OBSADA SĘDZIOWSKA_2019-20_Runda Jesienna_18

Start / Komunikaty / OBSADA SĘDZIOWSKA_2019-20_Runda Jesienna_18
IV Liga – kolejka 15

 

L.p. Gospodarze Goście Data Godz. Miejsce Obsada

 

1 MOSP Białystok Biebrza Goniądz 2019-11-16 12:00 (Białystok, Świętokrzyska 1) Daniel Niemyjski (Bielsk Podlaski)
Dawid Kujawa (Ignatki)
Małgorzata Jezierska (Nurzec-Stacja)
2 ŁKS 1926 Łomża Promień Mońki 2019-11-16 13:00 Stadion Miejski (Łomża, Zjazd 18) Marcin Świerzbiński (Białystok)
Konrad Lewończuk (Białystok)
Adrian Romaniuk (Białystok)
3 Wissa Szczuczyn Warmia Grajewo 2019-11-15 18:00 Łomża, Zjazd 18 Jakub Rutkowski (Białystok)
Łukasz Sikora (Kolno)
Łukasz Żukowski (Białystok)
4 Tur Bielsk Podlaski Sparta 1951 Szepietowo 2019-11-16 13:00 Stadion Miejski (Bielsk Podlaski, Elizy Orzeszkowej 19) Łukasz Kuźma (Białystok)
Marcin Adamski (Białystok)
Piotr Jankowski (Białystok)
5 Jagiellonia Białystok SSA II Sparta Augustów 2019-11-16 14:00 Ośrodek Szkoleniowy Jagiellonii Białystok (Białystok, Elewatorska 4) Mariusz Chrzanowski (Białystok)
Agnieszka Dobrzyńska (Białystok)
Mariusz Gałczyk (Białystok)
6 Hetman Białystok Krypnianka Krypno 2019-11-16 11:00 Stadion Miejski (Białystok, Słoneczna 1) Radosław Jemielity (Łomża)
Marcin Łebkowski (Łomża)
Damian Tanajewski (Łomża)
7 SOKÓŁ 1946 SOKÓŁKA Dąb Dąbrowa Białostocka Stadion Miejski w Sokółce (Sokółka, Mariańska 31) PRZEŁOŻONY

8 Cresovia Siemiatycze KS Michałowo 2019-11-16 10:00 Stadion Miejski (Siemiatycze, Nadrzeczna 29) Jarosław Rogoza (Bielsk Podlaski)
Marcin Jakubowski (Jakubowskie)
Daniel Germaniuk (Bielsk Podlaski)

 

Klasa okręgowa – kolejka 15

 

L.p. Gospodarze Goście Data Godz. Miejsce Obsada

 

1 Orzeł Kolno CZARNI CZARNA BIAŁOSTOCKA 2019-11-16 13:00 Stadion Miejski (Kolno, Wojska Polskiego 40) Andrzej Mścichowski (Grajewo)
Piotr Karwowski (Białystok)
Paweł Mackiewicz (Łomża)
2 UM Krynki Piast Białystok 2019-11-17 13:00 Ośrodek Sportu i Rekreacji (Krynki, Kościelna 24) Marek Frąckiel (Białystok)
Maciej Nowacki (Uhowo)
Adam Perkowski (Łapy)
3 Narew Choroszcz Pomorzanka Sejny 2019-11-16 15:00 Stadion Miejski w Choroszczy (Choroszcz, Żółtkowska 1) Adam Baranowski (Białystok)
Dariusz Organek (Białystok)
Sławomir Kuć (Krypno Wielkie)
4 Rudnia Zabłudów Puszcza Hajnówka 2019-11-16 13:00 Stadion KS Rudnia Zabłudów (Zabłudów, Adama Mickiewicza 16) Bartosz Tyszka (Lachowo)
Janusz Brokowski (Zambrów)
Marek Anuszkiewicz (Zambrów)
5 Magnat Juchnowiec Kościelny MKS Mielnik 2019-11-16 17:00 STADION GMINNY (Juchnowiec Dolny ) Maciej Boruta (Łapy)
Paweł Kostko (Białystok)
Karol Sokół (Białystok)
6 KS Śniadowo UKS Konar Kora Korycin 2019-11-17 12:00 KLUB ŚNIADOWO (Śniadowo, Kolejowa 15B) Daniel Germaniuk (Bielsk Podlaski)
Adam Ignaczuk (Łapy)
Jarosław Rogoza (Bielsk Podlaski)
7 KS GRABÓWKA UNIA CIECHANOWIEC 2019-11-17 12:00 KS GRABÓWKA (Grabówka, Jodłowa 32) Magdalena Makarska (Widźgowo)
Krzysztof Jabłonowski (Białystok)
Radosław Zaremba (Gąsówka-Somachy)
8 Hetman Tykocin Orlęta Czyżew 2019-11-17 13:30 Stadion Miejski (Tykocin, Jana Kochanowskiego 1) Michał Zinowczyk (Bielsk Podlaski)
Dawid Deptuła (Ignatki)
Błażej Kujawa (Ignatki)
 

