OBSADA SĘDZIOWSKA_2020-21_Runda Jesienna_13

Start / Aktualności Roz. Podlaskie / OBSADA SĘDZIOWSKA_2020-21_Runda Jesienna_13
IV Liga – kolejka 10

 

L.p. Gospodarze Goście Data Godz. Miejsce Obsada

 

1 Krypnianka Krypno pauzuje w kolejce

2 Hetman Białystok KS Michałowo 2020-09-26 19:00 Stadion Miejski (Białystok, Słoneczna 1) Dawid Deptuła (Ignatki)
Maciej Boruta (Łapy)
Błażej Kujawa (Ignatki)
3 WIGRY II SUWAŁKI S.A. Warmia Grajewo 2020-09-26 15:00 Stadion Miejski w Suwałkach (Suwałki, Zarzecze 26) Damian Tanajewski (Łomża)
Janusz Brokowski (Zambrów)
Jakub Kaseja (Łomża)
4 MKS Mielnik Cresovia Siemiatycze 2020-09-26 15:00 Stadion MKS MIELNIK (Mielnik, Zamkowa ) Daniel Niemyjski (Bielsk Podlaski)
Jarosław Rogoza (Bielsk Podlaski)
Dawid Kujawa (Ignatki)
5 Sparta 1951 Szepietowo MOSP Białystok 2020-09-27 16:00 Stadion Miejski w Szepietowie (Szepietowo, Sportowa 5) Marcin Piotrowski (Łomża)
Damian Tanajewski (Łomża)
Radosław Jemielity (Łomża)
6 Dąb Dąbrowa Białostocka Orzeł Kolno 2020-09-26 14:00 Stadion Miejski w Dąbrowie Białostockiej (Dąbrowa Białostocka, gen. Nikodema Sulika 2) Karol Sokół (Białystok)
Kamil Niewiński (Bielsk Podlaski)
Arkadiusz Brysiewicz (Jurowce)
7 ŁKS 1926 Łomża Promień Mońki 2020-09-26 19:26 Stadion Miejski (Łomża, Zjazd 18) Piotr Karwowski (Białystok)
Andrzej Mścichowski (Grajewo)
Tomasz Borawski (Jedwabne)
8 Tur Bielsk Podlaski SOKÓŁ 1946 SOKÓŁKA 2020-09-26 16:00 Stadion Miejski (Bielsk Podlaski, Elizy Orzeszkowej 19) Mateusz Skrzypko (Białystok)
Szymon Szymajda (Białystok)
Piotr Ukalski (Białystok)
9 Sparta Augustów Wissa Szczuczyn 2020-09-26 15:00 Augustów (Augustów, Tytoniowa 1) Michał Renkiewicz (Suwałki)
Karol Kolenkiewicz (Suwałki)
Michał Paruch (Suwałki)

 

 

 

Klasa okręgowa – kolejka 10

 

 

L.p. Gospodarze Goście Data Godz. Miejsce Obsada

 

1 BOCIAN BOĆKI Korona Dobrzyniewo Duże 2020-09-27 14:00 Bocianie Gniazdo (Boćki, Dubieńska 70) Mariusz Chrzanowski (Białystok)
Jakub Rutkowski (Białystok)
Mateusz Nakielski (Białystok)
2 Tur II Bielsk Podlaski KS GRABÓWKA 2020-09-27 13:00 Piliki 9 Bartosz Tomaszuk (Białystok)
Dawid Deptuła (Ignatki)
Błażej Kujawa (Ignatki)
3 Hetman Tykocin KS Śniadowo 2020-09-26 16:30 Stadion Miejski (Tykocin, Jana Kochanowskiego 1) Adrian Romaniuk (Białystok)
Konrad Lewończuk (Białystok)
Magdalena Ostrowska (Widźgowo)
4 CZARNI CZARNA BIAŁOSTOCKA LZS Krynki 2020-09-27 16:30 Miejski (Czarna Białostocka, Konopnickiej 7) Radosław Zaremba (Gąsówka-Somachy)
Adam Perkowski (Łapy)
Dariusz Organek (Białystok)
5 UNIA CIECHANOWIEC Magnat Juchnowiec Kościelny 2020-09-27 15:00 Stadion Miejski w Ciechanowcu (Ciechanowiec, Stadion 1) Michał Zinowczyk (Bielsk Podlaski)
Jarosław Rogoza (Bielsk Podlaski)
Łukasz Samosiuk (Hajnówka)
6 UKS Konar Kora Korycin Narew Choroszcz 2020-09-27 13:30 Kora Arena (Korycin, Knyszyńska 2A) Marek Frąckiel (Białystok)
Piotr Rybiński (Białystok)
Sławomir Kuć (Krypno Wielkie)
7 Orlęta Czyżew JASION JASIONÓWKA 2020-09-27 14:00 Stadion Miejski (Czyżew, Zarzecze 15) Jakub Kaseja (Łomża)
Marcin Łebkowski (Łomża)
Robert Dąbrowski (Łomża)
8 Rudnia Zabłudów Piast Białystok 2020-09-26 15:00 Stadion KS Rudnia Zabłudów (Zabłudów, Adama Mickiewicza 16) Marcin Łebkowski (Łomża)
Marek Anuszkiewicz (Zambrów)
Kacper Tarnacki ()
9 Puszcza Hajnówka Pomorzanka Sejny 2020-09-27 14:00 Stadion Miejski (Hajnówka, ks. Antoniego Dziewiatowskiego 2) Krzysztof Jabłonowski (Białystok)
Maciej Klepacki (Białystok)
Hubert Pianka (Kleosin)
 

