OBSADA SĘDZIOWSKA_2020-21_Runda Jesienna_21

Start / Aktualności Roz. Podlaskie / OBSADA SĘDZIOWSKA_2020-21_Runda Jesienna_21
IV Liga – kolejka 17

 

L.p. Gospodarze Goście Data Godz. Miejsce Obsada

 

1 Orzeł Kolno pauzuje w kolejce

2 MOSP Białystok Promień Mońki 2020-11-11 12:00 MOSP Białystok (Białystok, Świętokrzyska ) Daniel Niemyjski (Bielsk Podlaski)
Dawid Kujawa (Ignatki)
Piotr Ukalski (Białystok)
3 Cresovia Siemiatycze SOKÓŁ 1946 SOKÓŁKA 2020-11-11 13:30 Stadion Miejski (Siemiatycze, Nadrzeczna 29) Piotr Karwowski (Białystok)
Janusz Brokowski (Zambrów)
Dariusz Leśniewski (Wysokie Mazowieckie)
4 Warmia Grajewo Wissa Szczuczyn 2020-11-11 13:00 Stadion Miejski imienia Witolda Terleckiego (Grajewo, marsz. Józefa Piłsudskiego 30A) Mateusz Skrzypko (Białystok)
Maciej Boruta (Łapy)
Bartosz Tomaszuk (Białystok)
5 KS Michałowo Sparta Augustów 2020-11-11 13:30 KS Michałowo (Michałowo 21 A) Mariusz Chrzanowski (Białystok)
Agnieszka Dobrzyńska (Łapy)
Dariusz Organek (Białystok)
6 Krypnianka Krypno Tur Bielsk Podlaski 2020-11-11 13:00 UKS Krypnianka Krypno (Krypno Kościelne 48) Marcin Łebkowski (Łomża)

7 Hetman Białystok ŁKS 1926 Łomża 2020-11-11 12:00 Stadion Miejski (Białystok, Słoneczna 1) Dawid Deptuła (Ignatki)
Błażej Kujawa (Ignatki)
Michał Zinowczyk (Bielsk Podlaski)
8 WIGRY II SUWAŁKI S.A. Dąb Dąbrowa Białostocka 2020-11-11 13:00 Stadion Miejski w Suwałkach (Suwałki, Zarzecze 26) Szymon Szymajda (Białystok)
Marcin Świerzbiński (Białystok)
Piotr Jankowski (Białystok)
9 MKS Mielnik Sparta 1951 Szepietowo 2020-11-11 13:00 Stadion MKS MIELNIK (Mielnik, Zamkowa ) Krzysztof Jabłonowski (Białystok)
Karol Sokół (Białystok)
Arkadiusz Brysiewicz (Jurowce)

 

 

 

Klasa okręgowa – kolejka 17

 

 

L.p. Gospodarze Goście Data Godz. Miejsce Obsada

 

1 Narew Choroszcz BOCIAN BOĆKI 2020-11-11 14:00 Stadion Miejski w Choroszczy (Choroszcz, Żółtkowska 1) Marek Frąckiel (Białystok)
Piotr Rybiński (Białystok)
Mateusz Babiński (Białystok)
2 Magnat Juchnowiec Kościelny Orlęta Czyżew 2020-11-10 19:00 STADION GMINNY (Juchnowiec Dolny ) Piotr Ukalski (Białystok)
Mariusz Gałczyk (Białystok)
Daniel Niemyjski (Bielsk Podlaski)
3 LZS Krynki Piast Białystok 2020-11-11 13:00 Ośrodek Sportu i Rekreacji (Krynki, Kościelna 24) Radosław Jemielity (Łomża)

4 KS Śniadowo Pomorzanka Sejny 2020-11-11 13:00 KLUB ŚNIADOWO (Śniadowo, Kolejowa 15B) Marcin Piotrowski (Łomża)

5 KS GRABÓWKA Puszcza Hajnówka 2020-11-11 13:00 KS GRABÓWKA (Grabówka, Jodłowa 32) Konrad Lewończuk (Białystok)
Daniel Germaniuk (Bielsk Podlaski)
Jarosław Rogoza (Bielsk Podlaski)
6 Korona Dobrzyniewo Duże Rudnia Zabłudów 2020-11-11 13:00 Stadion Gminny w Dobrzyniewie Dużym (Dobrzyniewo Duże, Ełcka 34) Damian Tanajewski (Łomża)

