Podsumowanie / PROLOG XVII MIKOŁAJKOWEGO TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ rocznika 2008 im. TOMKA GODLEWSKIEGO

Start / Aktualności Młodzieżowe / Podsumowanie / PROLOG XVII MIKOŁAJKOWEGO TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ rocznika 2008 im. TOMKA GODLEWSKIEGO

FAZA GRUPOWA

(MECZ – 1 x 18 min.)

LP

GODZINA

Mecz

Drużyna

 

Drużyna Wynik

1

9:00

1A-2A

 LECH Poznań  –  AP WIGRY Suwałki  4:0

2

9:20

1B-2B

 JAGIELLONIA Białystok  –  STOMIL Olsztyn  8:1

3

9:40

3A-4A

 LECHIA Gdańsk  –  BAŁTIKA Kalingrad  3:1

4

10:00

3B-4B

 ZAGŁĘBIE Lubin  –  BIEŁKARD Grodno  2:2
10:20-10:30 Otwarcie turnieju
 

5

10:30

1A-3A

 LECH Poznań  –  LECHIA Gdańsk  1:1

6

10:50

1B-3B

 JAGIELLONIA Białystok  –  ZAGŁĘBIE Lubin  3:2

7

11:10

4A-2A

BAŁTIKA Kalingrad  –  AP WIGRY Suwałki  3:3

8

11:30

4B-2B

BIEŁKARD Grodno  –  STOMIL OLsztyn  2:1

9

11:50

1A-4A

LECH Poznań  –  BAŁTIKA Kalingrad  12:1

10

12:10

1B-4B

JAGIELLONIA Białystok  –  BIEŁKARD Grodno  2:3

11

12:30

2A-3A

AP WIGRY Suwałki  –  LECHIA Gdańsk  1:4

12

12:50

2B-3B

 STOMIL Olsztyn  –  ZAGŁĘBIE Lubin  3:5

 

13:10-13:30 Przerwa Turniejowa


Tabele po fazie grupowej

 

                     GRUPA A

LP

DRUŻYNA

PKT

BRAMKI

1

LECH POZNAŃ

 7

17:2

2

LECHIA GDAŃSK

7

8:3

3

 AP WIGRY SUWAŁKI

1

 4:11

4

 BALTICA KALININGRAD

 1

5:18

 

                      GRUPA B

LP

DRUŻYNA

PKT

BRAMKI

1

 BIEŁKARD GRODNO

 7

7:5

2

 JAGIELLONIA BIAŁYSTOK

 6

13:5

3

ZAGŁĘBIE LUBIN

 4

9:7

4

 STOMIL OLSZTYN

 0

5:15

 FAZA PUCHAROWA

(MECZ – 1 x 18 min.)

LP

GODZINA

MECZ

DRUŻYNY

WYNIK

13

13:30

4A -1B

ĆWIERĆFINAŁ I

 BALTICA KALININGRAD

BIEŁKARD GRODNO

0:4

14

13:50

4B – 1A

ĆWIERĆFINAŁ II

 STOMIL OLSZTYN

LECH POZNAŃ

1:6

15

14:10

2A – 3B

ĆWIERĆFINAŁ III

LECHIA GDAŃSK

ZAGŁĘBIE LUBIN

 3:6

16

14:30

3A – 2B

ĆWIERĆFINAŁ IV

 AP WIGRY SUWAŁKI

JAGIELLONIA BIAŁYSTOK

 1:5

17

14:50

przegrani meczu 13 – przegrani meczu 15

 BALTICA KALININGRAD

LECHIA GDAŃSK

 2:7

18

15:10

przegrani meczu 14 – przegrani meczu 16

 STOMIL OLSZTYN

 AP WIGRY SUWAŁKI

 2:6

19

15:30

PÓŁFINAŁ I

zwycięzca meczu 13 – zwycięzca meczu 15

 BIEŁKARD GRODNO

ZAGŁĘBIE LUBIN

 4:1

20

15:50

PÓŁFINAŁ II

zwycięzca meczu 14 – zwycięzca meczu 16

LECH POZNAŃ

 JAGIELLONIA BIAŁYSTOK

2:2 k. 0:1

21

16:10

Mecz o 7 miejsce

przegrani meczu 17 – przegrani meczu 18

 BALTICA KALININGRAD

STOMIL OLSZTYN

 3:4

22

16:30

Mecz o 5 miejsce

zwycięzca meczu 17 – zwycięzca meczu 18

 LECHIA GDAŃSK

AP WIGRY SUWAŁKI

2:1

23

16:50

Mecz o 3 miejsce

ZAGŁĘBIE LUBIN

LECH POZNAŃ

3:3 k. 5:6

24

17:10

FINAŁ

 BIEŁKARD GRODNO

JAGIELLONIA BIAŁYSTOK

2:1

17:30 – 18:00

ZAKOŃCZENIE TURNIEJU / ROZDANIE NAGRÓD

                                                              TABELA KOŃCOWA

MIEJSCE

DRUŻYNA

1

BIEŁKARD GRODNO

2

JAGIELLONIA BIAŁYSTOK

3

 LECH POZNAŃ

4

ZAGŁĘBIE LUBIN

5

LECHIA GDAŃSK

6

AP WIGRY SUWAŁKI

7

STOMIL OLSZTYN

8

BALTICA KALININGRAD