Pomorski ZPN-Podlaski ZPN w rozgrywkach Pucharu im. K.Górskiego i K. Deyny

Start / Aktualności Kadry / Pomorski ZPN-Podlaski ZPN w rozgrywkach Pucharu im. K.Górskiego i K. Deyny

30.10.2019 w Gdańsku na stadionie przy ul. Trugutta zmierzą się ze sobą reprezentacje województwa pomorskiego i podlaskiego.

30.10.2019 g. 11:00 Pomorski ZPN U-13 – Podlaski ZPN U-13

30.10.2019 g. 13:00 Pomorski ZPN U-14 – Podlaski ZPN U-14

Trenerzy reprezentacji powołali na mecze następujących zawodników:

U-13 ( rocznik 2007 )

L.p NAZWISKO I IMIĘ. NAZWA KLUBU.
1 Kożuchowski Konrad AP JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
2 Pietuszewski Oskar AP JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
3 Kuczyński Maciej AP JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
4 Danilewicz Damian AP JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
5 Jaroszuk Jakub AP JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
6 Mazurek Bartosz AP JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
7 Pankiewicz Olaf AP JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
8 Brzozowski Hubert AP JUNIOR BIAŁYSTOK
9 Pakieła Paweł AP JUNIOR BIAŁYSTOK
10 Romanowski Marcin AP TALENT BIAŁYSTOK
11 Piekut Tomasz MOSP BIAŁYSTOK
12 Wyszkowski Jakub BRYLANT BIELSK PODLASKI
13 Waluś Igor AP WIGRY SUWAŁKI
14 Aleksandrowicz Mateusz AP WIGRY SUWAŁKI
15 Przełomski Benjamin AP WIGRY SUWAŁKI
16 Kaszkiel Jan AP WIGRY SUWAŁKI
17 Biernat Michał MKS POGOŃ ŁAPY
18 Tarnacki Mikołaj MŁKS ŁOMŻA

U-14 ( rocznik 2006 )

L.p. NAZWISKO I IMIĘ KLUB
1 JAKUB PASZKOWSKI WIGRY SUWAŁKI
2 KORNEL KASPRZYK WIGRY SUWAŁKI
3 KACPER BABKOWSKI WIGRY SUWAŁKI
4 SEBASTIAN DĘBSKI WIGRY SUWAŁKI
5 KRZYSZTOF RYBAK WIGRY SUWAŁKI
6 MARCEL ADAMCZYK MŁKS ŁOMŻA
7 CEZARY MARCINIAK ORZEŁ SIEMIATYCZE
8 HUBERT SAWICKI AP TALENT BIAŁYSTOK
9 MIŁOSZ PIEKUTOWSKI AP JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
10 GRZEGORZ HARABURDA AP JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
11 KAROL CHILMON AP JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
12 BŁAŻEJ RUSIŁOWICZ AP JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
13 IWO CZAJKOWSKI AP JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
14 ERYK KOZŁOWSKI AP JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
15 ARMIN WASILUK AP JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
16 PATRYK DRYGIEL AP JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
17 MAKSYMILIAN CHOLEWA AP JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
18 DAMIAN ŻACZKOWSKI ORZEŁ KOLNO