OBSADA SĘDZIOWSKA_2020-21_Runda Jesienna_17

Start / Aktualności Roz. Podlaskie / OBSADA SĘDZIOWSKA_2020-21_Runda Jesienna_17
IV Liga – kolejka 13

 

L.p. Gospodarze Goście Data Godz. Miejsce Obsada

 

1 SOKÓŁ 1946 SOKÓŁKA pauzuje w kolejce

2 Promień Mońki Wissa Szczuczyn 2020-10-18 15:00 Stadion Miejski (Mońki, Sportowa 1) Krzysztof Jabłonowski (Białystok)
Szymon Szymajda (Białystok)
Maciej Boruta (Łapy)
3 Orzeł Kolno Sparta Augustów 2020-10-17 15:00 Boisko Sztuczne – Stadion Miejski (Kolno, Wojska Polskiego 40) Damian Tanajewski (Łomża)
Dariusz Leśniewski (Wysokie Mazowieckie)
Marek Anuszkiewicz (Zambrów)
4 MOSP Białystok Tur Bielsk Podlaski 2020-10-18 12:00 MOSP Białystok (Białystok, Świętokrzyska ) Radosław Jemielity (Łomża)
Marcin Piotrowski (Łomża)
Damian Tanajewski (Łomża)
5 Cresovia Siemiatycze ŁKS 1926 Łomża 2020-10-17 15:00 Stadion Miejski (Siemiatycze, Nadrzeczna 29) Karol Sokół (Białystok)
Arkadiusz Brysiewicz (Jurowce)
Łukasz Żukowski (Białystok)
6 Warmia Grajewo Dąb Dąbrowa Białostocka 2020-10-17 15:00 Stadion Miejski imienia Witolda Terleckiego (Grajewo, marsz. Józefa Piłsudskiego 30A) Karol Kolenkiewicz (Suwałki)
Michał Renkiewicz (Suwałki)
Michał Paruch (Suwałki)
7 KS Michałowo Sparta 1951 Szepietowo 2020-10-18 15:00 KS Michałowo (Michałowo 21 A) Radosław Zaremba (Gąsówka-Somachy)
Marek Frąckiel (Białystok)
Kamil Niewinski (Bielsk Podlaski)
8 Krypnianka Krypno MKS Mielnik 2020-10-17 15:00 UKS Krypnianka Krypno (Krypno Kościelne 48) Marcin Świerzbiński (Białystok)
Adrian Romaniuk (Białystok)
Mariusz Chrzanowski (Białystok)
9 Hetman Białystok WIGRY II SUWAŁKI S.A. 2020-10-18 11:00 Stadion Miejski (Białystok, Słoneczna 1) Paweł Mackiewicz (Łomża)
Marcin Łebkowski (Łomża)
Tomasz Borawski (Jedwabne)

 

 

 

Klasa okręgowa – kolejka 13

 

 

L.p. Gospodarze Goście Data Godz. Miejsce Obsada

 

1 Piast Białystok BOCIAN BOĆKI 2020-10-18 15:30 Stadion Miejski (Białystok, Słoneczna 1) Piotr Jankowski (Białystok)
Ewelina Fiodorczuk-Sipko (Białystok)
Agnieszka Dobrzyńska (Łapy)
2 Orlęta Czyżew Pomorzanka Sejny 2020-10-17 15:00 Stadion Miejski (Czyżew, Zarzecze 15) Marcin Łebkowski (Łomża)
Marcin Piotrowski (Łomża)
Piotr Karwowski (Białystok)
3 Narew Choroszcz Puszcza Hajnówka 2020-10-17 17:00 Stadion Miejski w Choroszczy (Choroszcz, Żółtkowska 1) Piotr Ukalski (Białystok)
Adam Perkowski (Łapy)
Mateusz Wilczko (Mońki)
4 Magnat Juchnowiec Kościelny Rudnia Zabłudów 2020-10-17 13:00 STADION GMINNY (Juchnowiec Dolny ) Daniel Niemyjski (Bielsk Podlaski)
Dawid Kujawa (Ignatki)
Mariusz Gałczyk (Białystok)
5 LZS Krynki JASION JASIONÓWKA 2020-10-18 14:00 Ośrodek Sportu i Rekreacji (Krynki, Kościelna 24) Marcin Nowak (Filipów)
Michał Renkiewicz (Suwałki)

