Regions Cup 2017 / przegrana z Warmią i Mazurami

Start / Aktualności Młodzieżowe / Regions Cup 2017 / przegrana z Warmią i Mazurami

Po dobrym meczu w naszym wykonaniu z Warmią i Mazurami, jechaliśmy pełni optymizmu do Karczewa na mecz o wejście do Mistrzostw Polski Uefa Regions Cup. Zaczynamy mecz bardzo nerwowo i prawdę mówiąc po 10 minutach było już ,,po meczu” tracimy dwie bramki po prostych błędach w obronie. Próbujemy wrócić do gry lecz Mazowsze z żelazną konsekwencją cofając się do nisko nastawia się na kontry. My próbujemy grać atakiem pozycyjnym lecz dobrze zorganizowane Mazowsze skutecznie się broni. Mamy dwie sytuacje strzeleckie po kombinacyjnej grze i strzałach KarolKosińskiego oraz Marcina Firańczyka, piłka minimalne mija bramkę gospodarzy. Druga połowa ruszamy do ataków w 10 minut mamy 4 żuty rożne lecz po zamieszaniach podbramkowych i strzałach Patryka Pasko oraz Firanczyka mija bramkę rywali. Około 70 minuty nadziewamy się na kontre mazowsza i przegrywamy 0:3. Niestety początek spotkania ustawił cały mecz i zasłużenie przegrywamy.

Skład: Dobreńko – Ostaszewski, Pasko, Lisowski, Purta (75 Cieciorko) – Lewczuk (65 Jurczuk), Łochnicki, Kosiński K (65 Śliwowski) – Styś ( 46 Rytel), Zambrowski (75 Zawadzki), Firańczyk