OBSADA SĘDZIOWSKA_2019-20_Runda Jesienna_5

Start / Aktualności Sędziowie / OBSADA SĘDZIOWSKA_2019-20_Runda Jesienna_5
IV Liga – kolejka 4

 

L.p. Gospodarze Goście Data Godz. Miejsce Obsada

 

1 Biebrza Goniądz Wissa Szczuczyn 2019-09-01 16:00 Stadion Miejski (Goniądz, Konstytucji 3 Maja 18) Andrzej Mścichowski (Grajewo)
Łukasz Sikora (Kolno)
Radosław Jemielity (Łomża)
2 Tur Bielsk Podlaski ŁKS 1926 Łomża 2019-08-31 17:00 Stadion Miejski (Bielsk Podlaski, Elizy Orzeszkowej 19) Łukasz Kuźma (Białystok)
Maciej Klepacki (Białystok)
Agnieszka Dobrzyńska (Białystok)
3 Jagiellonia Białystok SSA II MOSP Białystok 2019-08-31 17:00 Ośrodek Szkoleniowy Jagiellonii Białystok (Białystok, Elewatorska 4) Marcin Jakubowski (Jakubowskie)
Paweł Kostko (Białystok)
Michał Zinowczyk (Bielsk Podlaski)
4 Hetman Białystok Promień Mońki 2019-08-31 16:00 Stadion Miejski (Białystok, Słoneczna 1) Daniel Niemyjski (Bielsk Podlaski)
Adam Ignaczuk (Łapy)
Magdalena Makarska (Widźgowo)
5 Dąb Dąbrowa Białostocka Warmia Grajewo 2019-09-01 16:00 Stadion Miejski w Dąbrowie Białostockiej (Dąbrowa Białostocka, gen. Nikodema Sulika 2) Dawid Deptuła (Ignatki)
Wojciech Jakubczyk (Białystok)
Błażej Kujawa (Ignatki)
6 Cresovia Siemiatycze Sparta 1951 Szepietowo 2019-08-31 17:00 Stadion Miejski (Siemiatycze, Nadrzeczna 29) Konrad Lewończuk (Białystok)
Adrian Romaniuk (Białystok)
Jarosław Rogoza (Bielsk Podlaski)
7 KS Michałowo Sparta Augustów 2019-09-01 16:00 KS Michałowo (Michałowo 21 A) Radosław Zaremba (Gąsówka-Somachy)
Adam Perkowski (Łapy)
Mariusz Matłoka (Łapy)
8 SOKÓŁ 1946 SOKÓŁKA Krypnianka Krypno 2019-09-01 17:00 Stadion Miejski w Sokółce (Sokółka, Mariańska 31) Karol Sokół (Białystok)
Marcin Adamski (Białystok)
Kamil Niewinski (Bielsk Podlaski)

 

Klasa okręgowa – kolejka 4

 

L.p. Gospodarze Goście Data Godz. Miejsce Obsada

 

1 CZARNI CZARNA BIAŁOSTOCKA Narew Choroszcz 2019-09-01 15:00 Miejski (Czarna Białostocka, Konopnickiej 7) Daniel Germaniuk (Bielsk Podlaski)
Magdalena Makarska (Widźgowo)
Karolina Sosna (Szernie)
2 Rudnia Zabłudów UM Krynki 2019-08-31 15:00 Stadion KS Rudnia Zabłudów (Zabłudów, Adama Mickiewicza 16) Damian Tanajewski (Łomża)
Radosław Jemielity (Łomża)
Jakub Kaseja (Łomża)
3 Magnat Juchnowiec Kościelny Orzeł Kolno 2019-08-31 18:00 STADION GMINNY (Juchnowiec Dolny ) Bartosz Tomaszuk (Białystok)
Jakub Rutkowski (Białystok)
Monika Czudzinowicz (Białystok)
4 KS Śniadowo Piast Białystok 2019-09-01 17:00 KLUB ŚNIADOWO (Śniadowo, Kolejowa 15B) Janusz Brokowski (Zambrów)
Marek Anuszkiewicz (Zambrów)
Dariusz Leśniewski (Wysokie Mazowieckie)
5 KS GRABÓWKA Pomorzanka Sejny 2019-09-01 16:00 KS GRABÓWKA (Grabówka, Jodłowa 32) Marcin Świerzbiński (Białystok)
Maciej Boruta (Wasilków)
Szymon Szymajda (Białystok)
6 Hetman Tykocin Puszcza Hajnówka 2019-08-31 16:00 Stadion Miejski (Tykocin, Jana Kochanowskiego 1) Piotr Rybiński (Białystok)
Mariusz Gałczyk (Białystok)
Małgorzata Jezierska (Nurzec-Stacja)
7 Orlęta Czyżew MKS Mielnik 2019-09-01 15:00 Stadion Miejski (Czyżew, Zarzecze 15) Jarosław Rogoza (Bielsk Podlaski)
Bartłomiej Rydzewski (Łapy)
Jakub Perkowski (Łapy)
8 UNIA CIECHANOWIEC UKS Konar Kora Korycin 2019-09-01 15:00 Stadion Miejski w Ciechanowcu (Ciechanowiec, Stadion 1) Adam Baranowski (Białystok)
Mateusz Chowański (Krypno Kościelne)
Sławomir Kuć (Krypno Wielkie)
 