6 KS Śniadowo UKS Konar Kora Korycin 2020-10-18 14:00 KLUB ŚNIADOWO (Śniadowo, Kolejowa 15B) Bartosz Tomaszuk (Białystok)
Monika Słowikowska (Goniądz)
Adam Baranowski (Białystok)
7 KS GRABÓWKA UNIA CIECHANOWIEC 2020-10-17 15:30 KS GRABÓWKA (Grabówka, Jodłowa 32) Marcin Jakubowski (Jakubowskie)
Magdalena Ostrowska (Widźgowo)
Karolina Sosna (Szernie)
8 Korona Dobrzyniewo Duże CZARNI CZARNA BIAŁOSTOCKA 2020-10-18 14:00 Stadion Gminny w Dobrzyniewie Dużym (Dobrzyniewo Duże, Ełcka 34) Piotr Rybiński (Białystok)
Dariusz Organek (Białystok)
Krzysztof Matuszewski (Białystok)
9 Tur II Bielsk Podlaski Hetman Tykocin 2020-10-18 15:30 Piliki 9 Piotr Karwowski (Białystok)
Jakub Kaseja (Łomża)
Tomasz Borawski (Jedwabne)
 

 

Klasa A Grupa 1 – kolejka 9

 

L.p. Gospodarze Goście Data Godz. Miejsce Obsada

 

1 KS Sokoły pauzuje w kolejce

2 KS TUROŚNIANKA Turośń Kościelna MKS POGOŃ ŁAPY 2020-10-18 15:30 Stadion Turośń Kościelna (Turośń Kościelna, Białostocka ) Hubert Pianka (Kleosin)
Dawid Deptuła (Ignatki)
Błażej Kujawa (Ignatki)
3 KS PIŁKAWKA BIAŁYSTOK Pionier Brańsk 2020-10-17 15:15 Stadion w Turośni Kościelnej (Turośń Kościelna, Białostocka ) Mateusz Nakielski (Białystok)
Maciej Nowacki (Uhowo)
Dominik Bućko (Białystok)
4 Kolejarz Czeremcha Znicz Suraż 2020-10-18 14:00 ŚKS Kolejarz Czeremcha (Czeremcha, Długa ) Łukasz Żukowski (Białystok)
Karol Murach (Białystok)
Damian Wielogórski (Nurzec-Stacja)
5 ISKRA WYSZKI ŻUBR DROHICZYN 2020-10-18 14:00 Stadion Wyszki (Wyszki, Szkolna 17) Arkadiusz Brysiewicz (Jurowce)
Jakub Janucik (Białystok)
Kamil Baranowski (Białystok)
6 Iskra Narew Cresovia II Siemiatycze 2020-10-18 14:00 Iskra Narew (Narew, Adama Mickiewicza 81A) Mariusz Łukianiuk (Czeremcha)
Mateusz Chowański (Krypno Kościelne)
Kamil Łupiński (Franki-Dąbrowa)
7 Husar Nurzec GKS GRÓDEK 2020-10-18 15:00 Stadion Sportowy (Nurzec-Stacja, Sportowa 10) Michał Zinowczyk (Bielsk Podlaski)
Tomasz Siemieniuk (Bielsk Podlaski)
Jakub Warpechowski (Bielsk Podlaski)
 

 

 

Klasa A Grupa 2 – Kolejka 9

 

L.p. Gospodarze Goście Data Godz. Miejsce Obsada

 

1 Polonia Raczki Biebrza Goniądz 2020-10-17 14:00 Stadion Sportowy (Raczki, Sportowa 1) Jakub Kaseja (Łomża)
Tomasz Borawski (Jedwabne)
Łukasz Kołdys (Łomża)
2 Pogranicze Kuźnica Sudovia Szudziałowo 2020-10-18 14:00 Stadion w Kuźnicy (Kuźnica, Tadeusza Kościuszki ) Karol Wydra (Sokółka)
Karolina Trzeciak (Goniądz)
Mateusz Babiński (Białystok)
3 PASJA KLEOSIN Supraślanka Supraśl 2020-10-18 15:30 STADION W JUCHNOWCU (Juchnowiec Dolny ) Jarosław Rogoza (Bielsk Podlaski)
Daniel Niemyjski (Bielsk Podlaski)
Adrian Bazylewski (Bodaczki)
4 Wissa II Szczuczyn PAUZA 2020-10-17

5 Włókniarz Białystok KS Wasilków II 2020-10-18 15:30 KS Włókniarz (Białystok, Sokólska 1) Mariusz Matłoka (Łapy)
Bartłomiej Ignaczuk (Uhowo)
Bartłomiej Rydzewski (Łapy)
6 KOS 1984 RUTKI GKS Stawiski 00:00 Boisko przy Szkole Podstawowej (Rutki-Kossaki, 11 Listopada 7A) PRZEŁOŻONY

7 JASTRZĄB KNYSZYN GRAB JANÓWKA 2020-10-17 14:00 Stadion Miejski (Knyszyn, Białostocka ) Piotr Nowak (Filipów)
Marcin Nowak (Filipów)
Sławomir Kuć (Krypno Wielkie)