OBSADA SĘDZIOWSKA_2019-20_Runda Jesienna_9

Start / Aktualności Sędziowie / OBSADA SĘDZIOWSKA_2019-20_Runda Jesienna_9
IV Liga – kolejka 7

 

L.p. Gospodarze Goście Data Godz. Miejsce Obsada

 

1 Sparta Augustów Biebrza Goniądz 2019-09-21 12:00 Augustów (Augustów, Tytoniowa 1) Karol Sokół (Białystok)
Marcin Adamski (Białystok)
Maciej Boruta (Wasilków)
2 Sparta 1951 Szepietowo Krypnianka Krypno 2019-09-22 16:00 Stadion Miejski w Szepietowie (Szepietowo, Sportowa 5) Adam Ignaczuk (Łapy)
Mariusz Matłoka (Łapy)
Adam Perkowski (Łapy)
3 Warmia Grajewo SOKÓŁ 1946 SOKÓŁKA 2019-09-20 16:00 Stadion Miejski imienia Witolda Terleckiego (Grajewo, marsz. Józefa Piłsudskiego 30A) Radosław Zaremba (Gąsówka-Somachy)
Mariusz Chrzanowski (Białystok)
Piotr Rybiński (Białystok)
4 Promień Mońki KS Michałowo 2019-09-21 16:00 Stadion Miejski (Mońki, Sportowa 1) Paweł Tokarewicz (Białystok)
Agnieszka Dobrzyńska (Białystok)
Kamil Niewinski (Bielsk Podlaski)
5 Cresovia Siemiatycze MOSP Białystok 2019-09-24 16:45 Stadion Miejski (Siemiatycze, Nadrzeczna 29)
PRZEŁOŻONY

6 ŁKS 1926 Łomża Dąb Dąbrowa Białostocka 2019-09-22 16:00 Stadion Miejski (Łomża, Zjazd 18) Krzysztof Jabłonowski (Białystok)
Tomasz Jan Kempisty (Białystok)
Ewelina Fiodorczuk-Sipko (Białystok)
7 Wissa Szczuczyn Hetman Białystok 2019-09-20 17:30 Łomża, Zjazd 18 Michał Renkiewicz (Suwałki)
Łukasz Sikora (Kolno)
Daniel Niemyjski (Bielsk Podlaski)
8 Tur Bielsk Podlaski Jagiellonia Białystok SSA II 2019-09-22 16:00 Stadion Miejski (Bielsk Podlaski, Elizy Orzeszkowej 19) Leszek Bielicki (Zambrów)
Piotr Karwowski (Białystok)
Tomasz Borawski (Jedwabne)

 

Klasa okręgowa – kolejka 7

 

L.p. Gospodarze Goście Data Godz. Miejsce Obsada

 

1 MKS Mielnik CZARNI CZARNA BIAŁOSTOCKA 2019-09-21 15:00 Stadion MKS MIELNIK (Mielnik, Zamkowa ) Janusz Brokowski (Zambrów)
Marek Anuszkiewicz (Zambrów)
Tomasz Borawski (Jedwabne)
2 Puszcza Hajnówka UKS Konar Kora Korycin 2019-09-22 16:00 Gminny stadion w Narewce (Narewka, Adama Mickiewicza ) Michał Zinowczyk (Bielsk Podlaski)
Marcin Jakubowski (Jakubowskie)
Konrad Lewończuk (Białystok)
3 Pomorzanka Sejny UNIA CIECHANOWIEC 2019-09-21 16:00 Stadion Miejski w Sejnach (Sejny, Konarskiego 1) Mariusz Matłoka (Łapy)
Adam Ignaczuk (Łapy)
Jakub Perkowski (Łapy)
4 Piast Białystok Orlęta Czyżew 2019-09-21 18:30 Stadion Miejski (Białystok, Słoneczna 1) Maciej Roszkowski ()
Sławomir Kuć (Krypno Wielkie)
Mateusz Wilczko (Mońki)
5 Orzeł Kolno Hetman Tykocin 2019-09-22 16:00 Stadion Miejski (Kolno, Wojska Polskiego 40) Damian Tanajewski (Łomża)
Radosław Jemielity (Łomża)
Andrzej Mścichowski (Grajewo)
6 UM Krynki KS GRABÓWKA 2019-09-21 16:30 Ośrodek Sportu i Rekreacji (Krynki, Kościelna 24) Piotr Ukalski (Białystok)
Małgorzata Jezierska (Nurzec-Stacja)
Błażej Kujawa (Ignatki)
7 Narew Choroszcz KS Śniadowo 2019-09-21 16:00 Stadion Miejski w Choroszczy (Choroszcz, Żółtkowska 1) Adrian Romaniuk (Białystok)
Szymon Szymajda (Białystok)
Hubert Pianka (Kleosin)
8 Rudnia Zabłudów Magnat Juchnowiec Kościelny 2019-09-21 15:00 Stadion KS Rudnia Zabłudów (Zabłudów, Adama Mickiewicza 16) Daniel Germaniuk (Bielsk Podlaski)
Jarosław Rogoza (Bielsk Podlaski)
Adrian Bazylewski (Bodaczki)
 

