Terminarz rozgrywek gminnych miasta Białystok Turnieju „ Z podwórka na stadion” o Puchar Tymbarku XIX edycja

Start / Aktualności Młodzieżowe / Terminarz rozgrywek gminnych miasta Białystok Turnieju „ Z podwórka na stadion” o Puchar Tymbarku XIX edycja

Kategoria U-10 chłopcy

ZPNS – U10 (chłopcy) SP 37 Białystok, ul. Jaworowa 8 2018-10-22 ( poniedziałek )   Bogusław Nos 503135936

Grupa A1 g. 9:00 PRO SALUTEM Białystok U10M 10021, PRO SALUTEM Białystok U10M 10022, Trójka U10M 9580, SSP 1 U10M 11227

Grupa A2 g. 11:30 Akademia Techniki U10, Leśna U10M 10640, SP5Talencik U10M 10925, SP5Talencik U10M 10926

ZPNS – U10 (chłopcy) SP 37 Białystok, ul. Jaworowa 8 2018-10-23 ( wtorek )   Bogusław Nos 503135936

 Grupa A3 g. 9:00 SP 37, Cezary Lulewicz U10M 11132, SP 6 U10M 11172, Prywatna szkoła podstawowa nr 1 w Białymstoku U10M 9668

ZPNS – U10 (chłopcy) SP 45 Białystok, ul. Łagodna10 2018-10-23 ( wtorek ) 9:00 Daria Stojak 604078352

Grupa A4 g. 9:00 SP 45 U10M 11202, SP45 Chłopcy, DWÓJKA BIAŁYSTOK U10M 10854, SSP4 U10M 10756

Zwycięzcy poszczególnych grup rozegrają turniej finałowy Miasta Białystok ( szczebel powiatowy )

Kategoria U-12 chłopcy

 

ZPNS – U12 (chłopcy) SP 37 Białystok, ul. Jaworowa 8 2018-10-25 ( czwartek )   Bogusław Nos 503135936

Grupa B1 g. 9:00 SP 37 U12M 14399, SP 37 Klasa 5D U12M 12549, DWÓJKA BIAŁYSTOK U12M 13622, Trójka Białystok

Grupa B2 g. 11:30 SP 37 U12M 14400, SP 37 Klasa 5D U12M 12550, PRO SALUTEM Białystok U12M 12461, PRO SALUTEM Białystok

ZPNS – U12 (chłopcy) SP 37 Białystok, ul. Jaworowa 8 2018-10-26 ( piątek )   Bogusław Nos 503135936

Grupa B3 g. 9:00 SP 5 II U12M 14106,  SP 5 U12M 14107, SP47 U12M 12941, Prywatna szkoła podstawowa nr 1 w Białymstoku U12M 12002

Grupa B4 g. 11:30 SP 5 Białystok U12M 15189, SP 5 Białystok U12M 15190, Sp 49 U12M 15148, Leśna U12M 13316

ZPNS – U12 (chłopcy) SP 45 Białystok, ul. Łagodna10 2018-10-26 ( piątek )  Daria Stojak 604078352

Grupa B5 g. 9:00 ZSP 2 ŻÓŁCI U12M 15476, ZSP 2 CZERWONI U12M 15477, SP 45 U12M 14127, SP 45 U12M 14128

Grupa B6 g. 11:30 SP45, Akademia Techniki U12, SP 6 U12M 14084, SSP 1 U12M 14167, Społeczna Szkoła Podstawowa nr 3 U12M 14390

Zwycięzcy poszczególnych grup rozegrają turniej finałowy Miasta Białystok ( szczebel powiatowy )

Kategoria U-10 dziewczęta

 

ZPNS – U10 (dziewczęta) SP 37 Białystok, ul. Jaworowa 8 2018-10-26 ( piątek )   Bogusław Nos 503135936

14:00

Włókniarz Białystok dziewczyny U10K 2216, Ekosport Białystok U10K 2393, AP Jagiellonia Białystok Dziewczyny U10K 2467

Kategoria U-12 dziewczęta

 

ZPNS – U12 (dziewczęta) SP 37 Białystok, ul. Jaworowa 8 2018-10-23 ( wtorek )   Bogusław Nos 503135936

11:00

Włókniarz Białystok dziewczyny U12K 3657, Dzielne Wojowniczki U12K 3679, Akademia Piłkarska Dziewcząt Ekosport , Ekosport Białystok U12K 3997, SP 32 B-stok U12K 4164, AP Jagiellonia Białystok Dziewczyny U12K 4183, SP45 Dziewczęta

 

Do udziału w Turnieju na każdym jego etapie niezbędne jest przekazanie przed rozpoczęciem rozgrywek do Biura Turnieju następujących dokumentów: a. formularz rejestracyjny drużyny wydrukowany z konta na portalu www.laczynaspilka.pl wraz z listą zawodników potwierdzoną zgodnie z §5 punkt 11. Lista musi być wygenerowana najwcześniej na 5 dni przed datą rozgrywek,

  1. wypełnione i podpisane oryginalne zgody rodziców XIX edycji Turnieju (załącznik nr 1),
  2. ważne legitymacje szkolne (lub w przypadku ich braku, inny dokument ze zdjęciem oraz zaświadczenie od Dyrektora Szkoły potwierdzające, że dane dziecko jest uczniem konkretnej placówki).