 

Klasa A Grupa 1 – kolejka 6

 

L.p. Gospodarze Goście Data Godz. Miejsce Obsada

 

1 Iskra Narew pauzuje w kolejce

2 Husar Nurzec ISKRA WYSZKI 2020-09-27 15:00 Stadion Sportowy (Nurzec-Stacja, Sportowa 10) Mateusz Chowański (Krypno Kościelne)
Tomasz Siemieniuk (Bielsk Podlaski)
Jakub Warpechowski (Bielsk Podlaski)
3 GKS GRÓDEK Kolejarz Czeremcha 2020-09-26 16:00 Stadion (Zarzeczany ) Bartłomiej Rydzewski (Łapy)
Bartłomiej Ignaczuk (Uhowo)
Mariusz Matłoka (Łapy)
4 Cresovia II Siemiatycze KS PIŁKAWKA BIAŁYSTOK 2020-09-27 15:00 Stadion Miejski (Siemiatycze, Nadrzeczna 29) Tomasz Borawski (Jedwabne)
Janusz Brokowski (Zambrów)
Marek Anuszkiewicz (Zambrów)
5 ŻUBR DROHICZYN KS TUROŚNIANKA Turośń Kościelna 2020-09-27 16:00 Biosko Szkolne przy Zespole Szkół w Drohiczynie (Drohiczyn, Warszawska 51) Piotr Jankowski (Białystok)
Karolina Trzeciak (Goniądz)
Dominik Bigosiński (Białystok)
6 Znicz Suraż KS Sokoły 2020-09-26 16:00 Stadion (Suraż, 11 Listopada -) Dariusz Organek (Białystok)
Monika Słowikowska (Goniądz)
Marcin Czech (Wasilków)
7 Pionier Brańsk MKS POGOŃ ŁAPY 2020-09-27 14:00 Stadion ZS im. Armii Krajowej (Brańsk, Armii Krajowej 7) Kamil Niewinski (Bielsk Podlaski)
Damian Wielogórski (Nurzec-Stacja)
Bartosz Nos (Białystok)
 

 

 

 

Klasa A Grupa 2 – Kolejka 6

 

L.p. Gospodarze Goście Data Godz. Miejsce Obsada

 

1 Biebrza Goniądz KOS 1984 RUTKI 2020-09-27 15:00 Stadion Miejski (Goniądz, Konstytucji 3 Maja 18) Marcin Nowak (Filipów)
Karol Wydra (Sokółka)
Piotr Nowak (Filipów)
2 KS Wasilków II JASTRZĄB KNYSZYN 2020-09-27 15:00 Stadion Miejski (Wasilków, Supraślska 21) Adam Baranowski (Białystok)
Mariusz Matłoka (Łapy)
Bartłomiej Dworakowski (Dworaki-Pikaty)
3 GRAB JANÓWKA Wissa II Szczuczyn 2020-09-27 14:00 Boisko Gminne (Biernatki ) Adam Dąbrowski (Łomża)
Łukasz Kołdys (Łomża)
Krzysztof Staniszewski (Grajewo)
4 GKS Stawiski PASJA KLEOSIN 2020-09-27 14:00 GKS Stawiski (Stawiski, Cedrowska 17) Maciej Roszkowski ()
Mateusz Wilczko (Mońki)
Kamil Łupiński (Franki-Dąbrowa)
5 Włókniarz Białystok Pogranicze Kuźnica 2020-09-27 14:00 KS Włókniarz (Białystok, Sokólska 1) Maciej Boruta (Łapy)
Piotr Bondarenko (Białystok)
Adrian Romaniuk (Białystok)
6 PAUZA Polonia Raczki 2020-09-26

7 Supraślanka Supraśl Sudovia Szudziałowo 2020-09-27 15:00 Stadion Miejski (Supraśl, Stanisława Konarskiego 2) Piotr Ukalski (Białystok)
Magdalena Ostrowska (Widźgowo)
Łukasz Bochenek (Białystok)