Klasa A Grupa 1 – kolejka 5

 

L.p. Gospodarze Goście Data Godz. Miejsce Obsada

 

1 Tur II Bielsk Podlaski pauzuje w kolejce

2 Pionier Brańsk Znicz Suraż 2019-09-22 15:00 Stadion ZS im. Armii Krajowej (Brańsk, Armii Krajowej 7) Krzysztof Matuszewski (Białystok)
Bartłomiej Rydzewski (Łapy)
Jakub Perkowski (Łapy)
3 MKS POGOŃ ŁAPY ŻUBR DROHICZYN 2019-09-22 16:00 Stadion Miejski w Łapach (Łapy, Leśnikowska 18a) Hubert Pianka (Kleosin)
Marek Frąckiel (Białystok)
Jakub Boguszewski (Białystok)
4 Kolejarz Czeremcha BOCIAN BOĆKI 2019-09-22 14:00 ŚKS Kolejarz Czeremcha (Czeremcha, Długa ) Krzysztof Myśliński (Łomża)
Paweł Mackiewicz (Łomża)
Krzysztof Boguski ()
5 ISKRA WYSZKI Cresovia II Siemiatycze 2019-09-22 14:00 Stadion Wyszki (Wyszki, Szkolna 17) Mateusz Chowański (Krypno Kościelne)
Maciej Roszkowski ()
Sławomir Kuć (Krypno Wielkie)
6 Iskra Narew GKP Orla 2019-09-22 14:00 Narew, Adama Mickiewicza 83 Karol Jakubowski (Bielsk Podlaski)
Dominik Wasilewski (Siemiatycze)
Jakub Leszczyński (Siemiatycze)
 

Klasa A Grupa 2 – kolejka 5

 

L.p. Gospodarze Goście Data Godz. Miejsce Obsada

 

1 Sudovia Szudziałowo pauzuje w kolejce

2 Polonia Raczki Supraślanka Supraśl 2019-09-21 15:00 Stadion Sportowy (Raczki, Sportowa 1) Wojciech Raplis (Nowinka)
Karol Kolenkiewicz (Suwałki)
Marcin Nowak (Filipów)
3 Pogranicze Kuźnica Włókniarz Białystok 2019-09-22 15:00 Stadion w Kuźnicy (Kuźnica, Tadeusza Kościuszki ) Adam Baranowski (Białystok)
Maciej Boruta (Wasilków)
Karol Wydra (Sokółka)
4 PASJA KLEOSIN GKS Stawiski 2019-09-21 17:30 STADION W JUCHNOWCU (Juchnowiec Dolny ) Arkadiusz Brysiewicz (Jurowce)
Tomasz Jan Kempisty (Białystok)
Marcin Świerzbiński (Białystok)
5 Narew II Choroszcz GRAB JANÓWKA 2019-09-22 16:00 Stadion Miejski w Choroszczy (Choroszcz, Żółtkowska 1) Łukasz Żukowski (Białystok)
Maciej Nowacki (Uhowo)
Bartosz Nos (Białystok)
6 KS Sokoły JASION JASIONÓWKA 2019-09-21 16:00 KS Sokoły (Sokoły, Nowy Świat 33) Dariusz Organek (Białystok)
Piotr Jankowski (Białystok)
Kamil Łupiński (Franki-Dąbrowa)