OBSADA SĘDZIOWSKA_2019-20_Runda Jesienna_3

Start / Komunikaty / OBSADA SĘDZIOWSKA_2019-20_Runda Jesienna_3
IV Liga – kolejka 3

 

L.p. Gospodarze Goście Data Godz. Miejsce Obsada

 

1 SOKÓŁ 1946 SOKÓŁKA Biebrza Goniądz 2019-08-25 17:00 Stadion Miejski w Sokółce (Sokółka, Mariańska 31) Paweł Tokarewicz (Białystok)
Dariusz Organek (Białystok)
Marek Frąckiel (Białystok)
2 Krypnianka Krypno KS Michałowo 2019-08-25 17:00 UKS Krypnianka Krypno (Krypno Kościelne 48) Karol Sokół (Białystok)
Maciej Klepacki (Białystok)
Marcin Jakubowski (Jakubowskie)
3 Sparta Augustów Cresovia Siemiatycze 2019-08-24 15:00 Augustów (Augustów, Tytoniowa 1) Bartosz Tomaszuk (Białystok)
Łukasz Kuźma (Białystok)
Marcin Świerzbiński (Białystok)
4 Sparta 1951 Szepietowo Dąb Dąbrowa Białostocka 2019-08-25 17:00 Stadion Miejski w Szepietowie (Szepietowo, Sportowa 5) Andrzej Mścichowski (Grajewo)
Damian Tanajewski (Łomża)
Jakub Kaseja (Łomża)
5 Warmia Grajewo Hetman Białystok 2019-08-24 16:00 Stadion Miejski imienia Witolda Terleckiego (Grajewo, marsz. Józefa Piłsudskiego 30A) Piotr Karwowski (Białystok)
Łukasz Sikora (Kolno)
Tomasz Borawski (Jedwabne)
6 Promień Mońki Jagiellonia Białystok SSA II 2019-08-24 13:30 Stadion Miejski (Mońki, Sportowa 1) Grzegorz Kawałko (Augustów)
Marcin Adamski (Białystok)
Łukasz Żukowski (Białystok)
7 MOSP Białystok Tur Bielsk Podlaski 2019-08-24 12:00 (Białystok, Świętokrzyska 1) Paweł Kostko (Białystok)
Piotr Ukalski (Białystok)
Maciej Roszkowski ()
8 ŁKS 1926 Łomża Wissa Szczuczyn 2019-08-25 17:30 Stadion Miejski (Łomża, Zjazd 18) Mariusz Chrzanowski (Białystok)
Tomasz Jan Kempisty (Białystok)
Maciej Boruta (Wasilków)

 

Klasa okręgowa – kolejka 3

 

L.p. Gospodarze Goście Data Godz. Miejsce Obsada

 

1 UNIA CIECHANOWIEC CZARNI CZARNA BIAŁOSTOCKA 2019-08-25 17:00 Stadion Miejski w Ciechanowcu (Ciechanowiec, Stadion 1) Daniel Germaniuk (Bielsk Podlaski)
Kamil Niewinski (Bielsk Podlaski)
Adrian Bazylewski (Bodaczki)
2 UKS Konar Kora Korycin Orlęta Czyżew 2019-08-25 17:30 Kora Arena (Korycin, Knyszyńska 2A) Mariusz Matłoka (Łapy)
Michał Renkiewicz (Suwałki)
Tomasz Siemieniuk (Bielsk Podlaski)
3 MKS Mielnik Hetman Tykocin 2019-08-25 14:00 Stadion MKS MIELNIK (Mielnik, Zamkowa ) Paweł Mackiewicz (Łomża)
Janusz Brokowski (Zambrów)
Marek Anuszkiewicz (Zambrów)
4 Puszcza Hajnówka KS GRABÓWKA 2019-08-25 16:00 Gminny stadion w Narewce (Narewka, Adama Mickiewicza ) Radosław Zaremba (Gąsówka-Somachy)
Grzegorz Kawałko (Augustów)
Magdalena Makarska (Widźgowo)
5 Pomorzanka Sejny KS Śniadowo 2019-08-25 14:00 Stadion Miejski w Sejnach (Sejny, Konarskiego 1) Mariusz Gałczyk (Białystok)
Krzysztof Matuszewski (Białystok)
Paweł Kaliszewski (Białystok)
6 Magnat Juchnowiec Kościelny Piast Białystok 2019-08-23 19:00 Juchnowiec Dolny, Sportowa Jarosław Rogoza (Bielsk Podlaski)
Adam Ignaczuk (Łapy)
Adam Perkowski (Łapy)
7 Orzeł Kolno Rudnia Zabłudów 2019-08-25 17:00 Stadion Miejski (Kolno, Wojska Polskiego 40) Dawid Deptuła (Ignatki)
Daniel Niemyjski (Bielsk Podlaski)
Błażej Kujawa (Ignatki)
8 UM Krynki Narew Choroszcz 2019-08-25 17:00 Ośrodek Sportu i Rekreacji (Krynki, Kościelna 24) Krzysztof Jabłonowski (Białystok)
Adam Baranowski (Białystok)
Piotr Jankowski (Białystok)
 

