ORLIK – Podział na grupy, runda wiosenna 2016/2017

Start / Aktualności Młodzieżowe / ORLIK – Podział na grupy, runda wiosenna 2016/2017

Grupy A – H półfinałowe ( 2 najlepsze drużyny  z każdej grupy awansują do finału wojewódzkiego)

GRUPA Alogo_pzpn

  1. AP Wigry Suwałki
  2. AP Wigry II Suwałki
  3. MOSIR Grajewo
  4. AP Sparta Augustów
  5. AP Wigry III Suwałki
  6. Akademia 2012 Suwałki

Grupa BJaga cup

  1. Warmia Grajewo
  2. Promień Mońki
  3. Warmia II Grajewo
  4. Korona Dobrzyniewo Duże
  5. Włókniarz II Białystok
  6. Włókniarz Białystok

Grupa C

  1. MŁKS Łomża
  2. Ruch Wysokie Mazowieckie
  3. MŁKS II Łomża
  4. Olimpia II Zambrów
  5. Olimpia Zambrów
  6. Forty Piątnica

Grupa D

  1. Konar Kora Korycin
  2. Falcon Sokółka
  3. Urząd Miejski Krynki
  4. MOSP III Białystok
  5. Junior Białystok
  6. MOSP IV Białystok

Grupa E

  1. Orzeł Siemiatycze
  2. Iskra Perlejewo
  3. Orzeł II Siemiatycze
  4. Sparta 1951 Szepietowo
  5. MOSIR Bielsk Podlaski
  6. COKIS Ciechanowiec

Grupa F

  1. AP Brylant Bielsk Podlaski
  2. AP Brylant II Bielsk Podlaski
  3. Puszcza Hajnówka
  4. MOSP Białystok
  5. Gryfik Gródek
  6. Włokniarz III Białystok

Grupa G

  1. AP Talent IV Białystok
  2. F MOSP Białystok
  3. Pogoń Łapy
  4. AP Talent Białystok
  5. F MOSP II Białystok
  6. AP Talent II Białystok

Grupa H

  1. BSP Jagiellonia Białystok
  2. BSP II Jagiellonia Białystok
  3. KS Studzianki
  4. BSP Jagiellonia III Białystok
  5. Narew Choroszcz
  6. BSP Jagiellonia IV Białystok

Grupy I- O kontynuacja szkolenia

Grupa I

  1. MOSIR II Grajewo
  2. AP Wigry IV Suwałki
  3. Akademia 2012 Suwałki
  4. Polonia Raczki

Grupa J                

  1. Biebrza Goniądz
  2. Promień II Mońki
  3. UKS Podlasiak Knyszyn
  4. Hetman Tykocin
  5. Jastrząb Knyszyn

Grupa K

  1. Orzeł Kolno
  2. Ruch II Wysokie Mazowieckie
  3. MŁKS III Łomża
  4. MŁKS IV Łomża

Grupa L

  1. Pogranicze Kuźnica
  2. Sudovia Szudziałowo
  3. Dąb Dąbrowa Białostocka
  4. Czarni Czarna Białostocka
  5. KS Wasilków
  6. KS II Wasilków

Grupa Ł

  1. MKS Mielnik
  2. Husar Nurzec
  3. Pionier Brańsk
  4. MOSIR II Bielsk Podlaski

Grupa M

  1. OSIR Hajnówka
  2. MOSP II Białystok
  3. KS Michałowo
  4. BKS Jagiellonia Białystok

Grupa N

  1. Piast Białystok
  2. AP Talent III Białystok
  3. Piast II Białystok
  4. Pasja Kleosin
  5. Junior II Białystok
  6. Magnat Juchnowiec Kościelny

Grupa O

  1. Supraślanka Supraśl
  2. KS III Wasilków
  3. BSS Białystok
  4. Hetman Białystok