wydarzenia jest Keepers Foundation, a jednym z partnerów Polski Związek Piłki Nożnej.

Women’s Football Day to coroczne seminarium, podczas którego prelegentami są uznani specjaliści od piłki kobiecej. Przed rokiem swoją wiedzą dzielili się między innymi trenerzy pracujący w czołowych klubach hiszpańskich, szkockich czy duńskich. W tym roku odbędzie się już czwarta edycja wydarzenia. Znany jest pierwszy z prelegentów – to Georgios Papachristou, trener, który mimo młodego wieku ma już spore doświadczenie, pracował z klubami greckimi, a od 2014 jest szkoleniowcem w szwedzkim KIF Orebro, gdzie najpierw prowadził zespół U-19, a obecnie pierwszą drużynę występującą na najwyższym szczeblu rozgrywkowym.

Co warte podkreślenia, szkolenie ma charakter imprezy charytatywnej. Wszelkie pozyskane środki rokrocznie przeznaczane są na szczytne cele. Szczegółowe informacje na temat imprezy znaleźć można na stronie internetowej organizatora (klik!) i w kanale wydarzenia na Facebooku (klik!)