Klasa A Grupa 1 – kolejka 1

 

L.p. Gospodarze Goście Data Godz. Miejsce Obsada

 

1 ŻUBR DROHICZYN pauzuje w kolejce

2 Znicz Suraż BOCIAN BOĆKI 2019-08-25 16:00 Stadion (Suraż, 11 Listopada -) Jakub Perkowski (Łapy)
Bartłomiej Rydzewski (Łapy)
Bartłomiej Ignaczuk (Uhowo)
3 Tur II Bielsk Podlaski Cresovia II Siemiatycze 2019-09-04 17:00 Piliki 9 PRZEŁOŻONY

4 Pionier Brańsk GKP Orla 2019-08-25 17:00 Stadion ZS im. Armii Krajowej (Brańsk, Armii Krajowej 7) Piotr Ukalski (Białystok)
Jarosław Rogoza (Bielsk Podlaski)
Jakub Warpechowski (Bielsk Podlaski)
5 MKS POGOŃ ŁAPY Gryf-Czarni Gródek 2019-08-25 17:00 Stadion Miejski w Łapach (Łapy, Leśnikowska 18a) Mateusz Chowański (Krypno Kościelne)
Maciej Roszkowski ()
Mateusz Wilczko (Mońki)
6 Kolejarz Czeremcha Husar Nurzec 2019-08-25 14:00 ŚKS Kolejarz Czeremcha (Czeremcha, Długa ) Damian Wysocki (Białystok)
Marcin Adamski (Białystok)
Jakub Boguszewski (Białystok)
 

Klasa A Grupa 2 – kolejka 1

 

L.p. Gospodarze Goście Data Godz. Miejsce Obsada

 

1 Włókniarz Białystok pauzuje w kolejce

2 Supraślanka Supraśl GKS Stawiski 2019-08-25 15:00 Stadion Miejski (Supraśl, Stanisława Konarskiego 2) Adrian Romaniuk (Białystok)
Marcin Świerzbiński (Białystok)
Piotr Sokólski (Białystok)
3 Sudovia Szudziałowo GRAB JANÓWKA 2019-08-25 15:00 Stadion (Szudziałowo, Sportowa 14) Karol Wydra (Sokółka)
Piotr Bondarenko (Białystok)
Sławomir Kuć (Krypno Wielkie)
4 Polonia Raczki JASION JASIONÓWKA 2019-08-24 16:00 Stadion Sportowy (Raczki, Sportowa 1) Jakub Kaseja (Łomża)
Andrzej Mścichowski (Grajewo)
Damian Tanajewski (Łomża)
5 Pogranicze Kuźnica JASTRZĄB KNYSZYN 2019-08-25 15:00 Stadion w Kuźnicy (Kuźnica, Tadeusza Kościuszki ) Karol Murach (Białystok)
Paweł Kostko (Białystok)
Bartosz Tomaszuk (Białystok)
6 PASJA KLEOSIN Korona Dobrzyniewo Duże 2019-08-24 17:00 STADION W JUCHNOWCU (Juchnowiec Dolny ) Paweł Kaliszewski (Białystok)
Dawid Deptuła (Ignatki)
Daniel Niemyjski (Bielsk Podlaski)