OBSADA SĘDZIOWSKA_2020-20_Runda Jesienna_10

Start / Aktualności Roz. Podlaskie / OBSADA SĘDZIOWSKA_2020-20_Runda Jesienna_10
IV Liga – kolejka 8

 

L.p. Gospodarze Goście Data Godz. Miejsce Obsada

 

1 KS Michałowo pauzuje w kolejce

2 Krypnianka Krypno Warmia Grajewo 2020-09-13 16:00 UKS Krypnianka Krypno (Krypno Kościelne 48) Mateusz Skrzypko (Białystok)
Szymon Szymajda (Białystok)
Kamil Niewiński (Bielsk Podlaski)
3 Hetman Białystok Cresovia Siemiatycze 2020-09-13 12:30 Stadion Miejski (Białystok, Słoneczna 1) Maciej Nowacki (Uhowo)
Ewelina Fiodorczuk-Sipko (Białystok)
Adam Perkowski (Łapy)
4 WIGRY II SUWAŁKI S.A. MOSP Białystok 2020-09-13 16:00 Stadion Miejski w Suwałkach (Suwałki, Zarzecze 26) Jarosław Rogoza (Bielsk Podlaski)
Marcin Jakubowski (Jakubowskie)
Michał Zinowczyk (Bielsk Podlaski)
5 MKS Mielnik Orzeł Kolno 2020-09-13 13:00 Stadion MKS MIELNIK (Mielnik, Zamkowa ) Piotr Karwowski (Białystok)
Julian Narewski (Łomża)
Krzysztof Boguski ()
6 Sparta 1951 Szepietowo Promień Mońki 2020-09-12 16:30 Stadion Miejski w Szepietowie (Szepietowo, Sportowa 5) Michał Renkiewicz (Suwałki)
Marcin Nowak (Filipów)
Piotr Nowak (Filipów)
7 Dąb Dąbrowa Białostocka SOKÓŁ 1946 SOKÓŁKA 2020-09-13 15:00 Stadion Miejski w Dąbrowie Białostockiej (Dąbrowa Białostocka, gen. Nikodema Sulika 2) Radosław Jemielity (Łomża)
Damian Tanajewski (Łomża)
Robert Dąbrowski (Łomża)
8 ŁKS 1926 Łomża Wissa Szczuczyn 2020-09-12 19:26 Stadion Miejski (Łomża, Zjazd 18) Daniel Niemyjski (Bielsk Podlaski)
Dawid Deptuła (Ignatki)
Daniel Germaniuk (Bielsk Podlaski)
9 Tur Bielsk Podlaski Sparta Augustów 2020-09-12 16:00 Stadion Miejski (Bielsk Podlaski, Elizy Orzeszkowej 19) Paweł Kostko (Białystok)
Wojciech Jakubczyk (Białystok)
Błażej Kujawa (Ignatki)

 

 

 

Klasa okręgowa – kolejka 8

 

 

L.p. Gospodarze Goście Data Godz. Miejsce Obsada

 

1 BOCIAN BOĆKI KS GRABÓWKA 2020-09-13 14:00 Bocianie Gniazdo (Boćki, Dubieńska 70) Karol Sokół (Białystok)
Łukasz Żukowski (Białystok)
Adam Baranowski (Białystok)
2 Korona Dobrzyniewo Duże KS Śniadowo 2020-09-13 14:00 Stadion Gminny w Dobrzyniewie Dużym (Dobrzyniewo Duże, Ełcka ) Marek Frąckiel (Białystok)
Mateusz Chowański (Krypno Kościelne)
Agnieszka Żmudzka (Białystok)
3 Tur II Bielsk Podlaski LZS Krynki 2020-09-13 14:00 Piliki 9 Radosław Zaremba (Gąsówka-Somachy)
Mariusz Matłoka (Łapy)
Bartłomiej Ignaczuk (Uhowo)
4 Hetman Tykocin Magnat Juchnowiec Kościelny 2020-09-12 16:45 Stadion Miejski (Tykocin, Jana Kochanowskiego 1) Robert Dąbrowski (Łomża)
Urszula Talipska (Dobrzyniewo Duże)
Łukasz Kołdys (Łomża)
5 CZARNI CZARNA BIAŁOSTOCKA Narew Choroszcz 2020-09-13 16:45 Miejski (Czarna Białostocka, Konopnickiej 7) Adrian Romaniuk (Białystok)
Paweł Kaliszewski (Białystok)
Mateusz Wilczko (Mońki)
6 UNIA CIECHANOWIEC Orlęta Czyżew 2020-09-12 16:45 Stadion Miejski w Ciechanowcu (Ciechanowiec, Stadion 1) Konrad Lewończuk (Białystok)
Sławomir Kuć (Krypno Wielkie)
Mateusz Nakielski (Białystok)
7 UKS Konar Kora Korycin Piast Białystok 2020-11-15 13:00 Kora Arena (Korycin, Knyszyńska 2A) Jakub Kaseja (Łomża)
Tomasz Borawski (Jedwabne)
Krzysztof Staniszewski (Grajewo)
8 Pomorzanka Sejny JASION JASIONÓWKA 2020-09-13 15:00 Stadion Miejski w Sejnach (Sejny, Konarskiego 1) Dawid Deptuła (Ignatki)
Daniel Książek (Suwałki)
Adrian Bazylewski (Bodaczki)
9 Rudnia Zabłudów Puszcza Hajnówka 2020-09-12 16:00 Stadion KS Rudnia Zabłudów (Zabłudów, Adama Mickiewicza 16) Bartosz Tomaszuk (Białystok)
Marcin Świerzbiński (Białystok)
Krzysztof Matuszewski (Białystok)
 

