OBSADA SĘDZIOWSKA_2020-21_Runda Jesienna_20

Start / Aktualności Roz. Podlaskie / OBSADA SĘDZIOWSKA_2020-21_Runda Jesienna_20
IV Liga – kolejka 16

 

L.p. Gospodarze Goście Data Godz. Miejsce Obsada

 

1 MKS Mielnik pauzuje w kolejce

2 Sparta 1951 Szepietowo WIGRY II SUWAŁKI S.A. 2020-11-08 13:00 Stadion Miejski w Szepietowie (Szepietowo, Sportowa 5) Konrad Lewończuk (Białystok)
Adrian Romaniuk (Białystok)
Magdalena Ostrowska (Widźgowo)
3 Dąb Dąbrowa Białostocka Hetman Białystok 2020-11-08 12:00 Stadion Miejski w Dąbrowie Białostockiej (Dąbrowa Białostocka, gen. Nikodema Sulika 2) Paweł Mackiewicz (Łomża)
Marcin Piotrowski (Łomża)
Piotr Karwowski (Białystok)
4 ŁKS 1926 Łomża Krypnianka Krypno 2020-11-07 13:00 Stadion Miejski (Łomża, Zjazd 18) Paweł Kostko (Białystok)
Monika Czudzinowicz (Białystok)
Mariusz Chrzanowski (Białystok)
5 Tur Bielsk Podlaski KS Michałowo 2020-11-07 13:00 Stadion Miejski (Bielsk Podlaski, Elizy Orzeszkowej 19) Karol Sokół (Białystok)
Arkadiusz Brysiewicz (Jurowce)
Piotr Jankowski (Białystok)
6 Sparta Augustów Warmia Grajewo 2020-11-07 13:00 Augustów (Augustów, Tytoniowa 1) Radosław Jemielity (Łomża)
Damian Tanajewski (Łomża)
Jakub Kaseja (Łomża)
7 Wissa Szczuczyn Cresovia Siemiatycze 2020-11-07 17:00 Łomża, Zjazd 18 Daniel Niemyjski (Bielsk Podlaski)
Piotr Ukalski (Białystok)
Dawid Kujawa (Ignatki)
8 SOKÓŁ 1946 SOKÓŁKA MOSP Białystok 2020-11-08 13:00 Stadion Miejski w Sokółce (Sokółka, Mariańska 31) Marcin Jakubowski (Jakubowskie)
Jarosław Rogoza (Bielsk Podlaski)
Daniel Germaniuk (Bielsk Podlaski)
9 Promień Mońki Orzeł Kolno 2020-11-07 13:00 Stadion Miejski (Mońki, Sportowa 1) Karol Kolenkiewicz (Suwałki)
Michał Renkiewicz (Suwałki)
Marcin Nowak (Filipów)

 

 

 

Klasa okręgowa – kolejka 16

 

 

L.p. Gospodarze Goście Data Godz. Miejsce Obsada

 

1 BOCIAN BOĆKI CZARNI CZARNA BIAŁOSTOCKA 2020-11-08 13:00 Bocianie Gniazdo (Boćki, Dubieńska 70) Michał Zinowczyk (Bielsk Podlaski)
Karolina Sosna (Szernie)
Łukasz Samosiuk (Hajnówka)
2 UNIA CIECHANOWIEC Hetman Tykocin 2020-11-08 13:00 Stadion Miejski w Ciechanowcu (Ciechanowiec, Stadion 1) Dariusz Organek (Białystok)
Daniel Niemyjski (Bielsk Podlaski)
Paweł Kostko (Białystok)
3 UKS Konar Kora Korycin Tur II Bielsk Podlaski 2020-11-08 13:00 Kora Arena (Korycin, Knyszyńska 2A) Marcin Nowak (Filipów)
Michał Renkiewicz (Suwałki)
Adam Perkowski (Łapy)
4 Korona Dobrzyniewo Duże JASION JASIONÓWKA 2020-11-07 14:00 Stadion Gminny w Dobrzyniewie Dużym (Dobrzyniewo Duże, Ełcka 34) Maciej Roszkowski ()
Sławomir Kuć (Krypno Wielkie)
Karolina Trzeciak (Goniądz)
5 Rudnia Zabłudów KS GRABÓWKA 2020-11-07 13:00 Stadion KS Rudnia Zabłudów (Zabłudów, Adama Mickiewicza 16) Szymon Szymajda (Białystok)
Maciej Boruta (Łapy)
Mariusz Gałczyk (Białystok)
6 Puszcza Hajnówka KS Śniadowo 2020-11-08 13:00 Stadion Miejski (Hajnówka, ks. Antoniego Dziewiatowskiego 2) Dawid Deptuła (Ignatki)
Błażej Kujawa (Ignatki)
Piotr Ukalski (Białystok)
7 Pomorzanka Sejny LZS Krynki 2020-11-07 13:00 Stadion Miejski w Sejnach (Sejny, Konarskiego 1) Maciej Nowacki (Uhowo)
Łukasz Żukowski (Białystok)
Marek Frąckiel (Białystok)
8 Piast Białystok Magnat Juchnowiec Kościelny 2020-11-08 13:30 Stadion Miejski (Białystok, Słoneczna 1) Radosław Zaremba (Gąsówka-Somachy)
Agnieszka Dobrzyńska (Łapy)
Krzysztof Jabłonowski (Białystok)
9 Orlęta Czyżew Narew Choroszcz 2020-11-08 13:00 Stadion Miejski (Czyżew, Zarzecze 15) Robert Dąbrowski (Łomża)
Tomasz Borawski (Jedwabne)
Julian Narewski (Łomża)
 