Klasa A Grupa 1 – kolejka 13

 

L.p. Gospodarze Goście Data Godz. Miejsce Obsada

 

1 ISKRA WYSZKI pauzuje w kolejce

2 Iskra Narew Kolejarz Czeremcha 2019-11-17 12:00 Narew, Adama Mickiewicza 83 Filip Malinowski (Siemiatycze)
Adrian Bazylewski (Bodaczki)
Jakub Warpechowski (Bielsk Podlaski)
3 Husar Nurzec MKS POGOŃ ŁAPY 2019-11-17 13:00 Stadion Sportowy (Nurzec-Stacja, Sportowa 10) Hubert Pianka (Kleosin)
Tomasz Siemieniuk (Bielsk Podlaski)
Karol Murach (Białystok)
4 Gryf-Czarni Gródek Pionier Brańsk 2019-11-16 12:00 Stadion Gminny (Gródek, Zarzeczańska ) Mariusz Matłoka (Łapy)
Adam Ignaczuk (Łapy)
Anita Kulesza (Zdrody Stare)
5 GKP Orla Tur II Bielsk Podlaski 2019-11-17 12:00 MOSiR (Koszele ) Jakub Boguszewski (Białystok)
Mariusz Gałczyk (Białystok)
Piotr Rybiński (Białystok)
6 Cresovia II Siemiatycze Znicz Suraż 2019-11-17 13:00 Stadion Miejski (Siemiatycze, Nadrzeczna 29) Łukasz Samosiuk (Hajnówka)
Daniel Niemyjski (Bielsk Podlaski)
Małgorzata Jezierska (Nurzec-Stacja)
7 BOCIAN BOĆKI ŻUBR DROHICZYN 2019-11-17 13:15 Bocianie Gniazdo (Boćki, Dubieńska 70) Mateusz Chowański (Krypno Kościelne)
Maciej Roszkowski ()
Mateusz Wilczko (Mońki)

 

 

Klasa A Grupa 2 – kolejka 13

 

L.p. Gospodarze Goście Data Godz. Miejsce Obsada

 

1 Narew II Choroszcz pauzuje w kolejce

2 KS Sokoły PASJA KLEOSIN 2019-11-17 12:00 KS Sokoły (Sokoły, Nowy Świat 33) Krzysztof Matuszewski (Białystok)
Jakub Perkowski (Łapy)
Kamil Łupiński (Franki-Dąbrowa)
3 Korona Dobrzyniewo Duże Pogranicze Kuźnica 2019-11-17 13:00 Stadion Gminny w Dobrzyniewie Dużym (Dobrzyniewo Duże, Ełcka ) Bartosz Iwaniuk (Białystok)
Tomasz Jan Kempisty (Białystok)
Bartosz Nos (Białystok)
4 JASTRZĄB KNYSZYN Polonia Raczki 2019-11-17 12:00 Stadion Miejski (Knyszyn, Białostocka ) Mateusz Nakielski (Białystok)
Karol Wydra (Sokółka)
Marek Derlukiewicz (Białystok)
5 JASION JASIONÓWKA Sudovia Szudziałowo 2019-11-17 12:00 Jasion Jasionówka (Jasionówka, Grodzieńska ) Adam Dąbrowski (Łomża)
Radosław Jemielity (Łomża)
Damian Tanajewski (Łomża)
6 GRAB JANÓWKA Supraślanka Supraśl 2019-11-16 12:00 Boisko Gminne (Biernatki ) Łukasz Żukowski (Białystok)
Karolina Trzeciak (Goniądz)
Marcin Czech (Wasilków)
7 GKS Stawiski Włókniarz Białystok 2019-11-17 13:00 GKS Stawiski (Stawiski, Cedrowska 17) Marcin Nowak (Filipów)
Michał Renkiewicz (Suwałki)
Piotr Nowak (Filipów)