OBSADA SĘDZIOWSKA_2019-20_Runda Jesienna_2

Start / Bez kategorii / OBSADA SĘDZIOWSKA_2019-20_Runda Jesienna_2
IV Liga – kolejka 2

 

L.p. Gospodarze Goście Data Godz. Miejsce Obsada

 

1 Biebrza Goniądz ŁKS 1926 Łomża 2019-08-18 17:00 Stadion Miejski (Goniądz, Konstytucji 3 Maja 18) Szymon Szymajda (Białystok)
Marcin Adamski (Białystok)
Konrad Lewończuk (Białystok)
2 MOSP Białystok Wissa Szczuczyn 2019-08-16 18:00 (Białystok, Świętokrzyska 1) Daniel Niemyjski (Bielsk Podlaski)
Adam Ignaczuk (Łapy)
Mariusz Gałczyk (Białystok)
3 Tur Bielsk Podlaski Promień Mońki 2019-08-18 17:00 Stadion Miejski (Bielsk Podlaski, Elizy Orzeszkowej 19) Jakub Rutkowski (Białystok)
Piotr Rybiński (Białystok)
Hubert Pianka (Kleosin)
4 Jagiellonia Białystok SSA II Warmia Grajewo 2019-08-18 12:00 Ośrodek Szkoleniowy Jagiellonii Białystok (Białystok, Elewatorska 4) Łukasz Kuźma (Białystok)
Maciej Klepacki (Białystok)
Bartosz Tomaszuk (Białystok)
5 Sparta 1951 Szepietowo Hetman Białystok 2019-08-18 17:00 Stadion Miejski w Szepietowie (Szepietowo, Sportowa 5) Marcin Jakubowski (Jakubowskie)
Jarosław Rogoza (Bielsk Podlaski)
Michał Zinowczyk (Bielsk Podlaski)
6 Sparta Augustów Dąb Dąbrowa Białostocka 2019-08-28 19:00 Augustów (Augustów, Tytoniowa 1)
Przełożony

7 Cresovia Siemiatycze Krypnianka Krypno 2019-08-17 17:00 Stadion Miejski (Siemiatycze, Nadrzeczna 29) Marcin Łebkowski (Łomża)
Piotr Karwowski (Białystok)
Damian Tanajewski (Łomża)
8 KS Michałowo SOKÓŁ 1946 SOKÓŁKA 2019-08-17 15:00 KS Michałowo (Michałowo 21 A) Michał Renkiewicz (Suwałki)
Karol Kolenkiewicz (Suwałki)
Wojciech Raplis (Nowinka)

 

Klasa okręgowa – kolejka 2

 

L.p. Gospodarze Goście Data Godz. Miejsce Obsada

 

1 CZARNI CZARNA BIAŁOSTOCKA UM Krynki 2019-08-18 15:00 Miejski (Czarna Białostocka, Konopnickiej 7) Maciej Boruta (Wasilków)
Krzysztof Jabłonowski (Białystok)
Karol Murach (Białystok)
2 Narew Choroszcz Orzeł Kolno 2019-08-17 17:00 Stadion Miejski w Choroszczy (Choroszcz, Żółtkowska 1) Marcin Świerzbiński (Białystok)
Dawid Kujawa (Ignatki)
Paweł Kaliszewski (Białystok)
3 Rudnia Zabłudów Piast Białystok 2019-08-17 16:00 Stadion KS Rudnia Zabłudów (Zabłudów, Adama Mickiewicza 16) Marek Frąckiel (Białystok)
Kamil Niewinski (Bielsk Podlaski)
Damian Wysocki (Białystok)
4 Magnat Juchnowiec Kościelny Pomorzanka Sejny 2019-08-15 15:00 STADION GMINNY (Juchnowiec Dolny ) Radosław Zaremba (Gąsówka-Somachy)
Daniel Niemyjski (Bielsk Podlaski)
Adam Ignaczuk (Łapy)
5 KS Śniadowo Puszcza Hajnówka 2019-08-18 15:00 KLUB ŚNIADOWO (Śniadowo, Kolejowa 15B) Andrzej Mścichowski (Grajewo)
Piotr Karwowski (Białystok)
Krzysztof Boguski ()
6 KS GRABÓWKA MKS Mielnik 2019-11-23 12:00 KS GRABÓWKA (Grabówka, Jodłowa 32)

