SALTEX IV liga, Klasa Okręgowa – 21 kolejka, A-klasa – 8 kolejka sezonu 2017/2018 – obsada sędziowska

Start / Aktualności Roz. Podlaskie / SALTEX IV liga, Klasa Okręgowa – 21 kolejka, A-klasa – 8 kolejka sezonu 2017/2018 – obsada sędziowska

IV Liga „Saltex” – kolejka 21

Magnat Juchnowiec K. Biebrza Goniądz 2018-04-21 17:00  (Juchnowiec Dolny )
Sparta Augustów Wissa Szczuczyn 2018-04-21 15:00 Augustów (Augustów )
Orzeł Kolno Sparta 1951 Szepietowo 2018-04-22 16:00  (Kolno, Wojska Polskiego 40)
PAUZA: Pogoń  Łapy    0:3 V0 Dąb Dąbrowa Bia.
Promień Mońki Cresovia Siemiatycze 2018-04-21 16:00  (Mońki, Sportowa 1)
RUCH WYSOKIE M. KS Michałowo 2018-04-22 17:00  (Wysokie Maz., 1 Maja 14)
KS Wasilków Wigry II Suwałki 2018-04-22 16:00  (Wasilków, Supraślska 21)
MKS Mielnik Warmia Grajewo 2018-04-22 14:00 Mielnik, Zamkowa )

Klasa okręgowa – kolejka 21

Krypnianka Krypno UKS Konar Kora Korycin 2018-04-21 16:00  (Krypno Kościelne 48)
Rudnia Zabłudów Korona Dobrzyniewo D. 2018-04-21 16:30  (Zabłudów, Adama Mickiewicza 16)
LZS Narewka JASION JASIONÓWKA 2018-04-22 15:00  (Narewka, Białowieska 1)
Orlęta Czyżew Hetman Tykocin 2018-04-22 17:00  (Czyżew, Zarzecze 15)
Piast Białystok Hetman Białystok 2018-04-18 17:30  (Białystok, Słoneczna 1)
Pomorzanka Sejny ŻUBR DROHICZYN 2018-04-21 14:00  (Sejny 1)
Puszcza Hajnówka CZARNI CZARNA BIAŁOSTOCKA 2018-04-22 12:00  (Hajnówka, ks. A. Dziewiatowskiego 2)
SOKÓŁ 1946 SOKÓŁKA KS Śniadowo 2018-04-22 18:00 (Sokółka, Mariańska 31)

 

 

Klasa A Grupa 1 – kolejka 8

BOCIAN BOĆKI UNIA CIECHANOWIEC 2018-04-22 13:30 Boćki, Dubieńska 70)
GKP Orla Tur II Bielsk Podlaski 2018-04-21 16:00  (Bielsk Podlaski, Elizy Orzeszkowej 19)
Husar Nurzec Orzeł Kleszczele 2018-04-22 15:00  (Nurzec-Stacja, Sportowa 10)
Iskra Narew Kolejarz Czeremcha 2018-04-21 15:00 Narew, Adama Mickiewicza 81

 

 

Klasa A Grupa 2 – kolejka 8

BKS Jagiellonia Bia. Polonia Raczki 2018-04-22 15:00 Białystok, Świętokrzyska –
GKS Stawiski PASJA KLEOSIN 2018-04-22 14:00  (Stawiski, Cedrowska 17)
GRAB JANÓWKA ORZEŁ TYKOCIN 2018-04-22 16:00  (Biernatki )
KS GRABÓWKA Narew Choroszcz 2018-04-22 15:00  (Grabówka, Jodłowa 32)

 

 

Klasa A Grupa 3 – kolejka 8

Gryf-Czarni Gródek Znicz Suraż 2018-04-21 16:00  (Gródek, Zarzeczańska )
ISKRA WYSZKI Urząd Miejski Krynki 2018-04-22 14:00  (Wyszki, Szkolna 17)
Supraślanka Supraśl KS Sokoły 2018-04-22 14:00  (Supraśl, Stanisława Konarskiego 2)
Pogranicze Kuźnica Sudovia Szudziałowo 2018-04-22 14:00  (Kuźnica, Tadeusza Kościuszki )

 

obsada sędziów_24_2018.04.21-22