PODLASKA PIŁKA / Wyniki, strzelcy, składy, aktualna tabela IV Liga – 26 kolejka, OKRĘGÓWKA – 22 kolejka, A-klasa – 13 kolejka

Start / Aktualności Roz. Podlaskie / PODLASKA PIŁKA / Wyniki, strzelcy, składy, aktualna tabela IV Liga – 26 kolejka, OKRĘGÓWKA – 22 kolejka, A-klasa – 13 kolejka

IV Liga – 26 kolejka

Tabela, strzelcy, składy drużyn na łączy nas piłka

.

Orzeł Kolno 4 – 2 Puszcza Hajnówka (1:1)

Bramki: Piotr Pisiak x 2, Łukasz Sadowski, Daniel Grala – Łukasz Wojno,  Michał Grzanka

Sparta Augustów 3 – 4 Magnat Juchnowiec Kościelny (3:1)

Bramki: Mateusz Knoch x 2, Łukasz Sobolewski – Kamil Karpowicz, Marcin Jaromiński, Patryk Fabiszewski, Mariusz Tymiński

Promień Mońki 0 – 0 KS Wasilków 

Sparta 1951 Szepietowo – Wissa Szczuczyn 0:4 (0:2)
Bramki: Wojciech Łapiński 10 , Adrian Citko 35, Piotr Bondziul x2

Biebrza Goniądz 0 – 2 Tur Bielsk Podlaski (0:2)

Bramki: Andrzej Kosiński, Karol Kosiński

Pogoń Łapy – Warmia Grajewo 1:3 (1:2)
Bramki: Łukasz Roszkowski 36 – Damian Zubowski 37, Kamil Randzio 44, Rafał Kozikowski 69

Cresovia Siemiatycze 1 – 2 KS Michałowo

Środa (31.05)

Dąb Dąbrowa Białostocka – Hetman Tykocin (godz. 18.00)

.

Klasa Okręgowa gr. 1 – 22 kolejka

Tabela, strzelcy, składy drużyn na łączy nas piłka

.

Husar Nurzec 0 – 0 MKS Mielnik 

Gryf Gródek 1 – 2 Rudnia Zabłudów (1:0)

Bramki: Maciej Szutkiewicz – Radosław Klepacki, Paweł Klimiuk

Krypnianka Krypno  3 – 2 LZS Narewka 
Bramki: Adam Orłowski, Mateusz Cybulko, Michał Butkiewicz – ??

Tur II Bielsk Podlaski 2 – 0 Korona Dobrzyniewo Duże (0:0)

Bramki: Rafał Perkowski x 2

Hetman Białystok 2 – 2 Orlęta Czyżew (0:0)

Bramki: Daniel Słoma, Kamil Żyliński – Piotr Milankiewicz, Fabian Gosk

Pasja Kleosin  3 – 1 KS Sokoły 

Orzeł Tykocin 4 – 0 Kolejarz Czeremcha (1:0)

Bramki: Andrzej Pawluczuk, Piotr Zdzichowicz, Mateusz Huczko, Piotr Wilczewski

.

Klasa Okręgowa gr. 2 – 22 kolejka

Tabela, strzelcy, składy drużyn na łączy nas piłka

.

Wigry II Suwałki – KS Śniadowo 2:0 (1:0)
Bramki: Filip Rusiak 43, Damian Sobolewski 87

Pomorzanka Sejny 2 – 3 UM Krynki (0:1)
Bramki: Piotr Leszczyński, Przemysław Pretko – Przemysław Szymanowicz, Maciej Jurczenia x2

Supraślanka Supraśl – Kora Korycin 0:4
Bramki: K. Ostrowski, I. Lech, K. Zalesko x2

Narew Choroszcz 1 – 2 GKS Stawiski (0:1)
Bramki: Paweł Kieżel – Tomasz Kiciński, Dawid  Żach

Pogranicze Kuźnica Białostocka 4 – 1 BKS Jagiellonia Białystok (1:0)
Bramki: Michał Kucharewicz, Konrad Jelski, Szymon Kucharewicz, gol samobójczy – Zbigniew Śleszyński

Jasion Jasionówka 2 – 0 Piast Białystok 

Sokół 1946 Sokółka 13 – 0 Sudovia Szudziałowo 

.

A – Klasa gr. 1 – 12 kolejka

Tabela, strzelcy, składy drużyn na łączy nas piłka

.

GKS Orla 5 – 0 Bocian Boćki (2:0)

Bramki: Aleksander Mirończuk, Andrzej Bańkowski x2, Marcin Szklaruk, Robert Rogowski

Znicz Suraż 0 – 1 Iskra Wyszki (0:0)
Bramka: Mateusz Młodzianowski

Orzeł Kleszczele 3 – 2 Iskra Narew 

Żubr Drochiczyn 11 – 2 Unia Ciehanowiec (6:0)

Bramki: Łukasz Borzym x3, Wojciech Sielenowski, Grzegorz Sielenowski x3, Daniel Stasiuk, Patryk Perlejewski x2, Dawid Perlejewski  – Michał Czarnecki, Tomasz Kostrzyński

.

A – Klasa gr. 2 – 12 kolejka

Tabela, strzelcy, składy drużyn na łączy nas piłka

.

Victoria Jedwabne 5 – 2 KS Grabówka (2:1)

Bramki: Patryk Sokołowski, Damian Przybylski x3, Cezary Kołakowski – Tomasz Jasielczuk, Dawid Jarmoszko

Czarni Czarna Białostocka 1 – 1 Rospuda Filipów (1:0)

Bramki: Michał Laskowski – Mateusz Przemielewski