Przełożony

7 Hetman Tykocin UKS Konar Kora Korycin 2019-08-15 16:00 Stadion Miejski (Tykocin, Jana Kochanowskiego 1) Konrad Lewończuk (Białystok)
Damian Wielogórski (Nurzec-Stacja)
Monika Czudzinowicz (Białystok)
8 Orlęta Czyżew UNIA CIECHANOWIEC 2019-08-18 15:00 Stadion Miejski (Czyżew, Zarzecze 15) Janusz Brokowski (Zambrów)
Damian Tanajewski (Łomża)
Robert Monarcho (Czyżew)

 

Puchar Polski – runda wstępna

 

L.p. Gospodarze Goście Data Godz. Miejsce Obsada

 

1 KS KULESZE KOŚCIELNE Pionier Brańsk 2019-08-17 17:00 Stadion Miejski (Wysokie Mazowieckie, 1 Maja 14) Bartłomiej Rydzewski (Łapy)
Adam Perkowski (Łapy)
Mariusz Matłoka (Łapy)
2 KS LWY BIAŁYSTOK Włókniarz Białystok 2019-08-17 17:00 Białystok, Świętokrzyska – Krzysztof Matuszewski (Białystok)
Piotr Bondarenko (Białystok)
Adam Baranowski (Białystok)
3 OSP CZYŻEW Tur II Bielsk Podlaski 2019-08-18 12:00 Stadion Miejski (Czyżew, Zarzecze 15) Damian Tanajewski (Łomża)
Janusz Brokowski (Zambrów)
Robert Monarcho (Czyżew)
4 ŻUBR DROHICZYN Husar Nurzec 2019-08-18 15:00 Biosko Szkolne przy Zespole Szkół w Drohiczynie (Drohiczyn, Warszawska 51) Filip Malinowski (Siemiatycze)
Dominik Wasilewski (Siemiatycze)
Jakub Leszczyński (Siemiatycze)
5 Iskra Narew Kolejarz Czeremcha 2019-08-18 17:00 Narew, Adama Mickiewicza 81 Magdalena Makarska (Widźgowo)
Daniel Niemyjski (Bielsk Podlaski)
Adrian Bazylewski (Bodaczki)
6 MKS POGOŃ ŁAPY LZS KORONA CHOROSZCZ 2019-08-18 18:15 Stadion Miejski w Łapach (Łapy, Leśnikowska 18a) Piotr Jankowski (Białystok)
Dariusz Organek (Białystok)
Kamil Łupiński (Franki-Dąbrowa)
7 LAMBADA CHOROSZCZ KS Sokoły 2019-08-18 16:00 Choroszcz, Żółtkowska 1 Łukasz Żukowski (Białystok)
Piotr Sokólski (Białystok)
Jakub Boguszewski (Białystok)
8 JASTRZĄB KNYSZYN Wissa II Szczuczyn 2019-08-22 18:00 Stadion Miejski (Knyszyn, Białostocka )
Przełożony

9 Narew II Choroszcz LZS Izbiszcze 2019-08-18 13:00 Stadion Miejski w Choroszczy (Choroszcz, Żółtkowska 1) Arkadiusz Brysiewicz (Jurowce)
Mariusz Gałczyk (Białystok)
Sławomir Kuć (Krypno Wielkie)
10 BIEL SONAROL JEZIORKO GKS Stawiski 2019-08-18 17:30 Szkoła (Piątnica Poduchowna, Szkolna 23) Jakub Kaseja (Łomża)
Marek Kodłubajski (Kolno)
Tomasz Borawski (Jedwabne)
11 GRAB JANÓWKA Polonia Raczki 2019-08-18 17:00 Boisko Gminne (Biernatki ) Wojciech Raplis (Nowinka)
Tomasz Kuczyński (Suwałki)
Michał Renkiewicz (Suwałki)
12 Sudovia Szudziałowo Pogranicze Kuźnica 2019-08-18 17:00 Stadion (Szudziałowo, Sportowa 14) Mateusz Chowański (Krypno Kościelne)
Maciej Roszkowski ()
Mateusz Wilczko (Mońki)
13 GKP Orla Supraślanka Supraśl 2019-08-18 17:00 MOSiR (Koszele ) Kamil Niewinski (Bielsk Podlaski)
Łukasz Samosiuk (Hajnówka)
Jakub Warpechowski (Bielsk Podlaski)