 

 

 

Klasa A Grupa 1 – kolejka 12

 

L.p. Gospodarze Goście Data Godz. Miejsce Obsada

 

1 Cresovia II Siemiatycze pauzuje w kolejce

2 ŻUBR DROHICZYN GKS GRÓDEK 2020-11-08 13:00 Biosko Szkolne przy Zespole Szkół w Drohiczynie (Drohiczyn, Warszawska 51) Mariusz Matłoka (Łapy)
Jakub Perkowski (Łapy)
Bartłomiej Ignaczuk (Uhowo)
3 Znicz Suraż Husar Nurzec 2020-11-08 13:00 Stadion (Suraż, 11 Listopada -) Mariusz Łukianiuk (Czeremcha)
Jakub Warpechowski (Bielsk Podlaski)
Tomasz Siemieniuk (Bielsk Podlaski)
4 Pionier Brańsk Iskra Narew 2020-11-08 13:00 Stadion ZS im. Armii Krajowej (Brańsk, Armii Krajowej 7) Dariusz Leśniewski (Wysokie Mazowieckie)
Janusz Brokowski (Zambrów)
Marek Anuszkiewicz (Zambrów)
5 MKS POGOŃ ŁAPY ISKRA WYSZKI 2020-11-08 13:00 Stadion Miejski w Łapach (Łapy, Leśnikowska 18a) Krzysztof Matuszewski (Białystok)
Mariusz Gałczyk (Białystok)
Damian Wielogórski (Nurzec-Stacja)
6 KS Sokoły Kolejarz Czeremcha 2020-11-08 13:00 KS Sokoły (Sokoły, Nowy Świat 33) Łukasz Żukowski (Białystok)
Jakub Janucik (Białystok)
Kamil Łupiński (Franki-Dąbrowa)
7 KS TUROŚNIANKA Turośń Kościelna KS PIŁKAWKA BIAŁYSTOK 2020-11-08 13:00 Stadion Turośń Kościelna (Turośń Kościelna, Białostocka ) Karolina Trzeciak (Goniądz)
Maciej Roszkowski ()
Sławomir Kuć (Krypno Wielkie)
 

 

 

Klasa A Grupa 2 – Kolejka 12

 

L.p. Gospodarze Goście Data Godz. Miejsce Obsada

 

1 Biebrza Goniądz GKS Stawiski 2020-11-08 13:00 Stadion Miejski (Goniądz, Konstytucji 3 Maja 18) Mateusz Nakielski (Białystok)
Kamil Niewinski (Bielsk Podlaski)
Adam Baranowski (Białystok)
2 Włókniarz Białystok GRAB JANÓWKA 2020-11-08 12:00 KS Włókniarz (Białystok, Sokólska 1) Agnieszka Żmudzka (Białystok)
Monika Słowikowska (Goniądz)
Damian Wysocki (Białystok)
3 PAUZA JASTRZĄB KNYSZYN 2020-11-07

4 Supraślanka Supraśl KOS 1984 RUTKI 2020-11-07 13:00 Stadion Miejski (Supraśl, Stanisława Konarskiego 2) Hubert Pianka (Kleosin)
Jakub Janucik (Białystok)
Marek Derlukiewicz (Białystok)
5 Sudovia Szudziałowo KS Wasilków II 2020-11-08 13:00 Stadion (Szudziałowo, Sportowa 14) Karol Wydra (Sokółka)
Marek Frąckiel (Białystok)
Dominik Bigosiński (Białystok)
6 Polonia Raczki Wissa II Szczuczyn 2020-11-07 13:00 Stadion Sportowy (Raczki, Sportowa 1) Tomasz Borawski (Jedwabne)
Robert Dąbrowski (Łomża)
Mateusz Kownacki ()
7 Pogranicze Kuźnica PASJA KLEOSIN 2020-11-08 13:00 Stadion w Kuźnicy (Kuźnica, Tadeusza Kościuszki ) Arkadiusz Brysiewicz (Jurowce)
Karol Sokół (Białystok)
Mateusz Babiński (Białystok)