TURNIEJ FINAŁOWY O PUCHAR im. Kazimierza Górskiego. Wielkopolski ZPN Mistrzem Polski U-13.

Start / Aktualności Młodzieżowe / TURNIEJ FINAŁOWY O PUCHAR im. Kazimierza Górskiego. Wielkopolski ZPN Mistrzem Polski U-13.

Aktualne wyniki.

Od 24 czerwca oglądamy na Podlasiu najlepsze drużyny piłkarskie w kategorii wiekowej U-13 (rocznik 2006

8 najlepszych reprezentacji województw wyłonionych w rozgrywkach eliminacyjnych rozegra swoje mecze na stadionach w Białymstoku, Juchnowcu Dolnym i w Tykocinie.

Poniżej harmonogram rozgrywek i aktualizowane wyniki :

Podział na grupy:

 

GRUPA  A                                                         

 

1     Kujawsko-Pomorski ZPN

2     Łódzki        ZPN

3    Małopolski ZPN

4   Wielkopolski ZPN

 

GRUPA B

 

1 Pomorski ZPN

  1. Mazowiecki ZPN
  2. Podkarpacki ZPN
  3. Dolnośląski ZPN

 

Plan rozgrywek

 

23.06.2019 ( niedziela )

Przyjazd ekip

 

24.06.2019 ( poniedziałek )

grupa A

10:00 Stadion w Juchnowcu Dolnym

Kujawsko-Pomorski ZPN – Wielkopolski ZPN

2  : 7

10:00 Stadion w Tykocinie

Łódzki ZPN – Małopolski ZPN

3:1

 

grupa B

16:30 Stadion w Juchnowcu Dolnym

Pomorski ZPN – Dolnośląski ZPN

2:0

16:30 Stadion W Tykocinie

Mazowiecki ZPN – Podkarpacki ZPN

3:1

 

 

 

25.06.2019 ( wtorek )

grupa A

10:00 Stadion w Juchnowcu Dolnym

Wielkopolski ZPN – Małopolski ZPN

4:1

10:00 Stadion w Tykocinie

Kujawsko- Pomorski – Łódzki ZPN

2:1

 

grupa B

16:30 Stadion w Juchnowcu Dolnym

Dolnośląski ZPN – Podkarpacki ZPN

1:0

16:30 Stadion w Tykocinie

Pomorski ZPN – Mazowiecki ZPN

0:4

26.06.2019 ( środa )

Dzień wolny

 

27.06.2019 ( czwartek )

Grupa A

10:00 Stadion w Juchnowcu Dolnym

Łódzki ZPN – Wielkopolski ZPN

0:3

10:00 Stadion w Tykocinie

Małopolski ZPN – Kujawsko- Pomorski ZPN

2:2

 

grupa B

16:00 Stadion w Juchnowcu Dolnym

Mazowiecki ZPN – Dolnośląski ZPN

1:1

16:00 Stadion w Tykocinie

Podkarpacki ZPN- Pomorski ZPN

3:2

TABELA GRUPA  A                                 pkt        bramki                                                 

  • Wielkopolski ZPN                                             9            14-3
  • Kujawsko-Pomorski ZPN                                4             6-5
  • Łódzki ZPN                                                         3             4-11
  • Małopolski ZPN                                                 1             4-9

TABELA GRUPA  B                                pkt        bramki                                                 

  • Mazowiecki ZPN                                               7             8-2
  • Dolnośląski ZPN                                              4             2-3
  • Podkarpacki ZPN                                             3             4-6
  • Pomorski ZPN                                                  3             4-7

28.06.2019 ( piątek )

Dzień wolny

 

29.06.2019 ( sobota )

10:00 Stadion Miejski w Białymstoku

Mecz O III miejsce

Kujawsko-Pomorski ZPN – Dolnośląski ZPN

1:1 rzuty karne 3:2

12:30 Stadion Miejski w Białymstoku

Mecz o I miejsce

Mazowiecki ZPN – Wielkopolski ZPN

2:3

14:15 Stadion Miejski w Białymstoku

Uroczystość wręczenia nagród