Klasa A Grupa 1 – kolejka 2

 

L.p. Gospodarze Goście Data Godz. Miejsce Obsada

 

1 Iskra Narew pauzuje w kolejce

2 Husar Nurzec ISKRA WYSZKI 2019-09-01 15:00 Stadion Sportowy (Nurzec-Stacja, Sportowa 10) Michał Zinowczyk (Bielsk Podlaski)
Marcin Jakubowski (Jakubowskie)
Adrian Bazylewski (Bodaczki)
3 Gryf-Czarni Gródek Kolejarz Czeremcha 2019-09-01 16:00 Stadion Gminny (Gródek, Zarzeczańska ) Krzysztof Matuszewski (Białystok)
Maciej Klepacki (Białystok)
Agnieszka Dobrzyńska (Białystok)
4 GKP Orla MKS POGOŃ ŁAPY 2019-09-01 14:00 MOSiR (Koszele ) Łukasz Żukowski (Białystok)
Adrian Romaniuk (Białystok)
Piotr Sokólski (Białystok)
5 Cresovia II Siemiatycze Pionier Brańsk 2019-09-01 17:00 Stadion Miejski (Siemiatycze, Nadrzeczna 29) Łukasz Samosiuk (Hajnówka)
Tomasz Siemieniuk (Bielsk Podlaski)
Jakub Warpechowski (Bielsk Podlaski)
6 BOCIAN BOĆKI Tur II Bielsk Podlaski 2019-09-01 14:00 Bocianie Gniazdo (Boćki, Dubieńska 70) Hubert Pianka (Kleosin)
Krzysztof Jabłonowski (Białystok)
Karol Murach (Białystok)
 

Klasa A Grupa 2 – kolejka 2

 

L.p. Gospodarze Goście Data Godz. Miejsce Obsada

 

1 KS Sokoły pauzuje w kolejce

2 Korona Dobrzyniewo Duże Narew II Choroszcz 2019-09-01 16:00 Stadion Gminny w Dobrzyniewie Dużym (Dobrzyniewo Duże, Ełcka ) Piotr Ukalski (Białystok)
Adam Ignaczuk (Łapy)
Bartłomiej Ignaczuk (Uhowo)
3 JASTRZĄB KNYSZYN PASJA KLEOSIN 2019-09-01 17:00 Stadion Miejski (Knyszyn, Białostocka ) Mariusz Chrzanowski (Białystok)
Mariusz Gałczyk (Białystok)
Piotr Bondarenko (Białystok)
4 JASION JASIONÓWKA Pogranicze Kuźnica 2019-09-01 15:00 Jasion Jasionówka (Jasionówka, Grodzieńska ) Dariusz Organek (Białystok)
Karol Jakubowski (Bielsk Podlaski)
Jakub Boguszewski (Białystok)
5 GRAB JANÓWKA Polonia Raczki 2019-09-01 16:00 Boisko Gminne (Biernatki ) Damian Wysocki (Białystok)
Marcin Nowak (Filipów)
Piotr Nowak (Filipów)
6 GKS Stawiski Sudovia Szudziałowo 2019-09-01 15:00 GKS Stawiski (Stawiski, Cedrowska 17) Marcin Piotrowski (Łomża)
Damian Tanajewski (Łomża)
Krzysztof Boguski ()