7 Tur II Bielsk Podlaski JASION JASIONÓWKA 2020-11-11 13:00 Piliki 9 Bartłomiej Rydzewski (Łapy)
Adam Perkowski (Łapy)
Mariusz Matłoka (Łapy)
8 Hetman Tykocin UKS Konar Kora Korycin 2020-11-11 13:00 Stadion Miejski (Tykocin, Jana Kochanowskiego 1) Kamil Niewinski (Bielsk Podlaski)
Karol Jakubowski (Bielsk Podlaski)
Marek Derlukiewicz (Białystok)
9 CZARNI CZARNA BIAŁOSTOCKA UNIA CIECHANOWIEC 2020-11-11 13:00 Miejski (Czarna Białostocka, Konopnickiej 7) Mateusz Nakielski (Białystok)
Adrian Romaniuk (Białystok)
Krzysztof Matuszewski (Białystok)
 

 

 

 

Klasa A Grupa 1 – kolejka 13

 

L.p. Gospodarze Goście Data Godz. Miejsce Obsada

 

1 KS PIŁKAWKA BIAŁYSTOK pauzuje w kolejce

2 Kolejarz Czeremcha KS TUROŚNIANKA Turośń Kościelna 2020-11-11 13:00 ŚKS Kolejarz Czeremcha (Czeremcha, Długa ) Hubert Pianka (Kleosin)
Damian Wielogórski (Nurzec-Stacja)
Dominik Bigosiński (Białystok)
3 ISKRA WYSZKI KS Sokoły 2020-11-11 13:00 Stadion Wyszki (Wyszki, Szkolna 17) Łukasz Samosiuk (Hajnówka)
Krzysztof Grodzki (Bielsk Podlaski)
Rafał Hoff (Bielsk Podlaski)
4 Iskra Narew MKS POGOŃ ŁAPY 2020-11-11 13:00 Iskra Narew (Narew, Adama Mickiewicza 81A) Karol Wydra (Sokółka)
Jakub Janucik (Białystok)
Radosław Kowalczuk (Lewickie)
5 Husar Nurzec Pionier Brańsk 2020-11-11 13:00 Stadion Sportowy (Nurzec-Stacja, Sportowa 10) Mariusz Łukianiuk (Czeremcha)
Jakub Warpechowski (Bielsk Podlaski)
Tomasz Siemieniuk (Bielsk Podlaski)
6 GKS GRÓDEK Znicz Suraż 2020-11-11 13:00 Stadion (Zarzeczany ) Mateusz Chowański (Krypno Kościelne)
Sławomir Kuć (Krypno Wielkie)
Maciej Roszkowski ()
7 Cresovia II Siemiatycze ŻUBR DROHICZYN 2020-11-11 10:45 Stadion Miejski (Siemiatycze, Nadrzeczna 29) Dariusz Leśniewski (Wysokie Mazowieckie)
Piotr Karwowski (Białystok)
Janusz Brokowski (Zambrów)
 

 

 

Klasa A Grupa 2 – Kolejka 13

 

L.p. Gospodarze Goście Data Godz. Miejsce Obsada

 

1 PASJA KLEOSIN Biebrza Goniądz 2020-11-11 13:00 STADION W JUCHNOWCU (Juchnowiec Dolny ) Radosław Zaremba (Gąsówka-Somachy)
Bartłomiej Dworakowski (Dworaki-Pikaty)
Bartłomiej Ignaczuk (Uhowo)
2 Wissa II Szczuczyn Pogranicze Kuźnica 2020-11-15 13:00 Szczuczyn, Grunwaldzka 2
PRZEŁOŻONY

3 KS Wasilków II Polonia Raczki 2020-11-14 13:30 Stadion Miejski (Wasilków, Supraślska 21)

PRZEŁOŻONY

4 KOS 1984 RUTKI Sudovia Szudziałowo 2020-11-22 17:30 Zambrów (Zambrów, Prymasa Stefana Wyszyńskiego 8)

PRZEŁOŻONY

5 JASTRZĄB KNYSZYN Supraślanka Supraśl 2020-11-11 13:00 Stadion Miejski (Knyszyn, Białostocka ) Magdalena Ostrowska (Widźgowo)
Karolina Sosna (Szernie)
Monika Słowikowska (Goniądz)
6 GRAB JANÓWKA PAUZA

7 GKS Stawiski Włókniarz Białystok 2020-11-15 11:00 GKS Stawiski (Stawiski, Cedrowska 17)

PRZEŁOŻONY