 

Klasa A Grupa 1 – kolejka 4

 

L.p. Gospodarze Goście Data Godz. Miejsce Obsada

 

1 ISKRA WYSZKI pauzuje w kolejce

2 Iskra Narew Kolejarz Czeremcha 2020-09-13 15:00 Iskra Narew (Narew, Adama Mickiewicza 81A) Daniel Germaniuk (Bielsk Podlaski)
Jakub Warpechowski (Bielsk Podlaski)
Daniel Niemyjski (Bielsk Podlaski)
3 Husar Nurzec KS PIŁKAWKA BIAŁYSTOK 2020-09-13 15:00 Stadion Sportowy (Nurzec-Stacja, Sportowa 10) Tomasz Borawski (Jedwabne)
Janusz Brokowski (Zambrów)
Marek Anuszkiewicz (Zambrów)
4 GKS GRÓDEK KS TUROŚNIANKA Turośń Kościelna 2020-09-12 16:00 Stadion (Zarzeczany ) Hubert Pianka (Kleosin)
Damian Wielogórski (Nurzec-Stacja)
Bartosz Nos (Białystok)
5 Cresovia II Siemiatycze KS Sokoły 2020-09-13 16:00 Stadion Miejski (Siemiatycze, Nadrzeczna 29) Krzysztof Matuszewski (Białystok)
Mariusz Gałczyk (Białystok)
Marcin Czech (Wasilków)
6 ŻUBR DROHICZYN MKS POGOŃ ŁAPY 2020-09-13 16:00 Biosko Szkolne przy Zespole Szkół w Drohiczynie (Drohiczyn, Warszawska 51) Piotr Ukalski (Białystok)
Krzysztof Grodzki (Bielsk Podlaski)
Tomasz Siemieniuk (Bielsk Podlaski)
7 Znicz Suraż Pionier Brańsk 2020-09-13 15:00 Stadion (Suraż, 11 Listopada -) Karol Wydra (Sokółka)
Maciej Roszkowski ()
Sławomir Kuć (Krypno Wielkie)
 

 

 

 

Klasa A Grupa 2 – Kolejka 4

 

L.p. Gospodarze Goście Data Godz. Miejsce Obsada

 

1 KS Wasilków II Biebrza Goniądz 2020-09-13 16:30 Stadion Miejski (Wasilków, Supraślska 21) Arkadiusz Brysiewicz (Jurowce)
Paweł Kostko (Białystok)
Dariusz Organek (Białystok)
2 KOS 1984 RUTKI Wissa II Szczuczyn 2020-09-13 13:00 Boisko przy Szkole Podstawowej (Rutki-Kossaki, 11 Listopada 7A) Urszula Talipska (Dobrzyniewo Duże)
Łukasz Kołdys (Łomża)
Robert Wykowski (Łomża)
3 JASTRZĄB KNYSZYN PASJA KLEOSIN 2020-09-12 16:45 Stadion Miejski (Knyszyn, Białostocka ) Mariusz Matłoka (Łapy)
Monika Słowikowska (Goniądz)
Karolina Trzeciak (Goniądz)
4 GRAB JANÓWKA Pogranicze Kuźnica 2020-09-13 14:00 Boisko Gminne (Biernatki ) Piotr Nowak (Filipów)
Michał Renkiewicz (Suwałki)
Michał Paruch (Suwałki)
5 GKS Stawiski Polonia Raczki 2020-09-13 11:00 GKS Stawiski (Stawiski, Cedrowska 17) Adam Dąbrowski (Łomża)
Andrzej Mścichowski (Grajewo)
Mateusz Dzwonkowski (Łomża)
6 Włókniarz Białystok Sudovia Szudziałowo 2020-09-13 14:00 KS Włókniarz (Białystok, Sokólska 1) Mariusz Łukianiuk (Czeremcha)
Marcin Świerzbiński (Białystok)
Kamil Baranowski (Białystok)
7 PAUZA Supraślanka Supraśl 2020-09-12