Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Finały Pucharu im. Kazimierza Deyny 02-08.07.2017 Płock

Start / Aktualności Kadry / Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Finały Pucharu im. Kazimierza Deyny 02-08.07.2017 Płock

 

Grupa A

L.p.   Nazwa drużyny    Punkty Bramki
1 MAZOWIECKI ZPN   09 11-02
2 DOLNOŚLĄSKI ZPN 06 09-05
3 POMORSKI ZPN 03 03-08
4 PODKARPACKI ZPN 00 02-10

Grupa B

L.p.   Nazwa drużyny    Punkty Bramki
1 ŚLĄSKI ZPN 04 05-03
2 MAŁOPOLSKI ZPN 03 04-04
3 PODLASKI ZPN 03 03-03
4 WIELKOPOLSKI ZPN 01 02-04

poniedziałek 03.07.2017 r.

mecz wyniki
g. 10:30/Drobin MAZOWIECKI ZPN
Łukasz Zjawiński -26′, 34′, 69’k, 77k
  – PODKARPACKI ZPN
…– Karol Dziopak -37′
4:1
g. 15:30/Drobin PODLASKI ZPN
Mateusz Gdowik -14′
  – MAŁOPOLSKI ZPN
..-– Remigiusz Biernat -20′, 59′
..-– Dawid Szot -37′
1:3
g. 10:30/Staroźreby… POMORSKI ZPN
Mateusz Żukowski -20′
  – DOLNOŚLĄSKI ZPN
…– Damian Kasprzak -48′
…– Błażej Czubak -59′
…– Borys Borowiec -72′
…– Kacper Szaflarski -77’sam
1:4
g. 15:30/Staroźreby WIELKOPOLSKI ZPN
Szymon Czyż -29′
Jakub Białczyk -58’k
  – ŚLĄSKI ZPN
.. 
– Szymon Bielusiak -23′
.. – Mateusz Bogusz -43′

2:2 (k 8:7)

wtorek 04.07.2017 r.

mecz wyniki
g. 10:30/Drobin PODKARPACKI ZPN   – DOLNOŚLĄSKI ZPN
…– Kacper Nowak -8′
…– Kacper Laskowski -31′, 48′
…– Bartosz Białek -62′
0:4
g. 15:30/Drobin MAŁOPOLSKI ZPN
Kamil Kowalczyk -37′
  – ŚLĄSKI ZPN
…– Daniel Iwanek -18′
…– Jakub Rudek -46′
…– Mateusz Bogusz -54′
1:3
g. 10:30/Staroźreby… MAZOWIECKI ZPN
Łukasz Zjawiński -14′
Maciej Rosołek -43′
Jóźwiak Piotr -60′
  – POMORSKI ZPN 3:0
g. 15:30/Staroźreby PODLASKI ZPN
Bartosz Bida -52′
Bartosz Bayer -72′
  – WIELKOPOLSKI ZPN  2:0

czwartek 06.07.2017 r.

mecz wyniki
g. 10:30/Drobin POMORSKI ZPN
Jan Kopania -26′
Mateusz Żukowski -29′
  – PODKARPACKI ZPN
– Karol Knap -48
2:1
g. 10:30/Staroźreby..
.
DOLNOŚLĄSKI ZPN
Bartosz Białek -37′
  – MAZOWIECKI ZPN
…– Łukasz Zjawiński -7′,45’k
…– Maciej Rosołek-14′
…– Filip Prochowski-82′
1:3
g. 15:30/Drobin WIELKOPOLSKI ZPN   – MAŁOPOLSKI ZPN -:-
g. 15:30/Staroźreby ŚLĄSKI ZPN   – PODLASKI ZPN -:-

sobota 08.07.2017 r.

mecz o III miejsce wyniki
g. 10:00/Płock / Stadion Miejski..    DOLNOŚLĄSKI ZPN   – -:-

sobota 08.07.2017 r.

mecz o I miejsce wyniki
g. 12:30/Płock / Wisła Płock.. MAZOWIECKI ZPN   – -:-
źródło: oomplock.plo.pl