Piotr Rzepka przestał pełnić obowiązki trenera Olimpii Zambrów

Start / Aktualności Roz. Centralne / Piotr Rzepka przestał pełnić obowiązki trenera Olimpii Zambrów

Piotr Rzepka przestał pełnić obowiązki trenera Olimpii Zambrów. To pokłosie ostatnich wyników naszego klubu w II-ligowych rozgrywkach.

Ta decyzja dziwić raczej nie może. W ostatnich sześciu ligowych pojedynkach Olimpia Zambrów nie wygrała żadnego meczu. Zanotowała bowiem dwa remisy i cztery porażki. To spowodowało, że pozycja biało-niebieskich w tabeli ligowej przestała być już bezpieczna. Obecnie zambrowianie zajmują 11. pozycję, ale do strefy spadkowej tracą zaledwie 3 punkty. Takie wyniki spowodowały, że decyzją Zarządu klubu Piotr Rzepka z dniem dzisiejszym kończy trenerską przygodę z Olimpią Zambrów.

Piotr Rzepka był szkoleniowcem Olimpii od 3 września 2016 roku. W sumie zambrowski zespół pod jego wodzą rozegrał 15 meczów, z czego 5 wygrał, 5 zremisował i 5 przegrał. Daje to 20 zdobytych punktów w 15 spotkaniach. Biało-niebiescy mieli nawet doskonały okres w rundzie jesiennej, kiedy zostali okrzyknięci najlepszą drugoligową drużyną października (zanotowała wówczas 4 zwycięstwa i 1 remis). Później nadszedł jednak kryzys. Olimpia odnotowała bowiem dwie z rzędu porażki, następnie dwa remisy oraz ponownie 2 porażki.

Nazwisko nowego szkoleniowca Olimpii poznamy prawdopodobnie jutro.

Dziękujemy trenerowi Piotrowi Rzepce za ponad pół roku wspólnej pracy. Dziękujemy także za emocje i zwycięstwa. Doceniamy bardzo jego pracę oraz to, że podjął się jej w momencie, kiedy klub przechodził przez proces różnych zmian.

źródło: olimpiazambrow.net